Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Браћо и сестре!
Нека vам је наздравље Православна Нова година!
Туђе поштујмо,своје не дајмо!
ЖИВЕЛИ!

 
Последно уредено:
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
To okačiš i šta si dobio, ništa.... to ionako ne traje dugo.... nije uopšte ni fora a ni zanimljivo, ne vidim takvu svrhu ovog linka...:kafence:
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Браћо и сестре!
Нека vам је наздравље Православна Нова година!
Туђе поштујмо,своје не дајмо!
ЖИВЕЛИ!

Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...
Zalosno je da si ti to primetio tek kod moje objave, sto naravno nije slucajno i svakom je jasno zasto...
Deset stranica pre mene su samo cestitanja a boli te samo ova cestitka...
Nisi trebao gledati sadrzaj ako ti smeta.
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Žalosno je na šta se sveo ovaj forum,na zelje pozdravi i čestitke,do prije dva mjeseca sam dolazio dva tri puta na dan na ovaj forum (preko telefona) a sada jednom u dva tri dana i to cu da smanjim kad vidim da ste otisli u k...
ne moraš ni toliko dolaziti, najbolje idi u taj k........koji svima nama preporučuješ(čaš)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Uputio sam to tebi jer ti si postavio nesto sto nijesam ni pogledao ,a pise nedamo svetinje,poznata mi je ta fraza u zadnjih 20 dana
 

vlaono

счо имат
Член од
27 јуни 2009
Мислења
159
Поени од реакции
7
Ja imam jednu preporuku svima.
www.ultrakomiptv.com
Njihova podrska je 10/10.
Vidim da mnogo ljudi preporucuju pa i ja da kazem sa kim IPTV provajderom sam zadovoljan.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom