Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
ja gledam na laptopu i ne vidim problem u tome mozda nemam televizor mozda je pokvaren mozda sam ga bacio ktoz prozor mozda sam ga poslao u Srbiju
Ja mislim da je problem samo taj sto player dolazi sa SF.Smesno je uporedjivati ga sa turskim kada su sami turci priznali koji je bolji,uostalom SF vec ima 8 verziju update dok je turski stao tu gde jeste. Bas se pitam zbog cega?

An da a Sahbaz vas je bas pitao koje predloge imate da bi poboljsao svoj player hahaha
 
Член од
17 септември 2015
Мислења
25
Поени од реакции
0
Nego, koje su nam alternative na androidu za stbemu? Znam još za stalker iptv player. Još neki?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
ja gledam na laptopu i ne vidim problem u tome mozda nemam televizor mozda je pokvaren mozda sam ga bacio ktoz prozor mozda sam ga poslao u Srbiju
Ja mislim da je problem samo taj sto player dolazi sa SF.Smesno je uporedjivati ga sa turskim kada su sami turci priznali koji je bolji,uostalom SF vec ima 8 verziju update dok je turski stao tu gde jeste. Bas se pitam zbog cega?
An da a Sahbaz vas je bas pitao koje predloge imate da bi poboljsao svoj player hahaha
Ma mi smo ti cudan narod.Realno,smesno je uporedjivati ova dva playera,jer je razlika kao nebo i zemlja u korist SFVIP playera,na kome se prakticno moze sve zivo gledati i sto ti kazes Sahbaz koliko vidim vise i ne pravi apdejt,dok se SF Player stalno usavrsava i bilo to nekom pravo ili krivo,kapa dole za Salezli i ekipu koja je ovo uradila.
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Ma mi smo ti cudan narod.Realno,smesno je uporedjivati ova dva playera,jer je razlika kao nebo i zemlja u korist SFVIP playera,na kome se prakticno moze sve zivo gledati i sto ti kazes Sahbaz koliko vidim vise i ne pravi apdejt,dok se SF Player stalno usavrsava i bilo to nekom pravo ili krivo,kapa dole za Salezli i ekipu koja je ovo uradila.
Oces odgovor nikad ti nebi ugledao taj player sa sf da nisu turci javno objavili svoj prvi,kad je javno izaslo aj da i oni postave.Ja realno pisem sta je istina.Ja cijenim prvi.
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Svaki daljni komentar je suvisan
Автоматски споено мислење:

to su vam 2 perfektna domaca servera koji nisu javni a sigurno su bolji od vecine tih sa slikama,mozda reddewils je tu sa njima
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Tu si u pravo ja bih vise cijenio da sad neko postavi bitku sa 1 konekcijom a da nije vezan user za mac,sve oko maca sad,ajmo 1 konekcija nova, dunav,gradina,dva brata a da nije mac.Lako je nac mac aj ovo drugo.
ja bi ti sad postavio al steta da se upropaste takve liste
ja to gledam na smartiptv app

Musa to najbolje zna
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
e bas si me podsetio to nisam ubacio u SF player zdravu nisam giga nisam art mora da probam jbte puno posla a moram sa zenom u goste
Aj cao svima
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Sto se mene licno tice drago mi je sto su oba tu iako ne koristim nijedan, gledam na tv.
Zahvalio bih pre svega kreatoru ovog sa SF sto je podelio to sa svima nama.
A ovo takmicenje sta je starije koka ili jaje je glupo i mislim totalno nebitno, svako ce koristiti onaj koji mu vise odgovara...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom