Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Немаше кој да ме земе од парк, другарка на работа, домашните на пат, на брат ми уште незавршена самоизолација.
Единствениот роднина на кој што можев да се ослонам е мојот братучед кој исто така беше на пат.
Толку околу тоа.
Taksi?
 
C

CoolIris

Гостин
Па да бе, фин бил дечкото се извинил. Плус ако раскине со девојката охохоооо :icon_lol:


И ти со корона му отиде а? :D

Па нели се смееше?
Ај сега не претерувај!
После ова:
Кое? Па општо познат факт е тоа бе Ирис. Порано и забрануваа да дели лекарски совети, предмет зезања беше. Сеа малце е подопраена ваљда, глеам тие што не ја знаат и праат муабет. :D :D :D
Не ми иде да се расправам со тебе :rolleyes:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Кое? Па општо познат факт е тоа бе Ирис. Порано и забрануваа да дели лекарски совети, предмет зезања беше. Сеа малце е подопраена ваљда, глеам тие што не ја знаат и праат муабет. :D :D :D
На никој ништо неможе да му се забрани,освен со бан,ова е форум алооооооооооо
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Секако дека не.
Ама многу си свртија по свое како сум си го барала и сум глумела пичка.
Бидна, помина.
Повторно, зошто не пријави(ш) во полиција? Сега ќе ти кажам како може да се потврди твојата приказна- со следење на телефонот, ако тој негира. :)
 
Член од
7 септември 2020
Мислења
12
Поени од реакции
35
@Джонтра Вохохолта бе, сестра имаш? братучетка? блиска женска особа покрај себе?
И нејзе ќе ја тролаш ако и се случи тоа?
Нервозна бев, не сакав да покажам, затоа се смеев.
Со психопат треба да калкулираш.
Да сакав, ќе продолжев со него немаше да пишувам и да се расправам со вас на кајгана.
Ми помина мене самоизолацијата и бев слободна, немав симптоми.
@wot претходно спомнав за такси.
Пола таксисти од мојот град беа заразени.
Не се почитуваат кај нас протоколите за маска носење, минимум 5 таксисти начекав без маски кои одбиваат да носат.
Што не му дава право на човекот да ме малтретира.

Какви судии сте, алал вера.

@Dumbledore зборував со мој роднина кој е пензиониран полицаец денес, ми рече дека може да помине со опомена, ништо друго.
А и ми е страв.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
Многу страници испишани за мојов проблем.

Ќе повторам уште еднаш.

Договор за дејт, во парк.
Каде што има многу луѓе исто така.
Сакав да биде на јавно место, јас го избрав местото.

Враќање дома покрај 22 часот затоа што не смеам сама во темница да поминувам на плоштад каде што има глутница кучиња и тоа не доаѓа во предвид.

Влагање во автомобил, возење кон мојот дом и прва кривина менување на правец и носење мидл оф ноувер.
прифаќање на разговор само ако ми вети дека ќе ме врати дома затоа што очигледно нема шанси да скокам додека колата е во движење.

Немаше кој да ме земе од парк, другарка на работа, домашните на пат, на брат ми уште незавршена самоизолација.
Единствениот роднина на кој што можев да се ослонам е мојот братучед кој исто така беше на пат.
Толку околу тоа.

Обичен муабет околу работа, мал бакнеж на кој му возвратив.
Бакнеж е, не драпање и лапање, бакнеж, краток.
Престанете со вашите приказни дека сум провоцирала, толку ви е здодевно што секакви теории имате само за да го свртите муабетот како ви вам одговара.

При што следеше вадење на полов орган, допирање, меѓу нозе и на гради при што два пати го отргнав.
Од нервоза не знаев што да правам и гледав да останам смирена без да паничам и да не покажам страв кога се јави другарка ми при што испаничи типот и конечно прифати да ме носи дома.
По пат дознав околу девојка му, калкулирав за да не го налутам повеќе, не знаев што да зборувам затоа што бев преплашена.
На сето брзање го заборавив мобилниот, беше фер околу тоа да ми го врати при што се правдаше дека ништо лошо не направил.

Прекинување на контакт.

Ми дадовте идеа да го побарам типот, да се сретнеме уште еднаш, да си го направиме ќеифот барем да ви држат муабетите на пола од овде дека си го барав.
Da epten mnogu stranici se ispisaja, taka da daj da ja resime dilemata. Vo taa famozna vecer dali nosese raspar dolen ves ili onoj drugiot sto e uskladen, za specijalni okolnosti posto jbg nema vtora sansa za prv vpecatok.
 
Член од
9 септември 2020
Мислења
38
Поени од реакции
43
Da epten mnogu stranici se ispisaja, taka da daj da ja resime dilemata. Vo taa famozna vecer dali nosese raspar dolen ves ili onoj drugiot sto e uskladen, za specijalni okolnosti posto jbg nema vtora sansa za prv vpecatok.
Toa samo koga gi nosi e.acite kaj drugarkata vo vikendicka inace raspar.
Plus samo eden mal neznacaen baknez bilo toa pa ti pa so si cuden :)
 
Член од
7 септември 2020
Мислења
12
Поени од реакции
35
Da epten mnogu stranici se ispisaja, taka da daj da ja resime dilemata. Vo taa famozna vecer dali nosese raspar dolen ves ili onoj drugiot sto e uskladen, za specijalni okolnosti posto jbg nema vtora sansa za prv vpecatok.
Toa samo koga gi nosi e.acite kaj drugarkata vo vikendicka inace raspar.
Plus samo eden mal neznacaen baknez bilo toa pa ti pa so si cuden :)
Олабавете.
Ако немате што да кажете, одминете ме, благодарам.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.004
Поени од реакции
55.235
Прочитав и коментари за такси. Каде да барам такси кога тој ме однесе речиси надвор од градот? Едвај коли имаше по пат а изгубив компас и не знаев точно каде сме.
@wot претходно спомнав за такси.
Пола таксисти од мојот град беа заразени.
Не се почитуваат кај нас протоколите за маска носење, минимум 5 таксисти начекав без маски кои одбиваат да носат.
Што не му дава право на човекот да ме малтретира.
:icon_lol:

Тогаш мислев дека ќе експлодирам а од друга страна од нервоза почнав да се смеам зошто типот се однесуваше ко да не видел жена.
:D

@Джонтра Вохохолта бе, сестра имаш? братучетка? блиска женска особа покрај себе?
И нејзе ќе ја тролаш ако и се случи тоа?
Неам сестра, тоа највише ми е криво. Од секад сакав да иам сестра. Братучедки иам неколку, ама една прва и таа најблиска ми е. Други жени неам у животов, тапа сум.

Не те тролам бе иако отиде веќе темава у тој правец. Ти ги анализирам приказниве.

 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
Олабавете.
Ако немате што да кажете, одминете ме, благодарам.
Imavme i kazavme, ako ne ti e po kef, jbg glumi drama qeen na drugo mesto. Vo tvojata prikazna ima tolku nelogicnosti i gluposti sto e prosto neverojatno nekoj i da te sfati za ozbilno. E sega jas posto nemam namera niti zelba da kleckam nekoja od forumot pa da moram da glumam ludilo i da sarmiram, ne se ni zamaram da te bodram ili opravduvam.
A za ovie drugite sto glumat, hmm
nes jebat :toe:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Не може, рејпале тие.

Иначе, до остантите, дека уште ве вози дуплиов акаунт... праење фора демек „еве да пишам уште еднаш да ви се разјасни“ и ги извади сите делови кои не и одат во прилог.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom