Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
Ja bih ti mogao nabrojati bar 30 ljudi (od kojih većina povremeno ili stalno napiše i ovde ponešto) od kojih mogu dobiti šta poželim - jedan od njih je i Sota. Juče sam dobio listu sa samo mojim userom na godinu dana koju bi većina poželjela, nisam je tražio a čak mi i ne treba. Sve dok normalno komuniciramo nije bitno ko se kome sviđa, malo tolerancije nije na odmet.
Ja vjerujem da ti komuniciraš sa više članova foruma.Ja sam se nekolicini obratio na PM,i nisam dobio nikakav odgovor.to mi je dovoljno da shvatim šta mogu očekivati od njih.
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Što se tiče pravih lista koje dugo rade tu je Zokiniko koji ih podeli iz rukava kao od šale tako da većini pomogne pojedinačno, kada on ne stigne tu je panelrazarač da pripripomogne.
To su članovi koji stvarno pomažu i nikada nisu bili škrti što se tiče aktuelnih listi.
Zato jedan veliki pozdrav od mene !!!.
Da dodam meni ne treba lista.
 
Член од
19 март 2018
Мислења
53
Поени од реакции
35
di ste. moze koja dobra lista????
i da dodam. .. nije lako ni zokiniki ni panelu ni duxu. zasto? evo meni je stigao PM od orhideja999 (nek me demantira, ima slika). nudi mi 5 lista izmedju ostalih i 2brata za bitku. koliko cujem od ostalih to je clan koji stalno pita liste a onda meni nudi 5 dobrih lista za neku bitku. hehe. e pa ti sad budi pametan pa da znas kome stvarno treba.......
 
Член од
22 јануари 2017
Мислења
182
Поени од реакции
144
Meni treba, poslao mi je jednu zokiniko pre skoro 2 mjeseca, radila je do pre 2 nedelje, sada nemam nista
 
Член од
22 јануари 2017
Мислења
182
Поени од реакции
144

Kajgana Shop

На врв Bottom