Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Prvi koji se javi dobice OB komplet sa konfigom. Ne treba niko da placa kao neki sto placaju i posle se kurce da su nesto naucili.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Evi i ja da zastanam u red ,ako moze toj OB ,fala blagodaram ,ako nemoze pak fala.
Da ste mi zivi i zdravi.
A za kurcenje takvo e vremeto site gi fatil virusot vikan "kardashians"
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ovako, zao mi je sto ne mogu svima izaci u suret, ali jedno da raspravimo drugarski, vise kao savet, kad vam neko nesto ponudi javno, ne trazite i vi javno vec pustite privatnu poruku, neko vam ponudi nesto i jos treba da vas ganja da vam salje PP, jbg, ne ide to tako. Uopste pisem ovo jer nije prvi put, javio mi se clan na PP i dobio je OB, ako hoce neka napise, necu ja da imenujem. I samo cu da dodam da sam dobio jednu jedinu privatnu poruku sa molbom za OB, svi ostali ste pisali ovde javno umesto da ste poslali poruku.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pipl mast trast as :D
Автоматски споено мислење:

Kad upališ mašinu i za 2 sata i 22 minuta na 53000 obrnutih kombinacija pronađeš 1002 liste i bukvalno zguliš panel onda to ne znači samo da je cca.svaka 50-ta pogodak nego znači puno više , a to je da si jednostavno prekucao i da si babo ove igre :D

Nekad je jedan od pionira i doktora IPTV na ovim prostorima D3n1s pravio šale o IPTV zraci smrti , tzv. skenerčini koja guli sa panela sve što na njemu postoji .. od danas to zahvaljujuci jednom mom prijatelju i mojem VISOČANSTVU :D koji smo vrijedno radili dva mjeseca u podrumu, u potpunoj tajnosti po cijele noći to više nije nikakva šala već realnost . :D

ZugZangu ga ponudimo na prodaju , ta će levat :D

Прегледај го приврзокот 233848
Složicu se i sa Tomom i sa Garagamelom...
Mislim da ovo polako prelazi granice ukusa...Pogotovo ovaj post...
Niko nije ljubomoran, svi po nešto imaju, svako se snalazi na svoj način i zadovoljan je...Ali se ne eksponira...
Dobro, neko ima potrebu za tim, neko ne...
Smatram da još dosta ljudi misli isto, e sad da li se boje da iznesu svoje mišljenje ili zavise od listi koje im šalješ, pa te slepo prate i lajkuju, to ne znam..
Znam samo da bi trebao malo da povučes ručnu...
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Ovako, zao mi je sto ne mogu svima izaci u suret, ali jedno da raspravimo drugarski, vise kao savet, kad vam neko nesto ponudi javno, ne trazite i vi javno vec pustite privatnu poruku, neko vam ponudi nesto i jos treba da vas ganja da vam salje PP, jbg, ne ide to tako. Uopste pisem ovo jer nije prvi put, javio mi se clan na PP i dobio je OB, ako hoce neka napise, necu ja da imenujem. I samo cu da dodam da sam dobio jednu jedinu privatnu poruku sa molbom za OB, svi ostali ste pisali ovde javno umesto da ste poslali poruku.
Zakljucan ti profil nemoze se poslat privatna poruka

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
97
Поени од реакции
99
Ovako, zao mi je sto ne mogu svima izaci u suret, ali jedno da raspravimo drugarski, vise kao savet, kad vam neko nesto ponudi javno, ne trazite i vi javno vec pustite privatnu poruku, neko vam ponudi nesto i jos treba da vas ganja da vam salje PP, jbg, ne ide to tako. Uopste pisem ovo jer nije prvi put, javio mi se clan na PP i dobio je OB, ako hoce neka napise, necu ja da imenujem. I samo cu da dodam da sam dobio jednu jedinu privatnu poruku sa molbom za OB, svi ostali ste pisali ovde javno umesto da ste poslali poruku.
Ne znam kako ti je poslao poruku kad ispise da nije moguce tebi poslati pp...
Dadoxy bar ne obeca nesto sto ne moze ispuniti :D

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Nije fora u broju HIT-ova koje imaš, fora je u tome koliko od njih radi. Mada je teoretski moguće da rade svih tih 1000 i nešto.
 
Член од
2 март 2018
Мислења
272
Поени од реакции
329
Bil mogao neko ko ima noviji tv Samsung da napravi tutorijal kako se instalira Smart IPTV aplikacija preko IP adrese, jer drug koji ima TV je "preko", pokusali smo sa USB instalacijom ali mu se nista ne desava.

Ima nacin i za IP instaliranje ali ja imam stariji tv pa ne mogu da ga navodim jer ne znam gde je sta..

Aj molim vas ako neko moze bio bih zahvalan

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Ovako, zao mi je sto ne mogu svima izaci u suret, ali jedno da raspravimo drugarski, vise kao savet, kad vam neko nesto ponudi javno, ne trazite i vi javno vec pustite privatnu poruku, neko vam ponudi nesto i jos treba da vas ganja da vam salje PP, jbg, ne ide to tako. Uopste pisem ovo jer nije prvi put, javio mi se clan na PP i dobio je OB, ako hoce neka napise, necu ja da imenujem. I samo cu da dodam da sam dobio jednu jedinu privatnu poruku sa molbom za OB, svi ostali ste pisali ovde javno umesto da ste poslali poruku.
Hvala ti za client...radi config pa ubija...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom