Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Treba mi prokleti port za exe net... Iskenirao sam danas pola portova i nista nije nasao ispravan, e sad da li sam pogresio ako sam to pokusao da nadjem sa simple tv ili bas mora wotweb, probao i sa losmijem isto nista, cak losmi skenira sve portove i nista ne nadje....
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Hvala boki

Meni to treba taj Epg za mog bas dobrog prijatelja .. za njega je bilo namjenjeno ... javim mu sta si napisao e sad .... oni koji su od mene trazili putem Pm listu a nisu dobili prozivaju me ovdje na forumu ;) pitam se zasto to? Ali ok vama na cast i mislim da nisam duzan poslati listu osim ako ja to zelim ;) tj. Napisao sam da momentalno ne dijelim liste .... da su dobili onda bi bilo sve ok ;) .... stvarno mi niije jasno vase ponasanje cemu to? No nebitno samo sam to zelio da kazem kakvi ste vi to ljudi ccccccc ... ja se ne sprdam samo se salim al vidim da pojedinci ni salu kao salu ne shvataju ...... ;)

Pozdrav svima
ma ok je ...
.
cisto evo mu savet......neka koristi ovaj od 600 kanala,strahovito je brz kao sto vidis a kreira epg za 3 dana....





kreiraj mu listu sa tagovima kanala iz setings fajla u samom epg.......i podesi da vuce iz lokala....




sada cu da odradim program i za loga sva tri koja ila,koja su bila na serveru i to ko zeli moze da vuce iz lokalnog foldera u racunaru......
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Capture.PNG ZNA TKO KAKO MIJENJATI LISTU U SMART SIPTV?KAD IZADJEM IZ WEB I UKUCAM MAC ADRESU VISE LISTE NISU TU...... :(
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom