Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Ja nisam za to da se javno objavi ista sta iole vrijedi, ne zato sto meni treba nego sto dosta drugih ljudi gleda na taj nacin, a svjedoci smo da vecina javno objavljenih stvari dugo ne potraje, jer nije niko lud da nesto placa a da siroke mase gledaju besplatno.
I kad se nesto ne objavi javno, nego se dijeli na pp opet se siri dosta brzo, jedino da stitis i glumis policajca, al mislim da za to niko nema vremena.

Ako se promjeni nesto na panelu uvijek se moze napraviti opet da radi, samo vecina ljudi koja to pravi i odrzava nema veze sa IPTV svijetom i to odrade jer ih neko zamoli.

To si u pravu za turke, da nisu oni objavili 99% ne bi ni SF, tj ne bi vjerovatno ni salezli, jer nama je u interesu da se sto duze gleda.
Ovaj player sto on trenutno razvija ide u pravcu da bude univerzalni player, koji ce da pusta sve liste sa epg i logom.
To sto su izasle 4 verzije govori samo koliko su korisnici vazni za razvoj playera, jer u VIP-u malo ko i gleda IPTV, vecina je ti da izmjeni neka misljenja i da raspravi o nekim stvarima bez da pokrene lavinu svadja i negativnih komentara.
Postoji jos univerzalnih nacina za glednje stalkera i ostalih panela i na drugim uredjajima (tv, telefon i pc) al to nece ici javno.
Kao da neko ima interesa od pravljelja i odrzavanja alata, logo znakova, odrzanja epg-a, trazenja i postavljanja lista (sumnjam da iko ima intereasa ali iskreno ne znam). Jos nisam sreo da neko od ljudi koje ja znam prodaje ista od alata, uglavnom je to pravljeno iz hobija.

Sustina je to da necemo prvi da unistavamo, jer sta god da se na SF odradi, kritike pojedinaca su neminovne.
Objavi se neki skener ili player --> onda se unistava (kad neko drugi objavi, onda je super)
Napravi se VIP sekcija --> onda se krade i krije od obicnih clanova ( a kasnije 90% tih sto kritijuje isto pokusava na drugin forumima)
Postuju se pravila --> onda se banuje bez razloga

Moja preporuka svim pocetnicima je da slobodno traze listu, dosta je reseller-a na forumu koji ce da daju listu kao vid reklame.
Kad vide sta i na koji nacin rade da pokusaju da procitaju malo forum (bilo koji vezan za IPTV) i da pokusaju sami da pronadju nesto dobro.
A najbolje iz ovog svega nije to sto cete naci listu, nego sto cete upoznati dobre ljude, koji su spremni pomoci u svim stvarima, ne samo u IPTV-u.

Pozdrav svim zaljubljenicima IPTV-a
Ma ima pojedinaca koji su dobili nogu sa SF-a pa im sad sve smeta :) , svaka cast momcima koji odvoje svoje vrijeme da naprave nesto sto koristi dosta ljudi bez obzira s kojeg foruma bili !Dosta vas je se potpisalo u istoriji IPTV-a na koristan i znanstven nacin , postoje tragovi na svim forumima a i googlu ! A na kraju , ljubomora je cudo ;) , a neznanje velik problem !
 
Член од
19 ноември 2018
Мислења
125
Поени од реакции
172
Prva tri slučaja koronavirusa u Sarajevu!
stize i u seher
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
ovo kad procitate, tek onda vidite o cemu se zapravo radi.... dok se vecina nas ponasa, ma to je tamo negde, daleko je to od nas ...

 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Neka on lupa sto zeli....vjerujes ti to stvarno?
Ja ne....
Svoj kraj jos nismo vidjeli,mozda je blizi nego sto vjerujemo.
Veliki Pozdrav za velikog Gospodina
Mene u cijeloj priči brine ta lakoća prenošenja virusa što je nevjerovatno obzirom da je to virus , a ne bakterija i da može živiti vrlo kratko van nekog živog organizma ...ne znam na šta će sve izaći ali obzirom da sam vjernik vjerujem da se propast svijeta ne može dogoditi prije nego se neka proročanstva ispune,ali mozda jeste nasoj civilizaciji ili bolje reci necivilizaciji zaista kraj ;)

Pozdrav i tebi druže moj ;)
 
Член од
24 јуни 2018
Мислења
415
Поени од реакции
238
Mene u cijeloj priči brine ta lakoća prenošenja virusa što je nevjerovatno obzirom da je to virus , a ne bakterija i da može živiti vrlo kratko van nekog živog organizma ...ne znam na šta će sve izaći ali obzirom da sam vjernik vjerujem da se propast svijeta ne može dogoditi prije nego se neka proročanstva ispune,ali mozda jeste nasoj civilizaciji ili bolje reci necivilizaciji zaista kraj ;)

Pozdrav i tebi druže moj ;)
Sada jedna narodna:Bili zivi pa vidjeli....
Iz Njemacke,Franz Bekenbauer:Schauen wir mal....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom