Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
@ laki72
Не знам ко је тебе дао за право да предлажеш и уједно омаложаваш људе што раде са и на овај форум,
као да ти знаш како форум треба нормално да функционише и кобајаги се плашиш и смета ти вулгарност,
ово је бре Балкан и људи причају и понашају се као балканци и сад би ти све то довео у ред
са твојим мишљењем где би се увела диктатура да само ти као што си ти би могли нешто да кажу.
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
@ laki72
Не знам ко је тебе дао за право да предлажеш и уједно омаложаваш људе што раде са и на овај форум,
као да ти знаш како форум треба нормално да функционише и кобајаги се плашиш и смета ти вулгарност,
ово је бре Балкан и људи причају и понашају се као балканци и сад би ти све то довео у ред
са твојим мишљењем где би се увела диктатура да само ти као што си ти би могли нешто да кажу.
Ti si nesto pobrko ili prolupo, ima covjek pravo da predlaze sta i koga hoce za admina ili bilo sto drugo, ne vrijedjaj bez razloga, ti nisi balkanac ti si nesto sasvim drugo. Ako imas kuci ogledalo pogledaj u njega i ako se prepoznas na dobrom si putu. Pozz svima!
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
@ ilince
Немаш право ни ти ни он да се мешате како и ко води форум,
видим да га браниш што значи да сте истог мишљења,
и немој да нападаш без везе као што кажеш да ја вређам
јер то је ваша тактика, ви радите тако док не постигнете шта желите.
Е сад ти вређаш мене са твоје огледало, шта, ти си тај што си се препознао
и пут ти је добар?
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Pa ne mogu da verujem, opet je bela tema.
A podesio sam na crnu... Gde sad da nađem u podešavanjima promenu teme?
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
@ ilince
Немаш право ни ти ни он да се мешате како и ко води форум,
видим да га браниш што значи да сте истог мишљења,
и немој да нападаш без везе као што кажеш да ја вређам
јер то је ваша тактика, ви радите тако док не постигнете шта желите.
Е сад ти вређаш мене са твоје огледало, шта, ти си тај што си се препознао
и пут ти је добар?
Oprosti, mozda mi Translator nije dobro preveo text pa nisam razumio, ne nevrijedjam ja nikoga ali zasto tebi smeta ako je covjek predlozio @Sota i@zokiniko za moderatore
 

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Oprosti, mozda mi Translator nije dobro preveo text pa nisam razumio, ne nevrijedjam ja nikoga ali zasto tebi smeta ako je covjek predlozio @Sota i@zokiniko za moderatore
ma kako zokiniko tu na ovaj forum moderator :) :) :) a svasta.. nije dovoljno pismen on ima on svoj forum nek si bude tamo i admin i moderator hahah
 
Член од
7 мај 2013
Мислења
124
Поени од реакции
204
@ ilince
Не смета мене кога је он предложио него његова молба,
није он на састанак месне заједнице па да предлаже нешто,
овде власници форама, модератори, администратори и било ко зна још
ваљда знају сами да процене кад и шта им треба и нису мутави да траже нешто сами,
као и сви ми што смо дошли овде да нађемо неку листу за џабе, нико нас није предложио.
Толико о томе, на крају нек' ради шта ко и год 'оће ја се и овако ништа не питам
и ја само 'оћу да гледам нешто џабе док иде и може.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom