Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
decki poslao sam vam svima koji ste trazili listu. uzivajte. za danas dosta.
jedino nisam poslao ovom sto je trazio zdravu hranu.
ali sad me podsjeti gospodin iznad da imam bitke ..... pa ako moze bitka javi se,, znam da je lošija od zdrave al jbg

poz svima ..... budite mi POZITIVNI[DOUBLEPOST=1529874726][/DOUBLEPOST]http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?username=M6MtD0VJPr&password=cgI2M2YtXy&type=m3u

hi hi hi hi hih ii
za najbolje društvo

poz samo pozitivno
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
decki poslao sam vam svima koji ste trazili listu. uzivajte. za danas dosta.
jedino nisam poslao ovom sto je trazio zdravu hranu.
ali sad me podsjeti gospodin iznad da imam bitke ..... pa ako moze bitka javi se,, znam da je lošija od zdrave al jbg

poz svima ..... budite mi POZITIVNI
eto javljam se za bitke.. negativac :)
 
Член од
10 мај 2013
Мислења
366
Поени од реакции
239
decki poslao sam vam svima koji ste trazili listu. uzivajte. za danas dosta.
jedino nisam poslao ovom sto je trazio zdravu hranu.
ali sad me podsjeti gospodin iznad da imam bitke ..... pa ako moze bitka javi se,, znam da je lošija od zdrave al jbg

poz svima ..... budite mi POZITIVNI[DOUBLEPOST=1529874726][/DOUBLEPOST]http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?username=M6MtD0VJPr&password=cgI2M2YtXy&type=m3u

hi hi hi hi hih ii
za najbolje društvo

poz samo pozitivno
pa sta ta stara vidis da neradi :)
 
K

kiki70

Гостин
Код:
http://62.210.93.115:80/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:3C:C8:B7
http://62.210.93.115:80/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:3C:C8:BB
 
H

high-protect

Гостин
High-protect znam te jos sa serbian foruma,ali ovakvog te nisam zapamtio.Tamo ima preko 300 ljudi i na ovaj nacin vredjas sve njih.Razmisli malo, za licne sukobe imate pm.Svako ima pravo na svoj izbor i stav, dali zbog toga treba vredjati.

Pozz.
Molim te da ne mesas babe i zabe i da pokusavas da budes neciji drveni advokat!SF nisam spomenuo nigde,kao i clanove tog foruma,I dan danas sam tamo clan i postujem sve ostale na SF-u!Gledaj svoja posla i uzivaj...
 
I

ilijao88

Гостин
Da potvrđujem da ti ljudi na forumu svenase.com nisu nikakvi i nežele pomoći početnicima i samo ih ismejavaju i sprdaju se s njima, a što je još zanimljivije sve postove koje sam postaviš ne vidiš, što je smešno.... taj forum je čisto sprdanje i zajebavanje ljudi, ne cene ništa.... :uzi:
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Da potvrđujem da ti ljudi na forumu svenase.com nisu nikakvi i nežele pomoći početnicima i samo ih ismejavaju i sprdaju se s njima, a što je još zanimljivije sve postove koje sam postaviš ne vidiš, što je smešno.... taj forum je čisto sprdanje i zajebavanje ljudi, ne cene ništa.... :uzi:
:aplauz::aplauz: Hheeeehehe toa e nisto cekaj koga ce pocnat da sobiraat donacii ili danoci po 15 evra,toj ce go ugasat.Posle ce mu go smenat imeto na forumot http://sveje moje .com/
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Da potvrđujem da ti ljudi na forumu svenase.com nisu nikakvi i nežele pomoći početnicima i samo ih ismejavaju i sprdaju se s njima, a što je još zanimljivije sve postove koje sam postaviš ne vidiš, što je smešno.... taj forum je čisto sprdanje i zajebavanje ljudi, ne cene ništa.... :uzi:
pa zasto si se uclanil tamo hoces da gi proveris nesto da gi zezas ili sta.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Da potvrđujem da ti ljudi na forumu svenase.com nisu nikakvi i nežele pomoći početnicima i samo ih ismejavaju i sprdaju se s njima, a što je još zanimljivije sve postove koje sam postaviš ne vidiš, što je smešno.... taj forum je čisto sprdanje i zajebavanje ljudi, ne cene ništa.... :uzi:
Ne lupetaj, nisi tamo ni bio,a sta ces i pitati, pa zar ovde i na SF pitao si svaki boziji dan mesecima
i to gluposti si pitao, prelistaj
ati si caus od onih hvalisavih ,nicim izazvanih
 
I

ilijao88

Гостин
Ne lupetaj, nisi tamo ni bio,a sta ces i pitati, pa zar ovde i na SF pitao si svaki boziji dan mesecima
i to gluposti si pitao, prelistaj
ati si caus od onih hvalisavih ,nicim izazvanih
Pitao sam jer sam bio početnik i ne postoje glupa pitanja već glupi odgovori... mene su pravi ljudi uputili i pomogli, dali, rekli... hvala im i pozdrav za sve njih... a raspitaj se malo da li sam ja pomogao nekome i dao savet, i dao i listu... neću da tupim o tome ko je kakav zna se ovde to jako dobro.... :kafence:
 

time4show

Harmony of intimacy, uninhibitedness through mutua
Член од
25 јуни 2018
Мислења
40
Поени од реакции
39
Da potvrđujem da ti ljudi na forumu svenase.com nisu nikakvi i nežele pomoći početnicima i samo ih ismejavaju i sprdaju se s njima, a što je još zanimljivije sve postove koje sam postaviš ne vidiš, što je smešno.... taj forum je čisto sprdanje i zajebavanje ljudi, ne cene ništa.... :uzi:
Ne pricaj gluposti molim te!Mozda bi prvo mogao da se naucis pravopisu,a ne da non-stop postavljas tri tacke izmedju recenica.Pa tebi sinovac ni Bog ne moze da pomogne,jer neznas osnove,a hteo bi sve da naucis za par dana.Gledam ovde tvoje postove i bogami ne videh nista pametno,osim komentara koji nikom nece biti od pomoci.Iz licnog iskustva i price drugih clanova tog foruma,znam da su ljudi pomogli svima ko je trazio.E sad sto su tebi vece zelje od mogucnosti,niko ti nije kriv.
Svako ide tamo gde mu je najbolje i svako ima pravo na svoj izbor,pa tako i ti.Medjutim,niko nema prava da blati drugoga ako za to ne postoji dobar razlog.
U ovom slucaju sam siguran da ne postoji i da je ovo samo tvoj hir!!!

p.s.i mnogo nelogicnosti ima u tvojoj prici,jer si u jednom momentu pocetnik a u drugom svima pomazes
 
Последно уредено:
I

ilijao88

Гостин
Ne pricaj gluposti molim te!Mozda bi prvo mogao da se naucis pravopisu,a ne da non-stop postavljas tri tacke izmedju recenica.Pa tebi sinovac ni Bog ne moze da pomogne,jer neznas osnove,a hteo bi sve da naucis za par dana.Gledam ovde tvoje postove i bogami ne videh nista pametno,osim komentara koji nikom nece biti od pomoci.Iz licnog iskustva i price drugih clanova tog foruma,znam da su ljudi pomogli svima ko je trazio.E sad sto su tebi vece zelje od mogucnosti,niko ti nije kriv.
Svako ide tamo gde mu je najbolje i svako ima pravo na svoj izbor,pa tako i ti.Medjutim,niko nema prava da blati drugoga ako za to ne postoji dobar razlog.
U ovom slucaju sam siguran da ne postoji i da je ovo samo tvoj hir!!!

p.s.i mnogo nelogicnosti ima u tvojoj prici,jer si u jednom momentu pocetnik a u drugom svima pomazes
Brzo učim. Toliko od mene što se tiče rasprave.
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom