Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup



Klupa : dux4 olbih placeb kljuki olbih Treneri: GoxiNS-Gargamel83


Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.
zaboravio si jednog jakoga
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Nisam moga svih 5140 stranica tako da je ovo nakon možda 1000 stranica na preskok prigledano.Uvik se može izvršit zamina.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
to nije virus bijo .. to je to od cemu se prica ovdje
sta brises ako neznas ocemu se radi?

билбордиве ,ставај ги во спојлер!!!
имаш 2 поста и нешто мудруваш!!!
лично јас го отворив линкот...добро што користам касперски
 
Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup



Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83


Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.
Drug, izbaci nekoga. Moraš napraviti mjesta za Milutina Milankovića i Brzog Miška;)
 
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
Čitam pratim nemam ništa od skenera niti nemam vremena to istraživati imam samo jedno pitanje kolege forumaši stb od A1 aktivan i radi sve ok imam njegov Mac i ip adresu jel može netko izvuči nešto iz njega?

Lp
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Evo malo sam skita po ovom forumu i mora sam upoznat koji su najbolji igrači da se izrazim nogometnim rječnikom.Sastavija sam reprezentaciju Kajgane:

Zeljko1972

iptviptv torpedoo Pifi Pedalot Elvis Saban

sota ogorelica zokiniko saskon

panelrazarac hopcup



Klupa : dux4 olbih placeb kljuki Marko Cepenkov Treneri: GoxiNS-Gargamel83


Ima još puno dobrih igrača ali za sad to je to.Sistem 4:4:2 i idemo na Euro 2020.
Hvala na ukazanom poverenju i na lepim rečima ali ja sam prijatelju daleko daleko od trenera,pogotovo ovakve ekipe...
Ima tu još jako dobrih momaka...Ja bih eventualno mogao biti neko "levo smetalo" ili jedan od "dva igrača s'klupe"... :)
Usput,sa nekima od ovih nikada ne bih mogao da igram,ne bih imao mesta u timu, toliko su bolji od mene, a opet,sa pojedincima ne bih ni želeo...
U svakom slučaju,hvala....
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Hvala na ukazanom poverenju i na lepim rečima ali ja sam prijatelju daleko daleko od trenera,pogotovo ovakve ekipe...
Ima tu još jako dobrih momaka...Ja bih eventualno mogao biti neko "levo smetalo" ili jedan od "dva igrača s'klupe"... :)
Usput,sa nekima od ovih nikada ne bih mogao da igram,ne bih imao mesta u timu, toliko su bolji od mene, a opet,sa pojedincima ne bih ni želeo...
U svakom slučaju,hvala....
Ja kad bi s nekim od nabrojanih igrao u timu tu bi nastao potencijalno najgledaniji all the time you tube video jer se rijetko vidja kako suigrac suigracu noge lomi :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom