Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
a jbg sta cemo ako svi zavrsimo faks?
Ko ce hljeb da napravi u pekari, ko ce auto da popravi, ko ce zgradu da sazida, ko ce da transportuje od A do B....ako ovo fali onda mozes slobodno dupe da obrises sa svojom diplomom ili da ju popapas za rucak. Mene sto se tice meni je dobro, ne zalim se, ali je mnogima na Balkanu lose, ako je tebi Bogu hvala dobro onda mi je stvarno drago za tebe, ali razumi da je vecini lose........u starom sistemu su svi mogli da zive od svog rada a danas malo morgen. Iritantno je da stari sistem pljujete najvise vi iz Hrvatske koji ste najvise profitirali od autoputeva do hotela po moru koje su gradile firme iz BiH i Srbije i koji su manje vise oteti devedesetih godina. Cio Balkan je na koljenima htio ti to priznati ili ne, samo kriminal cvjeta i nista vise.

PS Jel moras u svakom svom postu direktno ili indirektno da spominjes @zokiniko?
Kao da imas traumu neku jbg :)
Daj ne lupetaj gluposti ko je koga opkrao ja tvrdim da hrvati zive solidno ato sto mladi odlaze preko pa normalno da smo u EU i da ce se seliti mnogi se vracaju brze nego su otisli, a za ovog ispod sta si ga spomenuo boli me kurac eto ti ga.Sta se ponizavas i ulizujes aj ne kuzim te skockaj se malo, jebo dode mi da ti sve servere i skenere dam pa da se ne ulizivas vise, aj zivota ti jel imas karakter ili pucas po savovima.I ja ne govorim za balkan nego Hrvatsku
 
Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Daj ne lupetaj gluposti ko je koga opkrao ja tvrdim da hrvati zive solidno ato sto mladi odlaze preko pa normalno da smo u EU i da ce se seliti mnogi se vracaju brze nego su otisli, a za ovog ispod sta si ga spomenuo boli me kurac eto ti ga.Sta se ponizavas i ulizujes aj ne kuzim te skockaj se malo, jebo dode mi da ti sve servere i skenere dam pa da se ne ulizivas vise, aj zivota ti jel imas karakter ili pucas po savovima
Pa sta si nervozan odmah, ali fakat nema posta da ga ne spomenes, e pisem ja tvoje komentare vec ti. Daj salji te skenere i servere kad se vec nudis, nemoj bit stipsa.

Ako ti zivis solidno drago mi je doista, ali izjava tipa da ljudi zive dobro je smijesna.
Znas ko zivi dobro?
Onaj ko je na drzavnim jaslama ili ima nekog vani pa mu salje, a bez te love koja za godinu dana udje ili bolje receno bez tih deviza, niti jedna ama bas niti jedna exyu republika nebi mogla da zivi.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Bitno da onih jedan, dva rade kako treba. ;) . Zena gleda svoje serije bez trzanja a ja s mirom u bircu pijem zuju. :)
Kljuki tako je idem i ja sad u vinograd imamo zivu muziku pa svrati festa do zore to je zivot a ne forumi hahah jebemti liste i maceva samo nek ovi kljuckaju heheheh ode ja u zivot.Al moram ti priznat i meni zuja zakon nema bolje pive
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa sta si nervozan odmah, ali fakat nema posta da ga ne spomenes, e pisem ja tvoje komentare vec ti. Daj salji te skenere i servere kad se vec nudis, nemoj bit stipsa.

Ako ti zivis solidno drago mi je doista, ali izjava tipa da ljudi zive dobro je smijesna.
Znas ko zivi dobro?
Onaj ko je na drzavnim jaslama ili ima nekog vani pa mu salje, a bez te love koja za godinu dana udje ili bolje receno bez tih deviza, niti jedna ama bas niti jedna exyu republika nebi mogla da zivi.
Dojdi ti malo do mene da te ja sprovedem nekoliko dana da vidis sta je zivot
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Dsuki stvarno si naporan vise , ti i Inter ste 24 sata skupa visili na Skype, ako ste se razisli , sto i kako koga to briga vise ! A o vasim tehnikama hakovanja i provaljivanja itd. mislim da vam nije bilo tudzeg znanja i scripti vjerovatno bi i vas dvojica trazili liste po netu , ostavi se corava posla ako kome hoces pomoc , pomozi ako ne opet ok ! Uglavnom prestani lagat sam sebe , onaj ko je samo malo iskren i vec godinama u ovim glupostima priznat ce da je 70% poteklo svega sa SF-a , nemoj vise ni sebe ni druge uzivaj u tom sto imas dok nije stalo :) a pusti druge nek tjeraju svoj fol . Pozzz za Kajganu i sve njene clanove !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom