Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo da ne bude nesto gore poslije Korone. Pozdrav.
A vidi svijet kakvog smo poznavali to moramo zaboravit sve ce se preokrenut, razmisljanje ljudi ,ekonomija puno toga ce se morat drugacije radit.Ljudi ce manje putovat izgubit ce se masa radnih mjesta,godinama se necemo oporavit od ovoga.
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
A vidi svijet kakvog smo poznavali to moramo zaboravit sve ce se preokrenut, razmisljanje ljudi ,ekonomija puno toga ce se morat drugacije radit.Ljudi ce manje putovat izgubit ce se masa radnih mjesta,godinama se necemo oporavit od ovoga.
a morace se prestati i izigravati boga, jel nismo mi on.... i neka pravila zivotna postovati malo vise... ovaj razvrat i tolike slobode su nas i dovele do svega ovoga...
 
Член од
19 февруари 2013
Мислења
46
Поени од реакции
238
Turci u jednom vipu objavili da uskoro ide verzija pleyera za stalker_portal/
Sad videcemo dal ce poslije toga i ovi sa sf objavit svoju verziju hahah bas ne zanima.
Za sad su 4 verzije pleyera vec izasle jedna vozi preko vlc za stalker c,imate na iptvpozitivi od jednog clana mozete testirat i pleyer i skener pa ko voli nek izvoli.Ionako to ide svojem kraju polako:angel:
Bas tako, cekamo da izadje javno negdje drugo, pa onda SF objavi svoje, necemo prvi da unistimo.
Ako objavimo prvi onda unistavamo, ako obajvimo kad vec neko objavi onda opet nekom ne odgovara.
To sto ti nemas nesto ne znaci da ne postoji i da ostali nemaju.
Nema potrebe za prozivanje, ako ti se svidja koristi ako ne zaobidji.
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
167
Поени од реакции
241
o
A vidi svijet kakvog smo poznavali to moramo zaboravit sve ce se preokrenut, razmisljanje ljudi ,ekonomija puno toga ce se morat drugacije radit.Ljudi ce manje putovat izgubit ce se masa radnih mjesta,godinama se necemo oporavit od ovoga.
Ti pricas pizdarije kao i uvijek,slabog si mentaliteta,labilna i prilicno neuravntezena osoba,zeljna paznje ,otuda dolaze i apokalipticne projekcije oko zivotnih nacela.Oko tebe se siri negativna enrgija i prilicno si nepozeljna osoba za dugotrajno druzenje.Tebi pomoci i lijeka nema.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Bas tako, cekamo da izadje javno negdje drugo, pa onda SF objavi svoje, necemo prvi da unistimo.
Ako objavimo prvi onda unistavamo, ako obajvimo kad vec neko objavi onda opet nekom ne odgovara.
To sto ti nemas nesto ne znaci da ne postoji i da ostali nemaju.
Nema potrebe za prozivanje, ako ti se svidja koristi ako ne zaobidji.
Vala ga nemojte ni poslije objavljivat,jedan player je dovoljno, mada zbog mene ga nemojte nikad ni objavit,sto ce mi pored stb_emu
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bas tako, cekamo da izadje javno negdje drugo, pa onda SF objavi svoje, necemo prvi da unistimo.
Ako objavimo prvi onda unistavamo, ako obajvimo kad vec neko objavi onda opet nekom ne odgovara.
To sto ti nemas nesto ne znaci da ne postoji i da ostali nemaju.
Nema potrebe za prozivanje, ako ti se svidja koristi ako ne zaobidji.
Vidi ja imam sve sta mi treba ja sam i prije napisao da turci nisu objavili vi nebi sigurno e sad sta ste i vi objavili po meni da ne ispadne ono ........,tako ce bit i sa ovim drugim ako ne pretekne ovaj nas novi clan sa iptvpozitive i uradi on tu verziju sve moguce.Ja licno ne koristim ni jedan jer meni je ljepse gledat na tv.Samo da se ne buda poslije kako ste vi ustupili nesto a turci vas kopirali.Cudni su ljudi sad umjesto da se turcinu zahvale sad mu se rugaju a da nije bilo njega nebi ni bilo javno vec 4 verzija
Автоматски споено мислење:

o

Ti pricas pizdarije kao i uvijek,slabog si mentaliteta,labilna i prilicno neuravntezena osoba,zeljna paznje ,otuda dolaze i apokalipticne projekcije oko zivotnih nacela.Oko tebe se siri negativna enrgija i prilicno si nepozeljna osoba za dugotrajno druzenje.Tebi pomoci i lijeka nema.
Javi mi se poslije kad ta pizdarija prode pa cemo popricat,neznam koliko se u ekonomiju razumijes mene nece okrznut ova kriza al u familiji su mi vec nekoliko bez posla ostala tako da ne pricaj gluposti i sagledaj malu situaciju realno ovo nije strasenje ovo su cinjenice od kojih ne mozemo pobjeci,nije ti ovo iptv i liste.A to sta ti vjerujes da ce doc marsovci i sve poslije rijesit to je tvoj problem.Sad ili si totani neznalica ili ??????
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
A vidi svijet kakvog smo poznavali to moramo zaboravit sve ce se preokrenut, razmisljanje ljudi ,ekonomija puno toga ce se morat drugacije radit.Ljudi ce manje putovat izgubit ce se masa radnih mjesta,godinama se necemo oporavit od ovoga.
Posljedice na svjetsku ekonomiju će biti ogromne , već je sada potpuno jasno . ;) Tko to ne vidi taj je slijepac.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bas tako, cekamo da izadje javno negdje drugo, pa onda SF objavi svoje, necemo prvi da unistimo.
Ako objavimo prvi onda unistavamo, ako obajvimo kad vec neko objavi onda opet nekom ne odgovara.
To sto ti nemas nesto ne znaci da ne postoji i da ostali nemaju.
Nema potrebe za prozivanje, ako ti se svidja koristi ako ne zaobidji.
Ti koji su ti sad lajkali jedan bi se mogao pokrit po glavi al ostat cu fer pa cu se suzdrzat radi vaseg mira u kuci govorim za vaseg vipovca da se razumijemo otom potom za sad.
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
40
Neznam zasto tolka frka oko stalker_portal/c to ti radi isto ko i /c nema skoro nikakve razlike, jedina razlika je timestamp sto mora da se azurira i za neki mac treba device_id. To se odavno gleda i skenira.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Par savjeta svima vama :
- novce trošite samo i isključivo na neophodne stvari
- podignite novce i ušteđevine sa banaka (ukoliko ovo nastavi bankarski sektor će otići u k..., ova priča o likvidnosti banaka i sposobnosti da reprogramiraju i odgode otplate kredita na 3 mjeseca su poruka, odnosno pokusaj ohrabrenja klijenata da ne podizu novac, a ustvari njihova bojazan o krahu sistema )
- ne plaćajte ništa što ne morate do zadnjeg časa (računi i sl), dakle čuvajte novce za potrebnije stvari
- ako imate zemlju, ali i ako nemate zemlju obavezno čim prije nabavite sjemena za osnovne životne namirnice kako bi bili spremni za ličnu/vlastitu proizvodnju, dakle novac trošite u to jer to je jedino što je u ovom momentu sigurno.

Koliko god nevjerovatno zvučalo ukoliko ova situacija potraje novac bi mogao postati bezvrijedan, a robna razmjena ponovo u modi.
EU vam je pokazala paničnom zabranom izvoza medicinske opreme van unije koliko su ustvari nestabilni i nesigurni.

PS Izvinjavam se na off topic, ako se može nazvati off uopce u ovoj situaciji ...
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
167
Поени од реакции
241
Javi mi se poslije kad ta pizdarija prode pa cemo popricat,neznam koliko se u ekonomiju razumijes mene nece okrznut ova kriza al u familiji su mi vec nekoliko bez posla ostala tako da ne pricaj gluposti i sagledaj malu situaciju realno ovo nije strasenje ovo su cinjenice od kojih ne mozemo pobjeci,nije ti ovo iptv i liste.A to sta ti vjerujes da ce doc marsovci i sve poslije rijesit to je tvoj problem.Sad ili si totani neznalica ili ??????
Ti si gnjevni mali covjeculjak,nisi vrijedan paznje.
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
Par savjeta svima vama :
- novce trošite samo i isključivo na neophodne stvari
- podignite novce i ušteđevine sa banaka (ukoliko ovo nastavi bankarski sektor će otići u k..., ova priča o likvidnosti banaka i sposobnosti da reprogramiraju i odgode otplate kredita na 3 mjeseca su poruka, odnosno pokusaj ohrabrenja klijenata da ne podizu novac, a ustvari njihova bojazan o krahu sistema )
- ne plaćajte ništa što ne morate do zadnjeg časa (računi i sl), dakle čuvajte novce za potrebnije stvari
- ako imate zemlju, ali i ako nemate zemlju obavezno čim prije nabavite sjemena za osnovne životne namirnice kako bi bili spremni za ličnu/vlastitu proizvodnju, dakle novac trošite u to jer to je jedino što je u ovom momentu sigurno.

Koliko god nevjerovatno zvučalo ukoliko ova situacija potraje novac bi mogao postati bezvrijedan, a robna razmjena ponovo u modi.
EU vam je pokazala paničnom zabranom izvoza medicinske opreme van unije koliko su ustvari nestabilni i nesigurni.

PS Izvinjavam se na off topic, ako se može nazvati off uopce u ovoj situaciji ...
unija ne moze da napravi red i kod njih.. sta je i normalno, ovde se sad vidi da je to tvorevina usiljena, i da svaka drzava pojedinacno mora da se bori za sebe ... i lepo se vidi koliko smo jadni i ne spremni ... svi tj cela europa ... cujem veceras da ce dati pomoc neku od 700 milijardi eura za zemlje clanice .. evo nam jos jedne potvrde da nas ne zarezuju ni pet posto ... posto smo mi u aziji verovatno .... a mozda i tamo oko severnog pola, pa ne mogu do nas .... kako god posle ovoga ce biti velikih ekonomskih posledica za sve ukupno ....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom