Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Jutros sam stigao putničkom klasom,
Još mamuran, malo pod gasom,
U ruci kofer, razbijene šifre,
Obično ne pamtim takove cifre.

Kiša je sipila, gusta i meka,
Nadam se, ona me doma još čeka,
Spuštenih vlasi, očima čudnim,
Pogled na trbuh, čini me budnim.

Desilo se, sad život listam,
Povrijedilo me, al' još blistam,
Spreman za putovanja duga,
Jer što će mi tuga!

Isto je nebo, zemlja i vode,
Samo se ljudi drugačiji rode,
U ruci kofer, ne bih ga dao,
Jer nikad nisam s brojevima znao.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend .
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Najgora stvar u svemu je ta sta sam god probao na sahbaz bilo koi mak za sat vremena je bio neaktivan u cemu je problem neznam..........
Автоматски споено мислење:

Tako da je -SFVIP-sale po meni dosad najbolji za komp...
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sale ubija , svaki dan novi update. :)
Ja Sahbaza nisam otvarao neko vrijeme al evo sad probao ..ne znam sta je kod vas problem al u mene u verziji 3.0 svi ovi nasi rade koji su bili unutra , u 4.0 nisam ubacivao nista vec samo par njih kad je izasla da probam tako da ne znam sta je tamo.

Keno , ne znam sta je kod tebe problem , ja imam po 3-4 adrese ovih najjačih servera naših ubacenih i rade mi mjesecima..
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Toliko tema za razgovor a ipak tako malo polemike i zdrave rasprave oko nekih puno bitnih stvari. Puno je bitnije ko je sta okacio na svoj forum, da li za to naplacuje usluge ili ne. Pa pobogu ljudi on je taj forum sam napravio i neka radi sa njim sta hoce. Njegovi resursi, njegovo utroseno vrjeme, trud i ko smo mi da mu govorimo sta treba a sta netreba da radi. Koliko sam ja skontao nije on jedini sto ima forum i reklamira se ovdje.
Tvh, fluss, astra, extream, stalker Portal, direct source vs on demand vs live streams, logo, epg, port forwarding, virtual box, ubuntu, phpadmin, streaming server, blocking script...
Zasto ne pisemo o ovim temama, zar ne mislite da bih svi po nesto naucili i shvatili na koji nacin ovo sve radi. Namjerno sam izostavio MAG jel mi je pun k... da citam zadnja 4 mjeseca jel ovaj portal radi kod Sahbaza a ne radi u STB.
Pozdrav za sve dobre ljude.
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
[QUOTE = "dadoxy, post: 8939482, član: 129871"]
Prodaja ubija, svakog dana novo ažuriranje. :)
Ja Sahbaza nisam otvarao neko vrijeme al evo sad probao ..ne znam sta je kod vas problem al u mene u verziji 3.0 svi ovi nasi rade koji su bili unutra , u 4.0 nisam ubacivao nista vec samo par njih kad je izasla da probam tako da ne znam sta je tamo.

Keno, ne znam koji je tvoj problem, imam 3-4 adrese ovih najjačih naših servera koji rade na meni mjesecima.
[/ QUOTE] Veruj mi da neznam dado ostavim ga da radi na komp i posle sat sanse nema ni jedan mak da radi .....mozda server je preoptrecen i gazda ga ugasi odkud znam
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Ima li neko link pri ruci za SFVIP-Player by salezli v1.2.0.25 X64 ?
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Член од
31 декември 2018
Мислења
145
Поени од реакции
321
Moze li jedna m3u lista sa ex yu sa dve konekcije da traje kao od druga @zokiniko (radila je kao zmaj do skoro i stala) na moju zalost :(
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
325
Поени од реакции
219
Ima li neko link pri ruci za SFVIP-Player by salezli v1.2.0.25 X64 ?
Evo ga!
SFVIP-Player-x64 v1.2.0.25 X64
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kako se ovi serveri sve više štite predlažem da se skupimo brate i organizujemo i mi neki protest protiv ovih vlasnika , neku IPTV PARADU..

Dosta je više sakrivanja IP adresa iza VPN-ova, restartanja modema , sakrivanja na forumima sa nickovima , avatarima itd.
Izadjimo na ulice javno i tražimo svoja prava . Pa nismo badava ostavili neprospavanih noći i noći skenirajući , pa Šeherzada je za svakog od nas mala maca.

Ja ću nositi transparent BOLJE I RAT NEGO TOLIKO ZAŠTIĆEN ART

ili BOLJE ME BACITE NIZ PADINU NEGO MI ODUZMITE GRADINU
https://youtu.be/LwcefI6JJ8Q
:angel: :D:pijanco::angel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom