Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 септември 2012
Мислења
69
Поени од реакции
23
dobra noc dobri ljudi, imao sam mac od zdrave hrane i trajao mi je do pre nekih sat vremena kad je istekla pretplata, ima li neka dobra dusa da da jednu mac od zdrave na pp.
 

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
295
Поени од реакции
480
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Mi da smo ok stitili bi svoje ljude i besplatno gledali a razvaljivali arape, ruse i ostale, drzali se zajedno kao ostali svijet.. Mi se međusobno jebemo dok ostali surađujuju.. Umjesto da im pokazemo tko je najaći.. Ali ozbiljno..
To je moje mišljenje.. A vi kako hoćete..
Автоматски споено мислење:

Ako moj susjed ili komšija pliva u lovi, bit će i meni bolje, mozda mi pomogne a ako neki lik u turskoj pliva u lovi a moj susjed ili komšija crkava, e sigurno mi neće biti bolje..
Автоматски споено мислење:

Reću vam svima.. Povezan sam skoro sa svima vama.. Ditektno ili inditektno.. Od jučerašnjih 30 postova 22 ih je laž... Pa vi vidite... Daj više da smo skupa.. Držimo se skupa i pomognimo jedni drugima a nedajmo na nas preko granica bivše juge...
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
@dux4 E moj dux...Sve su to teške zablude...I bolje od mene znaš da je ovde poenta samo zajebati nekog i "uterati" mu ....Uvlačiti se nekom u bulju dokle god se ne ogrebeš za neki alat ili znanje u bilo kom obliku a onda se praviti da si izmislio toplu vodu...Ja nisam video gore i ljigavije ljude od pojedinaca ovde....Bilo bi lepo da je tako kao što kažeš ali "mrka kapa"...
 
Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Netko mi je hakirao sadašnjost.
Dok nisam budan bio.
A s njom sam i prošlost izgubio.

Netko mi je ubacio viruse.
Zapakirane u savršenom tijelu.
I ja sam zatečen na djelu.

Ovdje više ne pomaže pad sustava.
Razbijanje programa, novo instaliranje...
Kasno je za biranje...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
75610828_2730245063687139_2120180910266515456_n.jpg
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Mi da smo ok stitili bi svoje ljude i besplatno gledali a razvaljivali arape, ruse i ostale, drzali se zajedno kao ostali svijet.. Mi se međusobno jebemo dok ostali surađujuju.. Umjesto da im pokazemo tko je najaći.. Ali ozbiljno..
To je moje mišljenje.. A vi kako hoćete..
Автоматски споено мислење:

Ako moj susjed ili komšija pliva u lovi, bit će i meni bolje, mozda mi pomogne a ako neki lik u turskoj pliva u lovi a moj susjed ili komšija crkava, e sigurno mi neće biti bolje..
Автоматски споено мислење:

Reću vam svima.. Povezan sam skoro sa svima vama.. Ditektno ili inditektno.. Od jučerašnjih 30 postova 22 ih je laž... Pa vi vidite... Daj više da smo skupa.. Držimo se skupa i pomognimo jedni drugima a nedajmo na nas preko granica bivše juge...
dux ovo sve je ok što si napisao ,mada se neslazem u potpunosti .Ovi naš što prodaju liste oni bi nam i dušu uzeli da bi mogli.Reci mi kako da saradjuješ sa nima. Svi su skoro bezobrazni mozda ima koji dobar medju njima mada čisto sumnjam.I ja lično misli da netreba da se s'takvim saradzuje.Dok Arapi ,Rusi i Turci ostali oni su veliki kavaleri ne ko ovi naši.
 
Член од
17 септември 2015
Мислења
25
Поени од реакции
0
Apsolutno si u pravu. Ako ti nije problem, napiši koji serveri su dobri sa našim kanalima.koja je tvoja preporuka?ne tražim mac adrese, da se razumemo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje; onaj koji pobjeđuje nikada ne odustaje.
Uvijek je prerano za odustajanje.Dobro jutro........
 

Kajgana Shop

На врв Bottom