Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Tebra, ko kaze da ne kazem? Osim toga lik mi je na ignore godinu dana ali dzabe kad ga citirate i hranite mu ego pa u vasim citatima vidim njegove objave.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Da, ja ga bas citiram i hranim mu ego, covece, kad god on nesto postavi,(pohvali se, a on kaze da se ne hvali) ja mu dokazujem da to ima i neko drugi ! ;) :D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Godinama mu ljudi govore da to ne radi, i da je dosadio i bogu i narodu, i nista, i niko nikada nigde da ga banuje ! ;)
Автоматски споено мислење:

A sta ima loso u tome da se neko pohvali da je nasao neki kanal, server, etc ?
Bolje to nego da se unistavaju liste, servere, etc...
Izgleda da je jedini problem u tome, sto to smeta samo isfrustriranim i ljubomornim ljudima ! ;)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Godinama mu ljudi govore da to ne radi, i da je dosadio i bogu i narodu, i nista, i niko nikada nigde da ga banuje ! ;)
Автоматски споено мислење:


Izgleda da je jedini problem u tome, sto to smeta samo isfrustriranim i ljubomornim ljudima ! ;)
Vecina tih "isfrustriranih i ljubomornih" ima vise i lista i kanala i od tebe i od Sote koji se sa Zvezda TV hvali 2 nedelje nakon sto je kanal pusten u rad. Osim toga, nisam znao da je toliko tesko naci jebeni kanal RTS Planeta koji niko ziv ne gleda.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Vecina tih "isfrustriranih i ljubomornih" ima vise i lista i kanala i od tebe i od Sote koji se sa Zvezda TV hvali 2 nedelje nakon sto je kanal pusten u rad. Osim toga, nisam znao da je toliko tesko naci jebeni kanal RTS Planeta koji niko ziv ne gleda.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Kontra tebra, kontra ! ;)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Tebi "kontra", nekima hvalisanje i kurcenje.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom