Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
sve se slazem osim jednog tebi nije bitno jer placas total tv ni meni nama u inostranstvu je lako odvojiti ali tu ima ljudi koji nisu u stanju platiti penzioner plate kasne po nekoliko mjeseci itd i nema svako smisla za skeniranje ,zato se ima pm i dajte ljudima da gledaju
sota nista na tvoju adresu
Naravno potpisujem sto si napisao ... ja takodjer podarim svasta nesta ali.... ljudima koje malo duze poznajem i onima sa kojima sam.pisao vise puta ocu reci malo smo se upoznali ...

Ja sam samo izneo svoje Subjektivno misljenje

Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Istina boli, a to si sa ovim postom dokazo, a da si lazov to nije tesko provjeriti, samo reci Lazove.
Nisam lazov,imam za sebe i za ostale,tebi ako nisam uspio odgovoriti netrebas me nazivati lazovom.Sta sam ti slagao?Evo vidi da nisam lazov,pa cu ti dati,kao i onima koji zasluzuju,evo malo pa se igrajte
,"stb_mac":"00:1A:79:36:B0:9D","stb_type":"MAG254","status":1,"online":"1","ip":"37.201.215.26","version":"ImageDescription: ArtIPTV; ImageDate: Sat Dec 5 10:04:51 CET 2015; PORTAL version: 4.9.23; API Version: JS API version: 331; STB API version: 141; Player Engine version: 0x572","comment":null,"end_date":"2019-12-23 00:00:00","account_balance":"","last_active":"2019-03-12 06:49:01","subscribed":
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
hehehe pa ot sta zivis druze.
Ti uvek znas da budes ironican.Ali ako te bas zanima,zivim od socijale koja iznosi 11200 dinara,imam 61 godinu,za mene nema posla a nekim cudom nikom jos uvek nisam duzan,a kako,pa to ni meni nije jasno.Jesi li zadovoljan odgovorom ili ti jos neko objasnjenje treba?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
Ti uvek znas da budes ironican.Ali ako te bas zanima,zivim od socijale koja iznosi 11200 dinara,imam 61 godinu,za mene nema posla a nekim cudom nikom jos uvek nisam duzan,a kako,pa to ni meni nije jasno.Jesi li zadovoljan odgovorom ili ti jos neko objasnjenje treba?
pitali muju,imaš penziju 300 maraka,a potrošiš 800,odakle ti onih 500?
jbg, neznam ni ja:):)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.358
Поени од реакции
3.136
Dajte be strim da gledame Juventus vs Atl. Madrid ....:place::place::place:
 
Член од
2 март 2018
Мислења
276
Поени од реакции
352
Ti uvek znas da budes ironican.Ali ako te bas zanima,zivim od socijale koja iznosi 11200 dinara,imam 61 godinu,za mene nema posla a nekim cudom nikom jos uvek nisam duzan,a kako,pa to ni meni nije jasno.Jesi li zadovoljan odgovorom ili ti jos neko objasnjenje treba?
@toma58 ovo tako napisano da se covjek najezi ...svaka cast da bez ikakvog stida tako objasnis ovo javno na forum nemam rjeci…...ako ti (za) treba godina iptv slobodno se mi javi ja te castim...pozz i samo tako dalje
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ti uvek znas da budes ironican.Ali ako te bas zanima,zivim od socijale koja iznosi 11200 dinara,imam 61 godinu,za mene nema posla a nekim cudom nikom jos uvek nisam duzan,a kako,pa to ni meni nije jasno.Jesi li zadovoljan odgovorom ili ti jos neko objasnjenje treba?
Nezamaraj se sa takvim pitanjima drug.Covek koji postavlja takva pitanja sa dozom sarkazma samo je dokaz gde ide ovaj svet i gde je otislo ovo nase drustvo.Dokaz, da je ovo drustvo zatailo na moralnom i socio-ekonomskom nivou, i koje je omogucilo i sirom otvorilo vrata samozivim dvonoznim entitetima u ljudskom obliku, da nametnu i pokazu, na najprimitivniji nacin svoje neljudske osobine, kao norma ponasanja i zvezda vodilja jednog otudjenog i nehumanog drustva.Zato na nama je,na nas ljudima da osujetimo i osudimo takva ponasanja, jer samo tako cemo spreciti ovo neprekidno socio-psiholosko i moralno trovanje naseg drustva i nas samih.Samo tako mozemo krenuti u obnavljanju drustva gde je covek, covek, koji ima neotudjivo pravo na dostojanstvan i srecan zivot.Ja iskreno saosecam sa tobom i zelim ti u buducnosti srecan zivot pun zdravlja i blagostanja. I kao sto je rekao legendarni Che:"Ako patis, stradas i treses se od nepravde, ti si moj iskren drug."
PS.
Znam da ovaj post nije prikladan za ovaj forum, ali jednostavno nemogu ostati ramnodusan na bezosecajnost pojedinaca na svu ljudsku nepravdu i tragediju koju je nanelo ovo tzv post-moderno nekrofilno drustvo,gde caruju nekrofili,destruktori i otudjeni samozivi tzv "ljudi".
Zato ako se smatra ovo kao spam i otstupanja od teme, slobodno birisite post.Ja kao covek sam ispunio svoju moralnu ljudsku obavezu.[DOUBLEPOST=1552417923][/DOUBLEPOST]
@toma58 ovo tako napisano da se covjek najezi ...svaka cast da bez ikakvog stida tako objasnis ovo javno na forum nemam rjeci…...ako ti (za) treba godina iptv slobodno se mi javi ja te castim...pozz i samo tako dalje
Bravo drug,tako treba.Ti si dokaz da postoje ljudi i da ima nade za coveka.Zelim ti sve najbolje i svo dobro koje si ucinio da ti se visestruko vrati.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
E ljudi takav vam je zivot!
Nista se ne moze tu uraditi
Moj otac napr radio skoro 40 god
I ima penziju od 12000dinara (100€) i to 2 puta po 6000 dinars a samo mesecni racuni ( struja voda djubre kablovska) iznosi vise od polovine penzije i sta ce on sa 30-40€ da uradi?
Da mu ja ne pomazem ( hvala bogu pa mogu) jadan i on i moja majka a radio ceo svoj zivot
Sta cete tako je to
Pozz svima
 
Член од
8 ноември 2016
Мислења
407
Поени од реакции
1.032
Puno mi je drago da shvacate u kakvom drustvu zivimo i priznacu da sam i ja penzioner samo nemojte da me sazaljevate jer su mi sin i cerka u Svedskoj pa me pomazu . Bijo sam jednom kod njih i video kako je kod njih drzava sve resila ma ko u raju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom