Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
208
Поени од реакции
373
Potrebna pomoc svaku listu mogu da otvorim SFVIP pleyer na laptopu, kada hocu istu listu da pokrenem u STBEMU emulatoru na tv box ne radi?Da li postolji neka alternativa za ovaj problem?postolji li jos neka aplikacija za android?hvala
Koliko ja znam ima samo jedna, OTT Navigator IPTV, pa probaj.
Автоматски споено мислење:

da, napokon pravo pitanje o iptv-u...
kako riješiti liste koje rade na sf playeru da rade i na android boxu?
pozdrav svim forumašima!!!
NA SF pitaju Salezlija, autora SFVIP Player-a, kad će napraviti verziju za Android. Odgovorio im Boki u njegovo ime: nikada :-(
Kaže Boki da nemaju programera za Android, i da poziva programere da im se priključe. A baš bi bilo super, ali eto.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.343
Jesu li to braca izbacili RTS programe iz svih lista?
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
da, napokon pravo pitanje o iptv-u...
kako riješiti liste koje rade na sf playeru da rade i na android boxu?
pozdrav svim forumašima!!!
ne znam kakav je odgovor na pravo pitanje, ali miriše na to da se STBEmu već dugo koristi u tandemu sa skenerima, pa kako su skeneri sve više out tako i STB, kompromitovan je, mislim da SFVIP ima drugi pogon (MPV)
Автоматски споено мислење:

Jesu li to braca izbacili RTS programe iz svih lista?
Ima tu nešto i restrim liste od twobro (ne bih navodio,ali znate ih),nemaju RTS123,????
Ali skoro sve druge, imaju........

 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Da tako je svabo nije ziveo u ex yu kao doticni a isto tako iptv ima veliku vaznost kod cirilicne tastature tako da su mu ljudi na kajgani trebali objasniti povezanost IPTV-a sa cirilicnom tastaturom
Ja nemam pojma kakva je veza izmedju ta dva pojma, ajd pomozi mi ugrijati vodu pa objasni tu veze, radozna sam jako
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
da, napokon pravo pitanje o iptv-u...
kako riješiti liste koje rade na sf playeru da rade i na android boxu?
pozdrav svim forumašima!!!
mislis macovi koji rade na sf a na stb nece
Автоматски споено мислење:

A sta mislis da te neki svabo to isto pito, dali to znaci da te provocira, ima dasta ljudi u svijetu pogotovo ovih mladjih koji nemaju pojma kakvi su to znakovi kad vide kirilicu, nemojte odmah sve smatrati nekim glupostima i provokacijama, dobro je sto sve znamo, i imamo pa i tu klavijaturu
obrazovani ljudi citaju jedno i drugo bez problema
 
Последно уредено:
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
pa da, dosta naših i stranih listi više ne radi na android boxovima već samo na sf playeru (windowsi)...štetaaaaa!!!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Da tako je svabo nije ziveo u ex yu kao doticni a isto tako iptv ima veliku vaznost kod cirilicne tastature tako da su mu ljudi na kajgani trebali objasniti povezanost IPTV-a sa cirilicnom tastaturom
jok, samo nas je u Vojvodini bilo oko 500000 pre IIWW, a sada nas ima par hiljada ;)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
pa da, dosta naših i stranih listi više ne radi na android boxovima već samo na sf playeru (windowsi)...štetaaaaa!!!
Sve sta vredi radi odlicno a ujedno sve ide na smart tv aplikaciji odlicno.Tako da ne vidim brigu za mene je pink pink gdje god se on vrtio i u kojoj god listi.A da treba imati 100 pinkova u 100 servera ne vidim svrhu toga.
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
Sve sta vredi radi odlicno a ujedno sve ide na smart tv aplikaciji odlicno.Tako da ne vidim brigu za mene je pink pink gdje god se on vrtio i u kojoj god listi.A da treba imati 100 pinkova u 100 servera ne vidim svrhu toga.
a dobro, vama stručnjacima možda radi, ali većini nas koji nisu toliko potkovani ne radi;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom