Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
12 декември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
169
Hladni vjetre,mjesečino čedna
Zbog nje mi je glava neuredna,
Puši vjetre,mjesečino žuti,
Da se ona na mene ne ljuti.....

Al bolje i da je ljuta
Nego drugom da odluta
I bolje da je kod kuće
Nego s drugim da šapuće.....

Dobro vam jutro dobri ljudi.
Dosadio si i bogu i vragu sa tim pizdarijamaa ,idi skupljaj hello kitty i mjenjaj salvete ,pisi spomenare,tko te trpi sa tim spamanjem svaki dan kojima krsis pravila foruma gori je od tebe ,ionako je postalo pizdarija od foruma, sad ce dusebriznici propinjanje na straznja kopita itd itd ,moderator ban od mjesec dana .itd itd
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Dosadio si i bogu i vragu sa tim pizdarijamaa ,idi skupljaj hello kitty i mjenjaj salvete ,pisi spomenare,tko te trpi sa tim spamanjem svaki dan kojima krsis pravila foruma gori je od tebe ,ionako je postalo pizdarija od foruma, sad ce dusebriznici propinjanje na straznja kopita itd itd ,moderator ban od mjesec dana .itd itd
Pusti nasega Slavuja na miru, neka cvrkuce
 
Член од
3 август 2016
Мислења
173
Поени од реакции
182
Dobar dan svima imam jedno pitanje.da li neko zna da li može i kako da se nešto zaradi preko interneta ili preko apk na telefonu ne neka ogromna zarada nego nešto simbolično hvala svima unapred koji hoće da pomognu pozzzz
 
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Dosadio si i bogu i vragu sa tim pizdarijamaa ,idi skupljaj hello kitty i mjenjaj salvete ,pisi spomenare,tko te trpi sa tim spamanjem svaki dan kojima krsis pravila foruma gori je od tebe ,ionako je postalo pizdarija od foruma, sad ce dusebriznici propinjanje na straznja kopita itd itd ,moderator ban od mjesec dana .itd itd
Pusti čovjeka na miru , nikoga ne vrijeđa , ako ti se ne sviđa preskoći .Čemu takve tenziije .Jel treba netko nekoga j....i i onda je sve OK. Veće su pizdarije kad netko okači listu sa 100 MAC-ova , počme baljezgati o politici , ovo i ono i dsz .
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Dobar dan svima imam jedno pitanje.da li neko zna da li može i kako da se nešto zaradi preko interneta ili preko apk na telefonu ne neka ogromna zarada nego nešto simbolično hvala svima unapred koji hoće da pomognu pozzzz
mož da zaradiš živčanu bolest, kad nešto ne ide pa ne ide, a lovu da zaradiš moraš dobro raditi Javu
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Последно уредено:
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
“Dvije stvari čovjek mora imati da bi uspio u životu. Prvo je sreća: to je ono kad se čovjeku pruži povoljna prilika. Drugo je pamet: ona čovjeku omogućuje da iskoristi povoljnu priliku.” Dobro jutro.......
Sreca je zadnja,prvo ti regija gdje si se rodio ,okolina poduzetnicko okruzenje,drugo ti hrabrost da se upustis u neki projekat tu ti izracun al vlastiti ne da ti neko to radi donosi uspjeh i trece nos za biznis to ili imas ili nemas.Cak ti i skola nece pomoci ako nisi roden za biznis.I zadnje volja za rad u pocetku se treba svega odreci u korist uspjeha a ne prvo marcedes i da castis cijelo mjesto.Skromnost i postivanje klijenata sa kojim radis obavezno jer nema uspjeha.Evo decki krenite u biznis pa ce te i vi vozit traktore hahhahahaaha:D:D
Ja sam nekad krenuo od nule kad sam stigao iz JNA sa 19 i kusur godina na gradilistu me cekalo 3000 kom cigla nista vise.Ima tu ljudi koji su bili kod mene sa foruma doma i znaju da ne lupetam bezveze.:angel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom