Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.215
Поени од реакции
6.825
di ste. moze koja dobra lista????
i da dodam. .. nije lako ni zokiniki ni panelu ni duxu. zasto? evo meni je stigao PM od orhideja999 (nek me demantira, ima slika). nudi mi 5 lista izmedju ostalih i 2brata za bitku. koliko cujem od ostalih to je clan koji stalno pita liste a onda meni nudi 5 dobrih lista za neku bitku. hehe. e pa ti sad budi pametan pa da znas kome stvarno treba.......
dobio je i od mene liste hm da nije vazno
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.370
Поени од реакции
3.162
Dali nekoj ima turski programi da ne trzaju...????
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
hvala dux,znaš da imam šta gledati zahvaljujući vama trojici:):)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.417
Поени од реакции
2.864
zokiniko,panelrazarač,dux i još nekoliko članova,su jedini ljudi na ovom forumu koji će rado pomoći bilo sa listama bilo sa uputama kako doći do njih.:):)
tvoj panegirik, tvoja stvar, ne vredjaj ostale ljude koji dele liste bez ikakvog cirkusa samo pp,sigurno to nisu samo "nekoliko clanova", recimo da se ogroman broj clanova opskrbi na SF
 
Член од
10 април 2017
Мислења
50
Поени од реакции
5
di ste. moze koja dobra lista????
i da dodam. .. nije lako ni zokiniki ni panelu ni duxu. zasto? evo meni je stigao PM od orhideja999 (nek me demantira, ima slika). nudi mi 5 lista izmedju ostalih i 2brata za bitku. koliko cujem od ostalih to je clan koji stalno pita liste a onda meni nudi 5 dobrih lista za neku bitku. hehe. e pa ti sad budi pametan pa da znas kome stvarno treba.......
Da demantiram imam liste koje pratim i te nedjelim nikom djelim samo ono sto mi je visak, to su liste koje su vecinom jedna konekcija i po koja mac sto mi netreba kao i ta bitka koju sam trazio od darkob ili nekog drugog cisto da vidim kako radi...
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
tvoj panegirik, tvoja stvar, ne vredjaj ostale ljude koji dele liste bez ikakvog cirkusa samo pp,sigurno to nisu samo "nekoliko clanova", recimo da se ogroman broj clanova opskrbi na SF
Cuj gluposti "ne vredjaj ostale ljude koji dele liste bez ikakvog cirkusa".
Pa covek nije nikoga psovao ili pljuvao sto mu nisu pomogli, jednostavno naveo clanove koji hoce da pritrce u pomoc.Mozda se on i drugima obracao ali su ga jednostavno ignorisali
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Da demantiram imam liste koje pratim i te nedjelim nikom djelim samo ono sto mi je visak, to su liste koje su vecinom jedna konekcija i po koja mac sto mi netreba kao i ta bitka koju sam trazio od darkob ili nekog drugog cisto da vidim kako radi...
i šta si ti sada demantirao? jesi ili nisi nudio pet lista covjeku. poslao mi je na pm toj pm njemu gdje se fino vidi da si nudio pet lista za bitku. tj poslao mi sliku vase prepiske. mislim nije me briga ali kad nesto napraviš stani iza toga. takav sam i sam
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
i šta si ti sada demantirao? jesi ili nisi nudio pet lista covjeku. poslao mi je na pm toj pm njemu gdje se fino vidi da si nudio pet lista za bitku. tj poslao mi sliku vase prepiske. mislim nije me briga ali kad nesto napraviš stani iza toga. takav sam i sam
kako mislis da stoje za to sto radi kad gleda da se docepa do nesta.
 
Член од
10 април 2017
Мислења
50
Поени од реакции
5
Tacno dux tih 5 listi koje mi netrebaju za stabilnu bitku al od tog nista.Eto tko hoce nek mi se javi na pm poslacu mu ako stvarno nema sta gledati
 

Kajgana Shop

На врв Bottom