Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
mrs bijedo ljudska sram te bio mrs ,nisi imao pojma tamo sam te poklupio na sf zaljepio si se za mene ko taksena marka sugo i bijedo od covjeka kako to nije sramota da lazes kad smo mi vadili macove stajao si sa starne i gledao sve sto ima sto ima bijedo dobio si od mene ,jbt refund nisi ti skenirao nego alat koji si od mene dobio sve ima uslikano kako si ga dobio i kako si govrio hvla kralju brate necu da
uvlacim druge ljude u ovo ali mislim da sad bi trebalo da vise skim su u drustvu , sugo jedna jesam ti da ona pm prvi mac jos tamo u device listama pa
`,primitivna pa onda prvi povuceni rucno mac sa stb to je bio client pa bitka itd onda je znas ko vec napravio prvi alat nisi covjeku bo ni blizu ,ja mu dao macove i stalkere da nam napravi zajedno sa likom koji je neznam iz kojih razloga stobom u admisttraciji ako ovo cita moze porvtditi svima cu sad na pm poslati sve kad si dobio alat kad si zahvljivao sve sram te bio i djed sia lazes navuces sebi bad karmu jbt liste i alati ali sto lazes kad svi znaju koja si bijeda ,sad si pokazao tim postovima cu sad posalti sve uslikano od alata od francuza do dan danas a vi tamo znate koji na ipotvpozitive ako vidite gora ste bijeda od oovog dsukija ako sutite sad ii ako moezte dijeliti sobu sa njim ,sve ima uslikano i kad objavim sugo ljudska nece sse smijeti pojviti nigdje vise
Tu sam te cekao hahah poslano svima hahaah koji idiot hheheeh
 
Член од
4 август 2016
Мислења
6
Поени од реакции
29
Nije trebalo ovako da ispadne, inter, preterali ste ga, umesto da ste mudro ćutali i gledali svoja posla.
Niko nije savršen, svako ima svoje mane i prednosti, bitno je na kraju kakav si čovek, a što se tiče "moje" prozivke, samo ću reći da je bio dogovor da glasamo ako nekome želimo dati neki alat, što nije bio slučaj, i to je otišlo predaleko, očigledno.
Šta radimo u administraciji tamo? Dobro pitanje. Ali ako se sećaš, ti si od mene lično tražio da ostanem tamo i da vam se ne pridružujem na novom forumu, iako su mi rapca i beli kao i dj kao braća bili. Ostao sam i nisam se mešao ni u kakvu raspravu, što bilo - bilo je, idemo dalje. Rekao sam i da te poštujem bez obzira na sve, i molio bih da me ne uvlačite ni u kakve buduće teme ovde.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Nije trebalo ovako da ispadne, inter, preterali ste ga, umesto da ste mudro ćutali i gledali svoja posla.
Niko nije savršen, svako ima svoje mane i prednosti, bitno je na kraju kakav si čovek, a što se tiče "moje" prozivke, samo ću reći da je bio dogovor da glasamo ako nekome želimo dati neki alat, što nije bio slučaj, i to je otišlo predaleko, očigledno.
Šta radimo u administraciji tamo? Dobro pitanje. Ali ako se sećaš, ti si od mene lično tražio da ostanem tamo i da vam se ne pridružujem na novom forumu, iako su mi rapca i beli kao i dj kao braća bili. Ostao sam i nisam se mešao ni u kakvu raspravu, što bilo - bilo je, idemo dalje. Rekao sam i da te poštujem bez obzira na sve, i molio bih da me ne uvlačite ni u kakve buduće teme ovde.
tako je htjeli ste svi otici ja sam reako da neide te istina i neuvlacim te u to ,ali i za alate znas kako smo krenuli i kako nista vise slazem se sve i ja tebe postujem otisao sam zaboravite me i to je to i bar nisam ni virtualno sa ljudima koji kazu fuj taj i da ovo bude kraj pricei d a nisam reako da se nepridruzujes nego da ne napustas iptv pozitive to nije istina ispravi u tom svom postu
pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom