Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Kad stavite bitku na neretvi za Smart TV preko SIPTV aplikacije, imaju li kod vas grupe?

Tj kad vuce link direktno, ne kad konvertujem listu. Stavim ovako:

http://bitkananeretvi.net:8000/get.php?username=XXXXX&password=XXXXX&type=m3u_plus

i tamo bude samo jedna grupa bitkananneretvi sa 6887 kanala

Moze odgovor na PP jer slabo ulazim ovde.

[DOUBLEPOST=1519059374][/DOUBLEPOST]
@zokiniko legendo može li jedna neobjavljena domaća po tvom izboru u PM.[DOUBLEPOST=1519042370][/DOUBLEPOST]@zokiniko hvala na listi odlična je.
zokiniko ,hvala ti care.:jeeee:
@zokiniko puno ti hvala na poslatoj listi i lista je odlicna , zelim tebi i tvojoj porodici sve najbolje
@zokiniko, hvala za liste ti si vredan zlata za ovaj forum! Sve najlepse u zivotu prijatelju!
Nije da me se tice nego me zanima hocete li vi i vama slicni nekom nesto dati ili doveka traziti i uvlaciti se u zadnjice tim "zahvaljivanjem" ? Ne dao Bog da sami nesto naucite...
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Pa dobro, ali ovdje stvarno ima i s cim, zar ne.:)
Ma pusti ;) tebi hvala na odgovoru a kad bi se ja kurc**o to bi izgledalo npr ovako

HBO Full HD 1,2,3 sa Srb sub
Cinemax kanali Full HD sa Srb Sub
Cinestar Premiere Full HD Srb Sub
Sport Klub i Arene Full HD
Eurosport Full HD Srb Audio
I jos mnogo tog od FOX HD kanala pa na dalje ;) znaci svasta nesta da ne nabrajam ;)

Pozdrav za tebe ;)
 
D

Dreambox820

Гостин
Ma pusti ;) tebi hvala na odgovoru a kad bi se ja kurc**o to bi izgledalo npr ovako

HBO Full HD 1,2,3 sa Srb sub
Cinemax kanali Full HD sa Srb Sub
Cinestar Premiere Full HD Srb Sub
Sport Klub i Arene Full HD
Eurosport Full HD Srb Audio
I jos mnogo tog od FOX HD kanala pa na dalje ;) znaci svasta nesta da ne nabrajam ;)

Pozdrav za tebe ;)
Ma k...i se kad imas kome smeta nek te ignorise ;)
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
1.002
Поени од реакции
1.535
Дали може листата од Torrent tv ru да се направат за VLC или за некој другa IPTV aпликација ?

Знам дека преку сајтот може да се одбере да се пушти во VLC но ме интересира дали може да се извади цела листа па да може и преку IPTV Extreme апликацијата да се гледаат.
Imash addon za na kodi mislam deka beshe na Fusion repostory ili na superrepo a usser name i pass ke si barash tuka. za da gi imash site kanali koj gi nudi TorrentTV ru.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom