Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Samo mi se ti nemoj obracat molim te koji si me banovao na SF na 20 godina samo zato sto sam hrvat i recenice jeste se dovukli i vi iz vipa van.Tolike presude nije haški sud davao.
hehehe .Ajavi mi se na pp da ti posaljem nekoliko nika koj stalno radat tamo-evo vidim da nik Brzi Gonzales ponono proradil posle 5 godina kazna.hahaha
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Ja i ostali amateri manimo se skeniranja,to prepustite profesionalcima.Jednom sam imao tvviet i znam da je bio za pet,pa ako tko ima viška molim jedan!
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Mozda bi bilo umjesno i kolegijalno sa nase strane da se pravimo da ne vidimo, nije u pitanju SF nego rad i trud jednog covjeka kojeg niko nije nasao za shodno da bar pita moze li se to objaviti ili ne.
Doduse, ja sam malo stariji pa obicno serem gluposti, slobodno zanemarite ovu moju opasku.
Kolege,
mislim da nije losijev skener procureo sa Stalker-Mac već da ga je neki kolega sam doradio i pustio javno !!!
To je moje mišljenje. možda se varam?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Koliko mi je žao sto je taj scener što ja nit sam preuzeo niti mi treba ,toliko je to i dobro, ja sam 10 godina na sf,imam podosta poruka ,nikad nijedan problem ni sa kim i opet nijesam u taj mu ga cuveni VIP.
Ista je stvar skoro na sve forume pa i na one dje sam ja u vip_u, ima finih ljudi sto imaju po par stotina poruka i obični su član,a sa druge strane ima dosta vip_ovaca sa jednim ili nijednim postom,znaci ulaze ono po babine linije,i eto im rezultata...
Sve su ti to moj druze klanovi i moj do mojega,ako im da nekazem sta... napredujes brzo i sa 0 postova ides u taj famozni njihov vip a mozes se ubiti postenim radom i zalaganjem i neces stici nigde, jos ce te i banovati na pravdi boga ako kojim slučajem nesto kazes sto njima ne odgovara....
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sve su ti to moj druze klanovi i moj do mojega,ako im da nekazem sta... napredujes brzo i sa 0 postova ides u taj famozni njihov vip a mozes se ubiti postenim radom i zalaganjem i neces stici nigde, jos ce te i banovati na pravdi boga ako kojim slučajem nesto kazes sto njima ne odgovara....
Tacno, a kako im se suprotstaviti ?! ;)
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
priateli dajte nekoja adresa so xtrime v2 da vidime sto e tolku tesko za skeniranje
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Cinkali su me pa nista hahaahha,necu da cutim kad znam da nam je drzao forum na dlanu u ono doba.Sada stvarno mislim da ovde delim alat iz vipa SF pa da raja uziva za praznike
Ajde peglaj.. budi Coek pa kazi koji si ti famozan Lik sa Sf-a tj. Clan Vip sekcije na Sf-u.. sta ti mozes da uradis? Moje misljenje je .. nista... samo moze biti istina da nisi u Vip na Sf a neko treci ako uopste daje ti info i sve ostalo iz VIP-a SF foruma....
E da jos ovo ako moze? Ajd objavi moj skener javno...

Pozdrav za tebe ... cekam objavu i tvoj Nik sa SF-a samo.... nema od tog nista
 

Kajgana Shop

На врв Bottom