Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Zokiniko je institucija za iptv zato sam i napisao ono gore kad bi svi postavili šta znaju i imaju bojim se da...vrlo brzo
Pored njega da ne nabrajam ima još jedan broj ljudi koji znaju oko toga konkretno da se nadovežem za post i ne mogu da ne poštujem ljude koji znaju mnogo više od mene respect(y)za sve ...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Svi vi koji samo prikupljate faljove sa listama i razume se "konstantno plakati", da možete bar i da gledate sve to ?!! :confused:[DOUBLEPOST=1552596893][/DOUBLEPOST]Allez Dinamo !!!:kafence:
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Desu bre ovi Pilići jajare usrecili 20 ljudi koj su uživali?A bre nema svako kao vi pare da gledaju. Stvarno ste umetnici ali vam fali ono Ljudskost umesto što dokazuje te da imate skener da znate da vadite liste. Pokažite Ljudskost i podelite na poruku članovima listu.
Da se nadovezem spremam iz svog džepa 20 acounta za netflix. Meni netreba ni hvala I nemojte da se neko usudi od vas pilići da mi traži jedan.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.356
Поени од реакции
3.130
Последно уредено:
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
@zokiniko je zaista pravi filantrop! njemu sam veoma zahvalan! HVALA prijatelju!
evo kad smo vec tu evo i ko je najgori na ovom forumu:
@Pifi Pedalot ...ovakva negativna i destruktivna kreatura se rijetko sretne! Evo ko mi nece vjerovat, nek provjeri svi njegovih komentara i ako nadje bar 2 (a nema ni jedan) pozitivnih tj. konstruktivnih komentara onda cu da mu se javno izvinit!

last but not least...dobro vece svima :) ko ume iz ovaj youtubelink da izvuce vlc link?
https://www.youtube.com/watch?v=Olzx5Sh5sxQ
muchos gracias :)
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Neko rece ;)
Nema više bitke nit 2 brata I gradina

Naravno da ima ;) .... isto tako postovi od @hopcup za skoro sve sto je postavio znalo se ;) dal radi to njegovo? Naravno da radi ;)
e sad ovo
00:1A:79:xxx
ajd malo da promijenimo standard za primjer 12...13....14
15:14:79:xxx
Itd....
ovo xxx nije validno
Ili na
AA:BB:CCxxx
naravno idu druga slova na pocetku
I slicno ;)

Edit:
@hopcup oni tvoji bugari nisu samo bugari ima tu more stranih kvalitetnih kanala uz EXYU kanale ......

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom