Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Na trecem laptopu instaliram nordvpn i na windows 10 se uvjek namucim oko instalacije zbog error net framework i uvjek zaboravim kako rijesim problem,jel mi moze neko reci sta ono trebam uraditi da instalacija prodje,ili koju vrstu netframework ono treba instalirati,mucim se vec dva sata i ne ide
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Na trecem laptopu instaliram nordvpn i na windows 10 se uvjek namucim oko instalacije zbog error net framework i uvjek zaboravim kako rijesim problem,jel mi moze neko reci sta ono trebam uraditi da instalacija prodje,ili koju vrstu netframework ono treba instalirati,mucim se vec dva sata i ne ide
Instaliraj bilo koji od verzije 4.7 na gore, nije bitno samo za nordvpn nego i za druge aplikacije. Mislim da bi bilo dobro da instaliras i neku od novijih verzija Microsoft Visual C++ Redistributable paketa, onaj 2015-2019 ti se namece kao logicno rijesenje. Sve nadjes na Microsoft stranici, ne treba nikakva potraga okolo.
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Kad ste vec kod NordVPN ako ima viska neki od racuna zamoljavam na privat. Hvala unaprijed.
 
Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
imali neko da podeli neku listu?hvala unapred
Автоматски споено мислење:

Kad ste vec kod NordVPN ako ima viska neki od racuna zamoljavam na privat. Hvala unaprijed.
poslao u pp!!!pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom