Дали жените имаат своја цена?

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Срам да ти е на тебе што правиш такви работи, срам да ти е за се она што си погрешил, за сите гревови кои си ги примил на себе.
Срам да ти е за...
Ги бркам, ги душкам, ги галам, ги лижам, ги дупам, но над се, мислам за нив.

25 годишен, а сеуште зјапам и мечтаам по секоја девојка што ќе ги прекрсти нозете спроти мене во автобусот. И понекогаш се преколнувам себе си што не сум прозборел ниту зборче на сочниот пар цицки кои се возеле со мене од карпош до центар.
И што прави од себе си, овој будала, овој идиот, ова прикриено дете.. овој сексуален манијак.. Тој едноставно не може - нема да го контролира огнот во неговите панталони, треската во мозокот, желбата која во него непрестојано гори, за новото, за дивото, за непромисленото и ако можете да си замислите такво нешто, несонуваното. Кога е пичка во прашање тој живее во состојба која не е ниту намалена, ниту пак во позначаен облик рафинирана од времето кога имаше 12 години и кога не можеше да стане од столче од срам дека не му ја приметат срамната белешка на неговото сексуално созревање.

Секоја девојка која ќе ја види, да така излегува (ај сите што читате фатете се за нешто) меѓу своите нозе носи - вистинска пичка! Сите тие имаат пички! Под облеката! Пички за ебење! И изгледа колку и да добивам, ова копиле сонува за утрешното пиче дури и додека го пумпа денешното...

Дали претерувам? Дали ова самоуништување е само паметен начин на самоистакнување? Дали навистина овој немир, оваа попаленост, ја чувствувам како мачење..или како постигнување? Двете? Може да биде. Или можеби тоа е само начин да се измолкнам..Барем не можам да бидам себеси, и затворен во некоја врска со некоја фина особа чие тело престанало да буди некој искрен интерес кај мене - барем не морам секоја вечер или ај на две-три, да бидам во кревет крај некоја која, сенасе, ја ебам од обврска, а не од страст).Мислам кошмарна депресија од која некои луѓе страдаат кога е време за во кревет.. Од друга страна, дури и јас морам да признаам дека можеби постои, од извесна перспектива, нешто помалку депресивно и во мојата ситуација. Секако дека не можеме да имаме се, барем јас сфаќам така- но прашањето со кое незнам дали сум готов да се соочам е - дали нешто имам? До кога ќе ги водам овие експерименти со жените? До кога ќе го забивам во дупките кои ми стојат на располагање - првин во оваа дупка, па во следната... кога ќе заврши тоа?

Само..зошто би завршило? зошто толку се бранам од тоа да бидам нешто што со почит се нарекува ерген? Тогаш каде е моето злосторство? Јас не ги ги киднапирам девојките, не им ги виткам рацете за да легнат со мене. Зошто морам, зошто чуствувам потреба да ја бранам својата чесност и да ги сожалувам моите желби.. Добро имам желби--ама тие се бескрајни.. А тоа и не мора да биде некој благослов... Еве популарно е тука, се што може несвесното да стори, вели Фројд, е да бара. И си бара, се разбира. Уф батка Фројд и тоа како знам:). Оваа има супер гзе ама го тупи многу. Од друга страна оваа не збори многу, барем не нешто што има врска и + бате како го шмука. Кое познавање, која култура. Додека пак еве, срце девојче, со најмеките, најрозовите, најпипливите цициња кои некогаш сум ги зафатил меѓу забите, само златото не сака да се симне подолу- не е ли тоа чудно?
Гледате не можам да сопрам.. неколку месеци љубов, и нежна и страсна, но на крајот - неминовно како и смртта - времето си маршира и страста изветрува..
Јас едноставно не можам, нема да склучам договор да спијам само со една жена до крајот на моите дни. Замислете - одам со девојка А која има супер цицки и се, што ќе се случи кога ќе се појави девојка Б чии што цицки се поголеми, послатки, или ете поНОВИ.. Или В која знае да го мрда гзот на посебен начин кој до тогаш не сум го осетил или Г...итн.. Во сексот мечтата на човекот оди до Ш и понатаму..Како можам да се откажам од старт од нешто што никогаш не сум го имал, да се откажам од некоја непозната девојка, толку сласна и провокативна макар и колку и таква и да била, еден ден би ми прераснала во нешто сосема обично и секојдневно.. За љубов.. Која љубов? Тоа ли е она што ги врзува девојките, оние кои воопшто се замараат со тоа. Не е ли тоа показател на слабоста? Не е ли тоа повеќе како приспособување и апатија и вина? Не е ли тоа повеќе страв и исцрпеност и инерција, чисто и јасно немање храброст, далеку,далеку позади онаа љубов која песнопојците ја сонувале? Ај ви се молам да не си сереме еден на друг за љубовта и нејзината истрајност. Поради тоа прашувам - како можам да бидам во врска со некоја која ја "сакам" или еве подрастично оженам, кога знам дека за некое време ќе бидам надвор на улица, ловејќи тазе, ново пиче- додека мојата девојка, жена, ќе ги трпи моите екскурзии и ќе ги проголта моите "неверства".

Сепак, што е обид на оваа префригана кучка да ме скрши на запците на вината- и така да си добие покорен дечко. На цел свет ќе му кажам на тебе идиот итн, каков перверзник си, итн..
Пичка глупа... Имам среќа што од таа врска излегов здрав и жив...
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Николче само едно ќе кажам. Тебе во животот ти фали една охриѓанка што ќе ти ја расплаче мамата во ебаање ама исто така ќе ти расплаче мамата во ќотек кога ќе погледнеш некоја.
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Жалосно, но вистинито...Никола не е единствен со ваков однос и третман спрема женскиот род, ги има на секој чекор вакви:bip:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Нормално машко размислување.
Колку и да тврдат дека се различни, речиси сите размислуваат вака (нормално е дека има и исклучоци), ништо ново. :wink:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Секако. Само Никола заборавил нешто ( или така му чинело :icon_lol: ). И женските размислуваат на сличен начин. После некое време, и онаа „некоја негова„ ќе си излезе надвор и ќе брка некое тазе младо машко парче , само ради монотонија тоа не за друго.:bip: Ќе „проголтува„ и он неверства од „префриганата кучка„ зашто нели „женските се да им удоволуваат на целиот машки род„(негови зборови)
Па види сега ти, некој ќе биде ... РОГОЊА...така беше зборот?:pos:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Истото шо го напиша ти, важи и за женските..
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Хахаха
Абе Никола, Никола. Смешки си човеку - со сите твои јалови обиди да докажеш дека си голем јебо и дека се што има дупка меѓу нозе од Карпош до Центар треба да се пази за да не стане една од многуте изебани па оставени жени во твојот живот. Јас најозбилно верувам дека сеуште плачеш по големата љубов на твојот живот, дека сеуште ја проколнуваш, „о како таа курва глупа да ти го направи тоа на ТЕБЕ, еееееј, на тебе?!?!“, ама ајде бе Никола малку оптимизам (за промена - нелажен). Па не е само таа мајку му! Зашто бе Никола некои мало девојче што нема доволно искуство за да те познае каков си да страда ради тоа што ти си пател некогаш? Одмазди и се неа бе Никола, на кучката. И така ти викам, и покрај тоа што си бескрајно смешен, ако апла многу си тажен, ти се плаче и се чувствуваш бескрајно немоќно - секогаш ќе сум тука да те ислушам...:star:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Не го напаѓајте чоекот бе, може ќе се усрами ќе престане да пишува, а ако некој ме смее на форумов со секој, ама буквално со СЕКОЈ пост тоа е Никола! И не го кажувам ова од сеир и од заебанција, стварно го мислам, и го поштуем чоекот, најсериозно. Зашто за разлика од другите шо покушаваат да тераат вакви шовинистички јебо-муабети Никола е барем интелигентен, се гледа од напишаното. Е баш тој спој од интелигенција, некоја невидена сталоженост и сериозност во пишувањето (на моменти дури не знам дали е сериозен или циничен), заедно со содржината на напишаното ме вади од кожа од смеење. Ептен е мој тип на хумор - некоректен и екстремен (да не ти ги дигам акциите сега Никола, ама хуморов ме потсеќа малкуцка на Ali G а он исто знае да ме насмее ко никој друг).
Не е ваљда дека ваквите муабети ги сваќате сериозно?! Ако е така, пропуштате многу јака забава.
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Ние знаеме дека Николче е тивко момче и дека се прави јак на форум, ја знаеш таа куче шо лае не каса. :wink: Тоа он го сака сите да му се насскаат, а уствари во реалноста е понежен спрема жените од сите мажи заедно тука на форумов. Дури некогаш се прашам да не е геј или на нашки педер. :raz:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
vardarce напиша:
Ние знаеме дека Николче е тивко момче и дека се прави јак на форум, ја знаеш таа куче шо лае не каса. :wink: Тоа он го сака сите да му се насскаат, а уствари во реалноста е понежен спрема жените од сите мажи заедно тука на форумов. Дури некогаш се прашам да не е геј или на нашки педер. :raz:
Затоа го сакам ... успева максимално цел форум да го извади од памет, а секако и јас мислам и тврдам дека воопшто не е таков ... одлично хоби во секој случај ... ама ај да не го издаваме, нека си тера вака, златен е :icon_lol: :love2:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
А што е сето тоа битно никола вака, онака, ваков бил онаков. Дај напуштете ситни препукувања, гзолижења, фаќања и дај насочете се кон нешто конструктивно.
Или толку ви е капацитетот, па се поведувате од принципите на оценување на тој кој напишал нешто, бидејќи тој е најсигурниот и најспокојниот рецепт. Аман, текстовите си се како текстови, нивната суштина е она кое е важно тој кој ги напишал што? Што ви е гајле за него.
Бидејќи ме изриритираа коментарите ќе реплицирам колку и да ме мрзи..

sagaqua напиша:
Жалосно, но вистинито...Никола не е единствен со ваков однос и третман спрема женскиот род, ги има на секој чекор вакви:bip:
Се помалку и помалку за жал. Се повеќе се стресени да си го земат она кое им следува. Жално е како може некое машко да се испичка до толку и да се сведе себе си на само една жена.

Истото шо го напиша ти, важи и за женските
Не.

Хахаха
Абе Никола, Никола. Смешки си човеку........
Ако тебе не ти одговара погоре напишаново, не значи дека го нема и дека на некои луѓе не им е пријатно да го практикуваат. Барај си ја ти својата среќа на свој начин, јас ќе си ја барам на свој.

....Дури некогаш се прашам да не е геј или на нашки педер....
Не вардарче ти си педер. Тоа е очигледно од пребацувањата со гејот на форумот, твоето однесување на журката и други битни моменти во твоите постови.
Ти ако се обидуваш твојата хомонастроеност да ја побиеш фрлајќи врз други вина за она кое се случува во тебе, нема никаде да стигнеш. Остани тапа како и претходно и врати се во чек дис аут каде можеш да мавнеш здраво геј зезење со оние на кои им е тоа по кеиф.
П.с. да те ебе Бен Џонсон.

Не го напаѓајте чоекот бе, може ќе се усрами ќе престане да пишува, а ако некој ме смее на форумов со секој, ама буквално со СЕКОЈ пост тоа е Никола!...
Марта, ако сум ти интересен, тогаш ќути си. Најубаво е кога женско ќути и се смее. Можеби мислиш дека не е можно, но јас ги чувствувам сите оние девојчиња кои ми се благонаклонети.
Нема потреба од јавни постови за тоа, имам мсн или слично, бујрум како и многу други, можеш да си направиш муабет со мене. Плус на аватар таму ја има мојата неодоллива фаца, па ќе бидеш среќна..

Затоа го сакам ... успева максимално цел форум да го извади од памет, а секако и јас мислам и тврдам дека воопшто не е таков ... одлично хоби во секој случај ... ама ај да не го издаваме, нека си тера вака, златен е
Многу си давате слобода да ги оценувате и преценувате другите. На што се должи тоа? И зошто го правите. Сакате јас да почнам да ве оценувам?;))
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Проблем. Никола зборува вистина. Никола е искрен.

Геј рече некој? Абе геј е секој кој што од старт го отфрла размислувањето на Никола како неправилно.

А до жените кои што го нападнаа на темава енда порака... Вие не би отишле во кревет со ниеден друг тип на маж ако имате прилика да бидете одбрани или заведени со тип како што е опишан во постот на Никола. Тоа што не сте свесни за тоа не менува ништо.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Никола не е искрен. Тој е толку многу извештачен со јаловите напори да докаже дека е бесчувствителен јебо кој гледа само да дигне колку што е можно повеќе здолништа. И не може никој да ме разубеди во тоа.
Dolphin, жените ретко паѓаат на реплики а ла Чарлс Буковски и уште поретко сакаат да се третирани како сексуален објект.
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Анастазија напиша:
Никола не е искрен. Тој е толку многу извештачен со јаловите напори да докаже дека е бесчувствителен јебо кој гледа само да дигне колку што е можно повеќе здолништа. И не може никој да ме разубеди во тоа.
Dolphin, жените ретко паѓаат на реплики а ла Чарлс Буковски и уште поретко сакаат да се третирани како сексуален објект.
Жените не знаат што сакаат, место е на машкото да им го покаже тоа. Ќе го негираат до крај, како и ти. Ретки се искрените девојки, и симнувам капа пред нив.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Никола напиша:
Жените не знаат што сакаат, место е на машкото да им го покаже тоа. Ќе го негираат до крај, како и ти. Ретки се искрените девојки, и симнувам капа пред нив.
Ах... кутриот ти... Се надевам дека никогаш нема да ја дознаеш вистината. Можеш да бидеш длабоко повреден а би ми било жал за тебе доколку се случи тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom