Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Kad si vidio da sam bilo koji alat ja slikao
Автоматски споено мислење:
Ovako se gubi poenta, ne zna se o cemu je rec.Nisam rekao da si ti slikar ali se nisam slozio sa tvojim razmisljanjem [Upravo to.. Bune se kao nitk8 im nepomaze a kad im pomogneš, sve useru.. Koda su otkrili toplu vodu.. ]. Rekao sam da pojedinci postavljaju slike da bi provocirali a onda izmisljaju opravdanja da ih otkace i niko im ne valja a sve to javno.Ispada da ima dve strane oni koji imaju i ovi drugi koji nemaju i njima netreba pomoci posto sve useru...Po meni je to privlacenje nedostajuce paznje.Mozda sam naivac ali ja zelim da verujem da je vecina ljudi ok.i da samo ne umeju da se snadju. I da ponekad se desi da pojedinci useru motku kako vi kazete verovatno iz ne znanja ili naivnosti a ne zato sto su zlonamerni.Ali zato smo svi mi tu da se druzimo ucimo i ispravljamo greske.

Poenta moje kritike je ne da ti slikas kako si shvatio vec da razmisljas kao i oni i nisam se slozio sa tim a na tebi je da me razuveris.

Pozz.
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Pa sto se sramotite bez veze glumatate Strucnjake.Evo dajem prijedlog svima ko zeli sa nama dajemo listu na odredjeno vrijeme da uzivaju ljudi ali " samo ljudi iz ex yu2mogu dobiti liste" ovi sto glume strucnjake, a imaju mogu da plate,njima ne damo ni za pare.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Nema veze jel 3 ili koliko, onaj momak Eldin objavio sliku kako skenira sa open buletom cinimi se i bio razapet ovdje.
Trebalo bih biti isto za sve, zar ne ?
niti sam sta pisao za njega ni za tebe ni za hopcupa pogedaj zadnjih 12 stranica sto se mene tice objavite sve ,za razliku od vas vecine ja dijeim na pm bar neko gleda nesto tu je jedina razlika ,ostalo je sve isto
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Pa sto se sramotite bez veze glumatate Strucnjake.Evo dajem prijedlog svima ko zeli sa nama dajemo listu na odredjeno vrijeme da uzivaju ljudi ali " samo ljudi iz ex yu2mogu dobiti liste" ovi sto glume strucnjake, a imaju mogu da plate,njima ne damo ni za pare.
A ti prodajes listu koju ima vecina clanova ovdje, koliko kosta bas me zanima?
Автоматски споено мислење:

niti sam sta pisao za njega ni za tebe ni za hopcupa pogedaj zadnjih 12 stranica sto se mene tice objavite sve ,za razliku od vas vecine ja dijeim na pm bar neko geda nesto tu je jedina razlika ,ostalo je sve isto
Nisam ni rekao da jesi, zar ne mislis da je bolje ljude nauciti sami sebi da nadzu listu ili da im ti posaljes jednu?
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
A ti prodajes listu koju ima vecina clanova ovdje, koliko kosta bas me zanima?
Автоматски споено мислење:


Nisam ni rekao da jesi, zar ne mislis da je bolje ljude nauciti sami sebi da nadzu listu ili da im ti posaljes jednu?
tako je biloi prije 5 godina onda je sve palo nastao mrak nije problem da svi imaju ali dali su svi za to spremni nismo bili onakvu zemlju sacuvati a ne liste tipicno nas mentalitet
 

Kajgana Shop

На врв Bottom