Detoksikacija

Член од
17 април 2007
Мислења
163
Поени од реакции
325
lol, друже чувај си ги парите, купи си нешто убаво или тркни до пазарче купи си овошје, зеленчук.
Знаеш дека е дупење у здрав мозок апаратов што го бараш?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Детоксикација се праве на друг начин, природен. Најдобар начин е да се испостеш 3 дена, да гладуваш, само вода да пиеш со некоја капка лимон. После прејдеш на неготвена храна, салати, овошје, зрнести јатки и ги задржуваш на 50 % од твојата секојдневна исхрана.
 
Член од
25 ноември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ovaa tehnika ja dava Dimitar Conev od Skopje. Sum ja probal. Duri i vidot mi se popravi. Inaku od italijanec poteknuva. Na toj nacin leci od rak i tumor
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Kade mozi da se nabavi aparat za detoksikacija (preku stapala) vo Skopje ili Bitola ?!?! Link, kontakt
Најсовршениот апарат за детоксикација ти е човечкото тело, па уште и ако го појачаш со сауна еднаш неделно и цедени сокови насабајле - нема подобар апарат од тоа...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Kade mozi da se nabavi aparat za detoksikacija (preku stapala) vo Skopje ili Bitola ?!?! Link, kontakt
...штом си ја пробал, а знаеш кој ја „дава“ сигурно знаеш и каде има таков апарат и нема да ме изненади да и ти самиот да ги продаваш, имаш линк ?! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom