Фан Клуб: Челзи

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
Чех и неговата траѓична кариера

Чех мислам дека веќе после оној кикс со натпреварот со Турција и со Поразот на Чешка ќе го чини многу.Веќе Роман Абрамович не го смета во првите 11.
Вели весникот Ин Тајм.
Велам неговата Траѓична кариера бидејќи тој имаше МНОГУ ТЕШКА ОПЕРАЦИЈА ПОМЕЃУ ЖИВОТ И СМРТ.Со тоа му беше ставено плех наместо коска во внатрешноста на черепот бидејќи черепот му беше пукнат на два дела.
И затоа моментално Петар Чех носи Заштитна Капа која го штити од било каков посилен удар,но сепак ако заработи уште некоја повреда посериозна на глаата Може тоа да го чини и Смрт.

Жалам Фанови за оваа траѓична вест!
Посебна жалост упатувам до FantomX
Ви изразив жалост мислам...!:toe::uvo:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Абе па ти над мене не туку тупи. Прочитавме, текст со милион печатни грешки. Мора да ти реплицира некој?
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Ej ne go tupete so Ceh,stoe napravi greska i odma zamarate,aj glejtesi vo vasite fan clubovi,sto tolku se zasekiravte za Ceh i CHELSEA...Nekam poveke da vidam vo nasiot fan club drugi da go tupat za Ceh....
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
zal e za ceh stvarno nema sreka a mnoooogu dobar golman
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Абе што сте се запнале за Чех?Едноставно не му беше денот..Некогаш и среќа треба да се има..
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
zal e za ceh stvarno nema sreka a mnoooogu dobar golman
Dobro be sega napravil greska napravil,sto tolku tragicno go svakaat toa bog da cuva..Sto vi stana na site....Daj da mu pratime telegrama deka site navivaci na drugite timovi se zagrizeni za nego....
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Чех и неговата траѓична кариера

Чех мислам дека веќе после оној кикс со натпреварот со Турција и со Поразот на Чешка ќе го чини многу.Веќе Роман Абрамович не го смета во првите 11.
Вели весникот Ин Тајм.
Велам неговата Траѓична кариера бидејќи тој имаше МНОГУ ТЕШКА ОПЕРАЦИЈА ПОМЕЃУ ЖИВОТ И СМРТ.Со тоа му беше ставено плех наместо коска во внатрешноста на черепот бидејќи черепот му беше пукнат на два дела.
И затоа моментално Петар Чех носи Заштитна Капа која го штити од било каков посилен удар,но сепак ако заработи уште некоја повреда посериозна на глаата Може тоа да го чини и Смрт.

Жалам Фанови за оваа траѓична вест!
Посебна жалост упатувам до FantomX
a нели сколари е тој што треба да смета на него во првите 11 ?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
251
не велам не но Роман Абрамович е над сколари и тој може да му каже на сколари што сака
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Dobro be so se sekirate ke go stavime Hilario pred Ceh,moze taka vi odgovara...Ajde se dogovorivme samo ne go spomnuvajte veke Ceh...
 
Член од
23 април 2008
Мислења
457
Поени од реакции
4
леле шо напраивте па вие? два-трипати згрешил човекот и одма ке го мењаат!
ке видете он ке си се врати у вообичаената форма, после лошо иде добро!
нема белки цел живот да бидете малерозен! нема шанса
 
F

fantomX

Гостин
Чех и неговата траѓична кариера

Чех мислам дека веќе после оној кикс со натпреварот со Турција и со Поразот на Чешка ќе го чини многу.Веќе Роман Абрамович не го смета во првите 11.
Вели весникот Ин Тајм.
Велам неговата Траѓична кариера бидејќи тој имаше МНОГУ ТЕШКА ОПЕРАЦИЈА ПОМЕЃУ ЖИВОТ И СМРТ.Со тоа му беше ставено плех наместо коска во внатрешноста на черепот бидејќи черепот му беше пукнат на два дела.
И затоа моментално Петар Чех носи Заштитна Капа која го штити од било каков посилен удар,но сепак ако заработи уште некоја повреда посериозна на глаата Може тоа да го чини и Смрт.
Жалам Фанови за оваа траѓична вест!
Посебна жалост упатувам до FantomX
Роман Абрамович сеуште го смета Шевченко за дел од првите 11...:tapp:
ПРвпат слушам за весник Ин Тајм, туку ај...

не велам не но Роман Абрамович е над сколари и тој може да му каже на сколари што сака
И за сето погоре напишано, една слика од која се надевам Абрамович свати колкава грешка напрај со Мурињо, и истата нема да ја повтори со Сколари...

 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Ajde ajde ke mu dojde pamet ne se sekiraj fantom,moze i veke mu doslo....Si ja svatil greskata so ja napravi so murino,nema da mu se mesa vo rabotata na Skolari ali zatoa ke saka uspesi trofei....
 
В

Вори

Гостин
Ајде нешто порасположливо.Челзи тргнува по младата хрватска звезда Иван Ракитич(19).Ако дојде не би било лошо,млад е и изигра многу добро на ЕП во првите три натпревари.А иначе Деко,го терал Роналдињо да оди во Челзи!!!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Деко + Роналдињо + Ракитиќ + Вилја = 107 милиони? Ај донт тинк соу.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom