Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
jbg, sigurno neki interes
Jeste interes. Malo sam pregledao njegove postove od ranije. Ide od molbi da mu se da nešto da gleda do poziva gazdama panela da im on da rješenje kako da se zaštite. Naravno, tu je i potražnja za lokal linijama u razmjenu... Ne pogađa me ovo u smislu gledanja, ali me strašno nervira...
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Malo da se pohvalim, nisam dugo ;-)
Trenutno u STB-u 120 stalker portala.
Skuzio sam da poneki portali povremeno rade fantasticno, a ponekad ti isti prekidaju (razlog je poznat)
Poneki rade fenomenalno, a poneki trzaju non-stop.
Svih 120 portala sam pokupio na netu u zadnjih godinu i pol dana, znaci nikakav skener, samo volja i trud, i naravno neprikosnovena Google trazilica ;-)
Ugodno gledanje.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Masa ima fakultet a nikad vecih debila kojima je bitno samo kako se zoves i kako se bogu molis
Автоматски споено мислење:


jest, jest...........neznam samo ko putuje u tim punim busovima prema zapadu, da nisu marsovci mozda?
Tebimozda i nije dobro jer cijele dane visis po netu i kljanjate se jedni drugima u postovima i ne vredaj one koji imaju fakultet ako ga ti nemas ili ako si jos balkonja koji nemac dijecu kad ces skolat djecu na fakultetu i kad ti se zaposle za tjedan dana nakon faksa onda ces znat cijenit fakultetski obrazovane ljude.A da se ne moze uspijet u Hrvatskoj to nije istina lenguze kukaju sta mislis da ruze cvataju vani nema ti boljeg zivjet na svojoj grudi i stvarat,svako ko oce radit moze uspijet.Evo ko zeli u sjevernoj Hrvatskoj imat placu 30000 kn nek mi se javi sredim mu posao odmah,a to sta neko oce preko ili vec ima tamo nekog nek izvoli ja imam dosta familije preko i znam da nisu uspjeli u zivotu osim kuce nemaju nista jebes tudu drzavu jebes ako nisi sposoban nesto stvorit u svojoj ja to ne priznam moze se ko oce najlakse je kukat isto i sa listama umjesto da naucite vi se kljanjate onima koji su gori od vas koji neznaju ni jednu registraciju napravit uzas
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
pozdrav ljudi, da li neko može da mi objasni sledeće: kada ubacim u stb emu neki mac i učita listu (nije važno koju, sa raznim listama je isto), zašto recimo neki kanal ima ton a nema sliku? Ima kanala koji se normalno vide, ima koji su crni, ima koji stanu ali me ovi sa tonoma bez slike zanimaju šta je sa njima* I da li ima veze koji je player označen da se koristi u stbemu?
Koi uredzaj koristis ako je kineski android box on ti pravi probleme grafika muje slaba i ima ti malo rama uzmi na ali expres jaci ovo naruci sto i ja koristim https://www.aliexpress.com/item/4000012017401.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.31984c4dP0rC9p
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
pozdrav ljudi, da li neko može da mi objasni sledeće: kada ubacim u stb emu neki mac i učita listu (nije važno koju, sa raznim listama je isto), zašto recimo neki kanal ima ton a nema sliku? Ima kanala koji se normalno vide, ima koji su crni, ima koji stanu ali me ovi sa tonoma bez slike zanimaju šta je sa njima* I da li ima veze koji je player označen da se koristi u stbemu?
U stbemu imas mogucnost odabrati vise playera, onaj osnovni ijk bi trebao biti "najkompatibilniji" ali ne moze pustiti sve strimove. Zato imas exo player, u novijim verzijama stbemu se pokazao jako dobar. Imas i mogucnost da za svaki kanal odaberes poseban player ako u meniju media player stavis na auto ali onda oznaci onu kucicu: media player per channel. Tada imas mogucnost da za neke strimove koji ne rade promjeniti player kako hoces.
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Tebimozda i nije dobro jer cijele dane visis po netu i kljanjate se jedni drugima u postovima i ne vredaj one koji imaju fakultet ako ga ti nemas ili ako si jos balkonja koji nemac dijecu kad ces skolat djecu na fakultetu i kad ti se zaposle za tjedan dana nakon faksa onda ces znat cijenit fakultetski obrazovane ljude.A da se ne moze uspijet u Hrvatskoj to nije istina lenguze kukaju sta mislis da ruze cvataju vani nema ti boljeg zivjet na svojoj grudi i stvarat,svako ko oce radit moze uspijet.Evo ko zeli u sjevernoj Hrvatskoj imat placu 30000 kn nek mi se javi sredim mu posao odmah,a to sta neko oce preko ili vec ima tamo nekog nek izvoli ja imam dosta familije preko i znam da nisu uspjeli u zivotu osim kuce nemaju nista jebes tudu drzavu jebes ako nisi sposoban nesto stvorit u svojoj ja to ne priznam moze se ko oce najlakse je kukat isto i sa listama umjesto da naucite vi se kljanjate onima koji su gori od vas koji neznaju ni jednu registraciju napravit uzas
U pravu si.Da nebi ispalo da se falim,u mene je sin peta godina fer-a,radi već godinu dana u jednoj firmi,a ovi ga dana već su zvali u još dvije da kod njih počme raditi.Samo završi pravi fax netreba ti Njemačka!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom