Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
:facepalm:
Nemogu da verujem kakvi bolesnici ovi Turci.
Evo banovali me malopre na Turskom forumu,zato sto sam ovde napisao da je SF pusten pre i zato sto sam napisao da su ukrali i prepravili Playlist Scanner & Checker D3n1s .pislali mi PP i napisali sve ovo gore i posle 10 min ban
ako si "pod stresom" popijemo po jednu, za sve godine,za naše prijatelje (ovi drugi neka puše) sprava je super, da se ne ponavljam, ostaje da se koristi, sa strendžerima se ne zna, kad prođe period navlačenja, onda ukinu i ucenjuju, obično je tako, ja sam linuxaš, tamo je sve narodno, naravno za ovo imamo virtualac
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
:facepalm:
Nemogu da verujem kakvi bolesnici ovi Turci.
Evo banovali me malopre na Turskom forumu,zato sto sam ovde napisao da je SF pusten pre i zato sto sam napisao da su ukrali i prepravili Playlist Scanner & Checker D3n1s .pislali mi PP i napisali sve ovo gore i posle 10 min ban
Upravo sam pročitao Šahbazovo "saopštenje" (napisao ga čovjek i na engleskom)... Smiješno. Očito da im je neko preveo (i dodao malkice) tvoj post...
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
ako si "pod stresom" popijemo po jednu, za sve godine,za naše prijatelje (ovi drugi neka puše) sprava je super, da se ne ponavljam, ostaje da se koristi, sa strendžerima se ne zna, kad prođe period navlačenja, onda ukinu i ucenjuju, obično je tako, ja sam linuxaš, tamo je sve narodno, naravno za ovo imamo virtualac
Popijemo mi fala bogu ,samo da smo zivi i zdravi.
Автоматски споено мислење:

Evo taj koji salje odavde sahbaz-u poruke nek mu posalje sta je ukrao.
Neka procita sta na njegovom pise gore levo na ramu isto
Playlist Scanner & Checker D3n1s
ovo je zadnja verzija a on je ukrao prvu verziju,sa belom pozadinom ,ni to nije znao da promeni tad.
 
Последно уредено:
Член од
1 мај 2017
Мислења
75
Поени од реакции
12
You racists are the first thing
Another thing you think you know everything
Why didn't you speak that you were the first to make STALKER PLAYER?
Previously even published by Brother SAHBAZ
(The convoy is walking and the dogs bark)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
svaka čast sf-u na novom playeru , a što se tiče turaka čemu se uopće opterećivat s glupostima ipak ove liste su samo hobi ...doduše nekima i dobra lova , a zlih ljudi ima svugdje tako da kao što kaže kljuki krenite dalje i ako se može još poboljšat player da se poboljša..meni inače ne radi ni jedna verzija novog playera pa ako netko zna nek mi pomogne, inače imam windows 10 ,pozdrav svima
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
You racists are the first thing
Another thing you think you know everything
Why didn't you speak that you were the first to make STALKER PLAYER?
Previously even published by Brother SAHBAZ
(The convoy is walking and the dogs bark)
Pozdravi sahbaz-a lepo je sto je on programer 25 godina .Ja sam 1983 upisao i zavrsio kao prva generacija programera u Jugoslaviji 37 godina sam programer sa diplomom ali nikad nisam uzeo tudji rad i prikazao ga kao svoj a vi tamo jeste uzimali tudje i prikazivali kao svoje.
Lepo sto me je banovao pa nemogu da mu tamo odgovorim,na njegovo pisanje.
U tome se mi razlikujemo i neznam zasto me zoves rasistom,ja sam i tamo na vasem forumu reko da mu skidam kapu za stalker player ,cak sam ga zamolio da prepravi i omoguci izbor odakle ce da vuce zvuk jer je bilo na pocetku problema sa zvukom evo slika sta je prepravio na moju sugestiju.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom