Бодибилдинг суплементи

Член од
13 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
44
404, не работи линкот.
 
Член од
23 јули 2020
Мислења
12
Поени од реакции
18
Здраво на сите :) се изначитав се и сешто овде ме мотивиравте и да се зачленам :)) немам нити некое огромно искуство нити соодветно образование од оваа област меѓутоа вежбам веќе 10 месеци во кои ослабев околу 25 кг и добив одлична дефиниција
За да имате било каков резултат мора да си средите прво исхрана, редовно и правилно да вежбате а после да размислувате околу суплементи
Јас користам whey и bcaа и досега имам купувано од кај не и немам замерка за ниедна продавница, иако тука некои беа наведени во негативен контекст, баш и од нив сум позадоволна :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.950
Честитки за успехот! Продолжи со вежбање (y)
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.510
Здраво на сите :) се изначитав се и сешто овде ме мотивиравте и да се зачленам :)) немам нити некое огромно искуство нити соодветно образование од оваа област меѓутоа вежбам веќе 10 месеци во кои ослабев околу 25 кг и добив одлична дефиниција
За да имате било каков резултат мора да си средите прво исхрана, редовно и правилно да вежбате а после да размислувате околу суплементи
Јас користам whey и bcaа и досега имам купувано од кај не и немам замерка за ниедна продавница, иако тука некои беа наведени во негативен контекст, баш и од нив сум позадоволна :)
Pics or it didn't happen :D
 
Член од
19 јули 2020
Мислења
20
Поени од реакции
12
Pogrozen protein nemam probano.Polos vkus ima samo onoj od Olimp sto go davaa gratis vo PBC, lemon cheesecake...
Температура да не имаш ти?
Еден од подобрите протеини е тој и еден од подобрите вкусови е.. Убаво ти кажа @Dekio7 кој знае што си пиел ти..
 
Член од
13 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
44
Температура да не имаш ти?
Еден од подобрите протеини е тој и еден од подобрите вкусови е.. Убаво ти кажа @Dekio7 кој знае што си пиел ти..
Abe kjutuk eden od HardCoreShop go kupiv kaj drzavna.Neli tie se ovde oficijalizirani za toj brend, znaci toj e vistinskiot.I definitivno, NAJLOS vkus!
 
Член од
20 јули 2010
Мислења
909
Поени од реакции
2.228
^ Ти друже немаш купено Ultra Whey COMPLEX, туку Muscle Whey COMPLEX ито од ванила или некој друг вкус, чоколадото беше ок. Од ванила знаеше да горчи малце, али зато е поевтин, јас го купвав 1990 ден.
 
Член од
13 мај 2020
Мислења
91
Поени од реакции
44
^ Ти друже немаш купено Ultra Whey COMPLEX, туку Muscle Whey COMPLEX ито од ванила или некој друг вкус, чоколадото беше ок. Од ванила знаеше да горчи малце, али зато е поевтин, јас го купвав 1990 ден.
Ne znam koj e toj Muscle Whey COMPLEX, jas so ova se izlazav:

 
Член од
19 јули 2020
Мислења
20
Поени од реакции
12
Искуства со Animal cuts ?

Според мене джабе фрање пари, а и од секој по искусен ќе слушнеш дека едноставно што се исплаќа од суплементи ти е протеин, креатин и Омега 3.. Можеби и " pre-workout" али едно кафе пред тренинг и сосема доволно..
Се е на тебе ти можеш да купиш и да пробаш али подобро тие пари да ги дадеш на некој суплемент од кој ќе имаш добри резултати..
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.510
Полека со тоа стимулансите. Јас со стимуланс + валсалва маневар на 1 РМ squat си направив внатрешно крварење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom