Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 август 2016
Мислења
173
Поени од реакции
182
Dobar dan izvinjavam se ako neko ima neku listu ex yu bio BiH zahvalan ovu što sam imao prestala posle par meseci da radi hvala unapred pozzz
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Pozdrav
Dali neko zna link za preuzimanje ili azuriranje ART liste moze u pm
Hvala
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
170
40 godina od smrti, vidim da se niko nije setio a vecini nam je bilo lepo u tim vremenima. Molim protivnike njegovog lika i dela da samo ignorisu moj post da nebi nastao novi haos na forumu...
Прегледај го приврзокот 249507
A mislio si se ,,,,,,premisljao ,,,,,,,bil stavio ne bi,ali jace je od tebe ,pocelo ti je kuhati u venama,nece oni meni,sad cu ja to stavit pa kud puklo.Neka ,,,,,,lijepo je to sto se pokusavas rijesiti fobija ,samo na krivim ljudima i na krivom mjesto to radis .
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
A mislio si se ,,,,,,premisljao ,,,,,,,bil stavio ne bi,ali jace je od tebe ,pocelo ti je kuhati u venama,nece oni meni,sad cu ja to stavit pa kud puklo.Neka ,,,,,,lijepo je to sto se pokusavas rijesiti fobija ,samo na krivim ljudima i na krivom mjesto to radis .
Nisam se ni trenutka premisljao, stavicu svake godine dok god budem mogao, znam kome je on najvise smetao, ima vas u svakoj od ovih nazovi drzava ali to je vas problem, vi imate fobiju, ne ja. A i lepo sam vas zamolio da ignorisete, ali jbg to je jace od vas...
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
241
Поени од реакции
316
40 godina od smrti, vidim da se niko nije setio a vecini nam je bilo lepo u tim vremenima. Molim protivnike njegovog lika i dela da samo ignorisu moj post da nebi nastao novi haos na forumu...
Прегледај го приврзокот 249507
Друго време беше тоа. Се обидуваа да створат нешто политичариве. Толку многу инвестиции, спорт, јачина.
Овие државички сега не се ни Ј од тоа што беше Југославија.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Iako nemam nikakvih simpatija ili emocija prema njegovoj licnosti jer se ne osvrcem na davno prosla vremena , Brozu skidam kapu iskljucivo kao vodji , lideru koji je ova iznimno primitivna, divljacka, slavenska, balkanska plemena drzao pod kontrolom tolike godine. Bez obzira na metode.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Iako nemam nikakvih simpatija ili emocija prema njegovoj licnosti jer se ne osvrcem na davno prosla vremena , Brozu skidam kapu iskljucivo kao vodji , lideru koji je ova iznimno primitivna, divljacka, slavenska, balkanska plemena drzao pod kontrolom tolike godine. Bez obzira na metode.
On je dobro zivio ma ne zalim te politicare i ne tugujem za njima sve lopovi od prvog do zadnjeg bez obzira u kojoj drzavi se radi.Sve banditi i lopovi,narod je glup sve ih treba proresetati,a ne da se godinama i dok ostare i posjede jos drze na vlasti.Svi oni gledaju na svoju guzicu a ne na nas tako da prst dolje i za toga
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Ovde malo pišem jer je skroz tema skrenula sa predviđene(a to je IPTV).Vidim ovdje će uvijek vladati politička netrpeljivost,vjerska netrpeljivost,rasna netrpeljivost i zbog takvih ovo područje(mislim geografski) ama baš nikad neće biti prosperitetno za što ima siguran sam inteligentne ljude i kapacitete.Također ne razumijem što se nalazi u mentalnom sklopu pojedinaca koji uvijek na ovaj ili onaj način vraćaju i guraju politiku u sve.Razlog za to vidim da su nostalgični za prošlim vremenima,to jest da žive u prošlim vremenima ili pak ne znaju od dosade šta raditi pa im stvara zadovoljstvo u njima samima kad pokrenu (googlaj trigger) svađe među ljudima.Vidim ovdje neki poznaju i teoriju obrnute psihologije pa stavljaju postove i slike i pokraj njih napišu nešto kao:ne gledaj ili ignoriraj.Pa čemu postavljanje slike ako se neće gledati.Nemam drugo osim poručiti ljudima koji su rođeni kao i ja,nakon te očito proklete države koja i dan danas otvara bezbroj nepotrebnih svađa i prijepora nego da im se i ja pridružujem "vani" u bespućima EU i svijeta i da tamo pronađu svoje mjesto pod suncem ,gdje nece citati od keyboard warriora ovakve gluposti.Pozdrav i čuvajte se ove beštije zvana COVID-19.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom