Самсунг (Samsung)

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Член од
6 јули 2018
Мислења
203
Поени од реакции
199
Пробав да се воздржам но некако не ми оди :)

Користев Самсунг, користам Самсунг, најверојатно ќе користам Самсунг.

Зошто би се радувал дека некоја серија експресно брзо им се продала?

Каков директен бенефит имам јас/било кој од тоа?

Во најмала рака тоа значи дека тоа што го нудат лесно се продава, што во превод значи дека или ќе истераат уште некоја година со истите телефони со мали промени и нови имиња или пак со наредните ќе се пробаат со повисока цена.

Основан економски принцип.

Истото важи за било која компанија.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
5:25 пушти, ја вади мемориската од камера ја става у таблет у меѓувреме ја сечат снимката и вика that was pretty much instant:pos:
mnogu logicno nema sea da napraat pola saat video ja secat ja vadi od kamera i ja stava vo tabletot sho sea i tuka kje hejtash ? drugar ocigledno nemash zivot ili pak si nemal nikogash Samsung telefon sho ne mi e verno pa lecish kompleksi[DOUBLEPOST=1550262397][/DOUBLEPOST]go uploadnaa od novo eve go sea videoto staroto e unlisted
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
ок е таблетот, но за цената не вреди...
Xiaomi Mi Pad 3 со SD660 за едно 190 евра.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Samsung Makedonija na Instagram

https://www.instagram.com/samsungmakedonija/[DOUBLEPOST=1550352856][/DOUBLEPOST]
ок е таблетот, но за цената не вреди...
Xiaomi Mi Pad 3 со SD660 за едно 190 евра.
jas ubavo rekov ljugeto poprvo kje veruvaat na Samsung nego na Xiaomi ... bolje plati malce poskapo nego nesigurno poevtino i da ti se zaebe i da kupuvash nov bolje zemi Samsung od prva i ne mu ja misli
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
боље самсунг, поверојатно е да експлодира
Da kaj tebe doma da isceznesh vishe hejteru iskompleksiran ... Zatoa S serijata i Note Gazat Poslednive 3 ipol godini
Posle notot 7 koj eksplodira Samsung Ekspodira vo Najdobra Smisla Go namoca Huawei i Go Nadmina Apple a ti hejteru samo gi praish podobri ... Dzabe ti e ocigledno te bolea oci 3ipol godini da citash kako Samsung e broj 1 vo svetot a i so S10 mislam kje crknesh od muka sho kje gi gledash seushte na vrvot ... Zalna vrbo
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Mislenje za noviot Samsung Galaxy S10 , S10E, S10+

[DOUBLEPOST=1550786382][/DOUBLEPOST]
Mislenje za noviot Samsung Galaxy S10 , S10E, S10+

Zaboraviv da dadam mislenje : Mene mi e najdobar telefon na svet a i na mn lugje kako sho gleam :)
 
Последно уредено:

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.549
Поени од реакции
931
ок е да си fan на Samsung, ама до овој степен не е арно. Само Samsung и Samsung да смараш. Свативме дека Samsung се најдобри, но и многу коштаат. Xiaomi или некој си друг бренд (пр. OnePlus) имаат доста солидни телефони за евтина цена. Може не се до толку совршени како Samsung, ама нудат доста за помала цена.
Samsung ретко кога нуделе доста за помала цена. Е сега со M класата ќе видиме како што, кога ќе дојде на европскиот пазар.
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
122
Поени од реакции
85
Jas sum korisnik na xiaomi neka mi obajsni tipkava koga samsung ke ima sekoja nedela sovterski apdejti a samsung ima samo koga ke go kupis samo jas sum prezadovelen od xiaomi i sum koristel se a ovoj go imam veke 3 god ni da zakoci ni da secka nisto sega duri ke smenam nesto posto jas sakam malce sa se luksuziram ali ke vidam so ke zemam[DOUBLEPOST=1550847150][/DOUBLEPOST]
ок е да си fan на Samsung, ама до овој степен не е арно. Само Samsung и Samsung да смараш. Свативме дека Samsung се најдобри, но и многу коштаат. Xiaomi или некој си друг бренд (пр. OnePlus) имаат доста солидни телефони за евтина цена. Може не се до толку совршени како Samsung, ама нудат доста за помала цена.
Samsung ретко кога нуделе доста за помала цена. Е сега со M класата ќе видиме како што, кога ќе дојде на европскиот пазар.
Brat neli gleas tipkava ili tipov pojma nema od tehnologija cim neznae za xiaomi , OnePlus,ili red drugi gi ima mnogu pa ne vredi da diskutiram so takov covek kako nea ili nego jas so mnugo sum se raspraval kako neja so nemaat vrska
 

Kajgana Shop

На врв Bottom