Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 февруари 2015
Мислења
94
Поени од реакции
54
treba da trazis drugi listi ne ovi mac glupostima koj uobste neradat ili radat za malo,stavi visi kriterija,Napisi tako:Ko hoce da mi posalje Polaris cekace go 20 minuta na pp ako zakasni da si gleda sam.
nerazumem se mnogo u iptv. ja dobijem listu koju ubacim u ott player i gledam na tv dok traje
Автоматски споено мислење:

ima još dobrih ljudi koji učine ne prozivaju kao starac foco
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Za Xiaomi Mi Box S da neskidam redom i probavam,koji je najbolji player sa njegovog marketa,iz vaseg iskustva
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
nerazumem se mnogo u iptv. ja dobijem listu koju ubacim u ott player i gledam na tv dok traje
Автоматски споено мислење:

ima još dobrih ljudi koji učine ne prozivaju kao starac foco
Ja te ne prozivam, pitao sam te. A pitao sam te zato sto na svakom forumu trazis. Sad vidim da ces dobiti listu, videh ko ti je lajkovao.
Pitao si me za savet za skeniranje, pa ako malo odes unazad i procitas od elmua, hopcupa i saskona naci ces listi ne za sebe nego za celu ulicu...
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Samo da pohvalim dvojicu gazde servera koji su uveli ful hd sr arene i planet sport 123 slika im vrhunska u rangu tvvijet
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Šta je taj viet tako kvalitetan?Baš bi volio probat!
Pa ako se budes molio i klanjao pojedincima,mozda ga i dobijes...jednom...
Ako im bude tako neki lep dan, pa se smiluju da ti posalju...Ali da ih onda slavis kao crveno slovo u crkvenom kalendaru...
Ja sam ga dobio od coveka a nisam ni trazio, samo mi je pustio listu na PP, on ce se prepoznati i hvala mu!
ALi nijedna, ama bas nijedna lista nije vredna ovog gore pomenutog...
Nadam se da nisi takav i da ces se zadovoljiti i sa onim sto imas...
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pa ako se budes molio i klanjao pojedincima,mozda ga i dobijes...jednom...
Ako im bude tako neki lep dan, pa se smiluju da ti posalju...Ali da ih onda slavis kao crveno slovo u crkvenom kalendaru...
Ja sam ga dobio od coveka a nisam ni trazio, samo mi je pustio listu na PP, on ce se prepoznati i hvala mu!
ALi nijedna, ama bas nijedna lista nije vredna onog gore pomenutog...
Nadam se da nisi takav i da ces se zadovoljiti i sa onim sto imas...
Ma neću se nikog molit,nisam takav,a neću nikog ni tračat.Svi smo mi različiti!
 
Член од
9 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
GoxiNS sta se toliko uvlacis u guzice pojedincima
Ovo NS predpostavljam da je Novi Sad pa ako si Novosadjanin nemoj da brukas Novosadjane jer su oni oduvek bili ljudine i ostace
Ako nisi Novosadjanin ona super za Novi Sad
Samo kazi koju listu zelis sa vise konekcija fluss itd dacu ti i mac skener.Zao mi ovakvog uvlakaca iliti grebatora u moje vreme
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
GoxiNS sta se toliko uvlacis u guzice pojedincima
Ovo NS predpostavljam da je Novi Sad pa ako si Novosadjanin nemoj da brukas Novosadjane jer su oni oduvek bili ljudine i ostace
Ako nisi Novosadjanin ona super za Novi Sad
Samo kazi koju listu zelis sa vise konekcija fluss itd dacu ti i mac skener.Zao mi ovakvog uvlakaca iliti grebatora u moje vreme
Prijatelju, da ti nisi pobrkao neke loncice?
Ili si duvao u auspuh od Wartburga?
Ja se uvlacim?
Kako si to zakljucio majke ti?
Ajde necu da ti kazem nista lose, uzecu u obzir mogucnost da si se zabunio!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom