Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
во STB на андроид ,,можеш да додадеш превод..или можеш да промениш..во ТВ или видео...сигурен си во ова?
Jeste siguran sam.
Prevod ako je podrzan za tv moze se menjat u subtitles ako izaberes EXO (ili external player kao MX player) kao media player.
Screenshot_subs1.png
standard
Screenshot_subs2.png
bez
Screenshot_subs3.png
sa

Dodani Htrvatsi prevod u Filmovi.

Exo
Screenshot_subs-movies_EXO.png

Standard MX Player (nema Hrvatski)
Screenshot_subs-movies_MX-Player1.png

Search download MX Player
Screenshot_subs-movies_MX-Player2.png

Find & download MX Player
Screenshot_subs-movies_MX-Player3.png

Activate Subtitle MX Player
Screenshot_subs-movies_MX-Player4.png

Hrvatski Subtitlovi
Screenshot_subs-movies_MX-Player5.png
 
Последно уредено:
Член од
19 август 2018
Мислења
147
Поени од реакции
499
Meni malo dosadio IPTV pa ajde rekoh da se zezam sa nekim konfizima drugim koje sam nabavio ali nisam koristio , između ostalog konfizi za xxx cam , i hajde nadjem ti ja neke naloge , u jednog 400 dolara na računu. Kontam vidi ovog meraklije što dolare rasipa svaka mu dala :D

Aj rekoh samo ću poviriti i ja ,neću čoeka bacat na glavu kad je tako voli onomonu ... ma isti je ko ja . :D

Rekoh ženi sinoć oko 23 h aj ti lezi , zagrij krevet doći ću ja ... :D

I ulogiram ti se ja kad tamo pravi harem , šta da vam pričam , to svih vrsta i rasa , volj´ ti crnkinja, volj´ ti kineskinja , mulatkinja, plavuša , pa onih što im je neko krivotvorio lične dokumente pa napisao da imaju 18 , a Boga mi mnogo sumnjivo mlade.
I upade ti meni u oči neka gara , ono tip Kim Kardashian , i hajde rekoh da prozborim koju sa njom ..
Rekoh dobar veče , a ona meni hello honey ..
Kažem ja njoj , de se ti okreni hani i pokaži to prkno ...kaže ona meni 5 dolara , imaš dugme tu lijevo... :D

Kontam čuj 5 dolara da mi prkno pokaže al kako je s tudjim k.... lako gloginje mlatit , a i ko kad je šejtan to žemsko uprem u dugme , ........žalosna ti nije majka kad se okrenu i poče se skidat i twerkovat ..to baca dupe po metar lijevo i desno iz jednog poteza :D

gledam desno nešto odbrojava od 5:00 unatrag ...skontah imaš dadoxy da pariš oči 5 minuta te trči po naočale odmah ...taman se ufuro kad vidim onaj countdown negdje na 0:45 , zakleo bi se da me prevarila i ukrala koju sekundu al ko će gledat tajmer pored nje onake...

Isteče mi vrijeme , kažem ja de bona još malo ..sad sam ti rekoh ni na nebu ni na zemlji , kaže ona 8 dolara i opet ono iskoči da pritisnem , a ja opet ko omanđijan kliknu ko kockar manju ili veću ...ko kad se nisam znojio za njih. :D
Poče mala vrtit, a ja se sjetih da sam zaboravio VPN uključit, te brže bolje gasi , a i žena zove pa sam ljudi evo vazdan u strahu kad će policija na vrata , ako me ne bude ovih dana znajte braćo da sam u ćorci :D :D :D
E sto me nasmeja ...svaka ti dala...
:aplauz:
.
 
Член од
3 април 2020
Мислења
6
Поени од реакции
0
Zdravo na site. Moze li da se dobie stabilna lista so ex yu kanali? Ako ima vishok. Fala odnapred. p.s. za smart tv :)
 
Член од
3 октомври 2019
Мислења
75
Поени од реакции
24
dobro jutro:uzi::uzi:
Автоматски споено мислење:

pozdrav molim listu za mene pod m3u exyu fala
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ne uspjevamo svi u životu,
Izrasti od dječjih želja.
Zbilja je okrutna - previše suza
A premalo u svemu veselja!

Stranputice su izazov čisti
Ne želim tek svjetlo i sjenu.
Toliko je boja u jednom muškarcu
Da osvoji najdražu ženu.

I lakše se boriti u dvoje
Protiv nadolazećih zala.
Lakše je kad podijeliš s nekim
Jedno - oprosti i hvala!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
92257422_1535747846601174_2333107929760137216_n.jpg
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
hvala
U ovom slučaju imamo sljedeće:
Автоматски споено мислење:

zasto ledi cesto slika na stb emu.radi ok 10 min ona blokira moram relod portal
 
Последно уредено:
Член од
6 март 2020
Мислења
25
Поени од реакции
10
Dobar dan ljudi, zamolio bih jednu scandinavsku m3u listu... Ukoliko je moguce.. Hvala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom