Зошто сте сами?

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Се надевам мислењево ти е интерна шала со другиот член, а ако не е - поразителен начин на размислување, и пак ќе прашам по што заклучи?

п.с. Да бев јас ќе немаше муда да ми речеш да пиеме кафе :)
Види, се бидна за некои 15 мин......незнам зошто поразително. Таа е реалноста, можеби ми падна жал и затоа не бев толку упорен. Се изгуби во целата таа ситуација, требаше само да го искористам моментот ништо повеќе....ама за волја на вистината ништо не направив конкретно.
Ќе дојде за месец до два месеци пак, друга прича ќе биде :)
Има една крава, повисока една глава од мене дистрибутерка......го знам и мажот и, нејзе штом сум ја пеглал не верувам дека ќе немам муда за друга хахахахахахх
Освен ако и ти немаш муда :pos:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
42
Требало да го искористиш моментот, да.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Се надевам мислењево ти е интерна шала со другиот член, а ако не е - поразителен начин на размислување, и пак ќе прашам по што заклучи?

п.с. Да бев јас ќе немаше муда да ми речеш да пиеме кафе :)
Срце, дај молим те не биди смешна. Како може Бодидарма Буда да нема муда?
Туку велика је вероватноќа да беше ти со задоволство ќе го испиеше кафето и ќе имаше една сосема друга перцепција за момакот ;)
Автоматски споено мислење:

Требало да го искористиш моментот, да.
Ама неможе да се искористи момент кој го нема! Во неговиот случај он се кае за тоа шо не креирал момент со збунетата момичка.
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Види, се бидна за некои 15 мин......незнам зошто поразително. Таа е реалноста, можеби ми падна жал и затоа не бев толку упорен. Се изгуби во целата таа ситуација, требаше само да го искористам моментот ништо повеќе....ама за волја на вистината ништо не направив конкретно.
Ќе дојде за месец до два месеци пак, друга прича ќе биде :)
Има една крава, повисока една глава од мене дистрибутерка......го знам и мажот и, нејзе штом сум ја пеглал не верувам дека ќе немам муда за друга хахахахахахх
Освен ако и ти немаш муда :pos:
te otkacila a ne deka ne si go iskoristil momentot. moze ne i se svigjalo so si prost.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
42
Срце, дај молим те не биди смешна. Како може Бодидарма Буда да нема муда?
Туку велика је вероватноќа да беше ти со задоволство ќе го испиеше кафето и ќе имаше една сосема друга перцепција за момакот ;)
Автоматски споено мислење:


Ама неможе да се искористи момент кој го нема! Во неговиот случај он се кае за тоа шо не креирал момент со збунетата момичка.
Многу гледате филмови :) :) :)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
pa go odbila za kafe so pak li treba da ja vika, od kaj znae moze e mazena nekoja? taka li se pusta, svasta znaci.
ти не разбра, она сакала уствари ама нејќела од друга страна, била уплашена од неговата мажественост
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
te otkacila a ne deka ne si go iskoristil momentot. moze ne i se svigjalo so si prost.
Генијална констатација :)
Се исплаши малку, таа е реалноста. Ќе си завршеше голема работа да сркнеше од кафето.....за тоа сум сигурен. Благодарен сум многу спрема моите љубови. :)
И не беше мажена, а и да беше голем qr. Јас ќе и ја пунев главата да се разведе од таква џукела што дозволила такво нешто да работи
Автоматски споено мислење:

ти не разбра, она сакала уствари ама нејќела од друга страна, била уплашена од неговата мажественост
Мора ти да јадеш бурек :)
Автоматски споено мислење:

Требало да го искористиш моментот, да.
Не сум 100% сигурен...како и да е, добро што покажав интерес.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
42
Генијална констатација :)
Се исплаши малку, таа е реалноста. Ќе си завршеше голема работа да сркнеше од кафето.....за тоа сум сигурен. Благодарен сум многу спрема моите љубови. :)
И не беше мажена, а и да беше голем qr. Јас ќе и ја пунев главата да се разведе од таква џукела што дозволила такво нешто да работи
Автоматски споено мислење:


Мора ти да јадеш бурек :)
Автоматски споено мислење:


Не сум 100% сигурен...како и да е, добро што покажав интерес.
Сигурно ти е забавно во животот, идеш од сабајле да купиш леб, касиерката сака секс со тебе, онда идеш у автобус, замислуеш сите дека се трљаат од тебе, влагаш на работа наивни млади девојки ти нудат парфеми а уствари сакаат секс со тебе, идеш накај дома глеаш комшиката демек искочила куче да шета а она те чека да пројдеш зашто нели нормално сака секс со тебе, влагаш у банка таа на шалтер ти бара лична карта а уствари сака секс со тебе.. итн итн итн..
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Сигурно ти е забавно во животот, идеш од сабајле да купиш леб, касиерката сака секс со тебе, онда идеш у автобус, замислуеш сите дека се трљаат од тебе, влагаш на работа наивни млади девојки ти нудат парфеми а уствари сакаат секс со тебе, идеш накај дома глеаш комшиката демек искочила куче да шета а она те чека да пројдеш зашто нели нормално сака секс со тебе, влагаш у банка таа на шалтер ти бара лична карта а уствари сака секс со тебе.. итн итн итн..
Не се возам со автобус, не јадам леб, едната комшивка сака да се ебе со мене, таа другата сум ја ебел, тие у банка ми се најнафурани не се замарам со нив. Скоро секое женско сака да се ебе со мене.....таков сум, што да правам....ваљда што сум прост малку :D
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
42
Не се возам со автобус, не јадам леб, едната комшивка сака да се ебе со мене, таа другата сум ја ебел, тие у банка ми се најнафурани не се замарам со нив. Скоро секое женско сака да се ебе со мене.....таков сум, што да правам....ваљда што сум прост малку :D
Важи :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Заборавив на една друга комшивка, таа ми беше прва љубов....сега е мажена. Прва пичка што сум ја фаќал.......како ми бил камен куров хахахахахах, просто ама ефикасно.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.585
Поени од реакции
38.729
Заборавив на една друга комшивка, таа ми беше прва љубов....сега е мажена. Прва пичка што сум ја фаќал.......како ми бил камен куров хахахахахах, просто ама ефикасно.
и она не сакала ама уствари сакала, кој човек :pos: ти и говинда сте ми идоли, love gurus
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
и она не сакала ама уствари сакала, кој човек :pos:
Пази ситуација, она пред мене со едно кратко фустанче светло жолто се сеќавам, а јас со една рака преку врат со другата пикната во гаки .....ми текнува на потта и меките влакненца. И се пресекоа нозе, после ме избегнуваше некое време....да не откривам повеќе детали :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom