Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Pozdrav drustvo! pratim vec duze vreme sve vezano sa iptv mada retko kada pisem na forumima.Imam jedno pitanje ako neko zna zasto (Yasem stb emu) ne daje sliku.Skinuo sam taj emulator za PC ali u njemu hvali video plejer u dll formatu,tako nesto.Bilo bi dobro kada bi funkcionisao jer je bolji od Kodi stalkera,moze bez ogranicenja da se ubace serveri,pogotovo za one sa Play tokenom.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pozdrav drustvo! pratim vec duze vreme sve vezano sa iptv mada retko kada pisem na forumima.Imam jedno pitanje ako neko zna zasto (Yasem stb emu) ne daje sliku.Skinuo sam taj emulator za PC ali u njemu hvali video plejer u dll formatu,tako nesto.Bilo bi dobro kada bi funkcionisao jer je bolji od Kodi stalkera,moze bez ogranicenja da se ubace serveri,pogotovo za one sa Play tokenom.
E ilijao88, ilijao88, jao,jao....bas si smesan....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.389
Поени од реакции
2.832
Pozdrav drustvo! pratim vec duze vreme sve vezano sa iptv mada retko kada pisem na forumima.Imam jedno pitanje ako neko zna zasto (Yasem stb emu) ne daje sliku.Skinuo sam taj emulator za PC ali u njemu hvali video plejer u dll formatu,tako nesto.Bilo bi dobro kada bi funkcionisao jer je bolji od Kodi stalkera,moze bez ogranicenja da se ubace serveri,pogotovo za one sa Play tokenom.
to nije podržano već dve godine, ako imaš 4jezgra (ili Niti) 4RAM-a i 3,4 Ghz korak (MINIM.) u Win ubaci NOX WM i StBEmu, istina nećeš baš FHD gledati, ali ako je mašina bolja, progresivno je i sve bolje (normalno)
Автоматски споено мислење:

sad vidim komentar, što to radite???
 
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
to nije podržano već dve godine, ako imaš 4jezgra (ili Niti) 4RAM-a i 3,4 Ghz korak (MINIM.) u Win ubaci NOX WM i StBEmu, istina nećeš baš FHD gledati, ali ako je mašina bolja, progresivno je i sve bolje (normalno)
Автоматски споено мислење:

sad vidim komentar, što to radite???
Nece nikako isprobano je i na mnogo jacem kompu.Hvala na info.Ipak taj emu ne vredi nicemu jer ima falinku a verovatno je namerno tako napravljen.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom