Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ne korisitm niti jedan niti drugi, isprobao sam oba ali mi vise prijao onaj turski, probao sam po jedan mac, Rapid nije radio na SFP, ucita, pokaze do kad radi mac, tu i spisak kanala ali niti jedan nije hteo da pusti, ne znam zasto, mozda je do mene nesto ali ne znam ni sta moze biti. Svejedno, pohvale svakome ko se trudi da stvori nesto korisno, sta se kome vise svidja ne vredi diskutovati, stvar ukusa, uvek bilo, uvek ce biti.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Ako cemo istinu, ovde je rec o "davanju", ja sam samo primetio da je sahbaz prvi dao, nista vise ! ;)
Ako cemo istinu,ovde je rec o "davanju", ja sam samo primetio da SFVIP-Player- daje vise -pusta i mac i m3u ,a pusta i preko SF linka i jos po nesto,ako se i to ucacka bice jos bolje,za sve.
Ja koristim i jedan i drugi.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ako cemo istinu,ovde je rec o "davanju", ja sam samo primetio da SFVIP-Player- daje vise -pusta i mac i m3u ,a pusta i preko SF linka i jos po nesto,ako se i to ucacka bice jos bolje,za sve.
Ja koristim i jedan i drugi.
Svaka cast, cestitao sam im na radu i trudu !
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
2. pitanje - da li bi se salezli player "pojavio" da se nije "pojavio" sahbazov player ?!


2 meseca i 10 dana kasni sahbaz.
Inace sahbaz i tamo na Turskom forumu jos su Playlist Scanner & Checker D3n1s-ov prepravljali i prikazivali da su oni to pravili i jos po nesto.
Tako da i ovaj SFVIP-Player by Salezli nebi me cudilo da ga isaraju i prikazu kao njihov.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
2 meseca i 10 dana kasni sahbaz.
Inace sahbaz i tamo na Turskom forumu jos su Playlist Scanner & Checker D3n1s-ov prepravljali i prikazivali da su oni to pravili i jos po nesto.
Tako da i ovaj SFVIP-Player by Salezli nebi me cudilo da ga isaraju i prikazu kao njihov.
A, ko je to mogao da gleda liste iz stalkera preko sf linka od 1.8.2019 ?!
Prvi javno objavljen stalker mac player je sahbazov player !
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
:facepalm:
Nemogu da verujem kakvi bolesnici ovi Turci.
Evo banovali me malopre na Turskom forumu,zato sto sam ovde napisao da je SF pusten pre i zato sto sam napisao da su ukrali i prepravili Playlist Scanner & Checker D3n1s .pislali mi PP i napisali sve ovo gore i posle 10 min ban
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom