Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
@Sota Probaj to sto si napisao sa nordicone i javi radi li. :D
Nema sta da probam ... dal radi ili ne od Milion lista sto imam kao da mi stalo do te nord .... da palim comp .. palim Stb .. uzimam token .. stavljam u listu ne pada mi na pamet

Ko je clan SF-a lista koja je stavljena javno pod Hide tamo prije nekih 4 mjeseca domaca lista i Dan danas radi ko ju zeli moze da ju dobije da se uvjeri .. stavio u google nema je nigdje osim na SF-u .. barem meni nije izbacilo listu.....
Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
104
Поени од реакции
21
Pozdrav moze li me neko uputit kako da napravim mac config za openbulet.hvala

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Zna li neko server, sa koga se moze gledati novi bugarski kanal 7/8 udp/224.156.69.103:5000 ?!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Skeniram ovaj server


i nadjem listu u listi ;)

50 konekcija.png

50 konekcija 2.png

pa skenirajte mozda vam se posreci ili ako ju neko vec ima slobodno nek ju objavi javno... mogao bi i ja jer je presla limit :D

Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Vama je kur...e ako neko objavi neku sliku nekog novog kanala u listi,ili ako neko objavi listu ili pak objavi poneki mac (bas cudno za iptv temu), najbolje da u iptv temi pocnemo objavljivat dzezve od kahve ili ove bikove ili youtube klipove,a uz sve to i pozdrave i cestitke ....
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Vama je kur...e ako neko objavi neku sliku nekog novog kanala u listi,ili ako neko objavi listu ili pak objavi poneki mac (bas cudno za iptv temu), najbolje da u iptv temi pocnemo objavljivat dzezve od kahve ili ove bikove ili youtube klipove,a uz sve to i pozdrave i cestitke ....
Ispravno batka i jas sum protiv takvi gluposti>
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Vama je kur...e ako neko objavi neku sliku nekog novog kanala u listi,ili ako neko objavi listu ili pak objavi poneki mac (bas cudno za iptv temu), najbolje da u iptv temi pocnemo objavljivat dzezve od kahve ili ove bikove ili youtube klipove,a uz sve to i pozdrave i cestitke ....
Druze, prvo, ja tebe cenim i ne shvataj to licno ali posto sam se nasao prozvan, moram da iznesem svoje misljenje.
Meni licno ne smeta nijedna jedina objavljena slika nekog kanala ili servera.
Cak suprotno, ti objavis , ljudi vide nesto novo i ako znaju skeniraju-napadaju...
Ali ovo drugo, nije to u pitanju druze poneki MAC, naprotiv, covek je u zadnje vreme objavio mnogo , mnogo vise...
Onaj Stojan je popasao ni sam ne zna koliko ban-ova zbog toga...
Zar nije mogao lepo kao Zokiniko ili Sota, Antun,Musa ili mnogi, mnogi drugi, da posalje nekom na PM, cisto da duze traje...
Ajde i to ali druze, koja je poenta kopirati MAC adrese sa drugog foruma i objavljivati ih na trecem ? Reci mi ko ima koristi od toga na kraju? Ako je vec uporan i tvrdoglav, i nedokazan da objavljuje MAC-ove, onda neka ih prvo licno"iscupa"....
I ako je ovo forum za IPTV, onda neka se objave i sve skripte i skeneri javno pa nek sve ide u pizdu materinu...
 
Последно уредено:
Член од
27 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
40
Zaboravio da napisem... meni ta lista ni najmanje nije bitna a da jeste meni radi u svako doba.... kao i mnoge druge sa tokenom
Pozdrav
Ti izgleda da ne razumes sta pise zombi202. Ti si napisao da moze da se izvadi strim sa token sa urlhelper i gledati u vlc. On ti kaze da ne moze sa nordicone, i ti si poco da odogovaras sasvim drugo. Pricas kako si pun lista, kako si lep, kako sve znas, a niko te ne pita za to. Prica se o token u vlc.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom