Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Moze him se sta da mu se radi to sto je imalo skenera sam isprobao al ne ide sad forsiram i probam open bulet ako je ko probao te je i nesto nasao nek mi se javi na p..p da ga odradimo
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Moze him se sta da mu se radi to sto je imalo skenera sam isprobao al ne ide sad forsiram i probam open bulet ako je ko probao te je i nesto nasao nek mi se javi na p..p da ga odradimo
Nema veze koji skener koristis, svi su isti, bitno je sta upises u njega. To su samo pisljivi brute force alati i svi rade na isti princip. Iskreno, najbolji skeneri su wget i curl, ali gle cuda to su command line alati pa vecina zazire od njih. Kako rece jedan mladi kolega ovdje, mi preko pet banki nismo za hakere pa slobodno zanemari moju opasku.
 
Член од
8 ноември 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Znam ja kolega mnogo vis
dobar dan svima ... moze li dobiti mac
http://predator-ott.com:8000
http://siptv-online.com:8789
hvala unapred svima
e nego sto ti mislis da znam. Ti mislis da samo ti znas da liste nisu vjecne. Ja sam kod nekih cak i placao pa je na kraju prekidalo, mnogi kanali uopce ne radi. ja uvijek kazem tko sa nasim ljudima ima posla najebo je. Cast izuzecima.
Sad je sve sranje bila je jugo najbolje sad mizerija
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
okta kor 4gb rama 128 roma vrh ako je ovo sto kazu
и 10 коре нека е ,,,ако е cpu rocкchip џабе,,само cpu X2,,,,,сега веќе има и Х3,,,,,или било кој cortex,,,,,само да не е rockchip
Автоматски споено мислење:

cortex ,со 4 гб рам и 32 гб ром или 64 гб е на S922.............засега го нема помалку од 100 евра
подобро 4 јадрени cpu,,,на х2 или х3
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pa sta misliš koliko nas koji smo godinama u ovome, vredja kada neko posle 3-5-7-10 dana koliko se bavi ovim ili koliko je na forumu, traži odmah tako mocnu stvar? Koliko je nama trebalo da dodjemo do toga, da skontamo sta i kako, da vam sve to damo na lepe oci?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Da,oli opet ljude netreba vrijeđati.Nemora se dati i rješen problem.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204

Kajgana Shop

На врв Bottom