Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Где сте мишеви?

:pos:

Симончето спаси 3 меч топки.
тотално ги оправда 1.08 кои ги имаше пред почетокот на мечот, ваков валуе бет тешко дека ќе има до крај на сезона
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
тотално ги оправда 1.08 кои ги имаше пред почетокот на мечот, ваков валуе бет тешко дека ќе има до крај на сезона
Јас никаде не напишав дека има вреднност. Провери назад на темата, баш напишав дека 1.10 на Халеп нема никаква вредност.

Нема никаква вредност коефициентот на Халеп со Дејвис, но кога играш ваква игра со 4-5 минимални коефициенти, не ни бараш вредост, бараш само да поминат.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.187
Поени од реакции
107.824
тотално ги оправда 1.08 кои ги имаше пред почетокот на мечот, ваков валуе бет тешко дека ќе има до крај на сезона
Добро бе не кур замарај со тие вредности јебем ти и вредности и се, остај да се нервираме и да умираме од мака. Дај Боже да умре оваа Дејвис, значи да тепа Халеп и при поздравувањето да се онесвести и да цркне, и ебам тоа гнидата одвратна америчка. МТО на сред гем зема, гроб ли ти не ебам неписмен.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Добро бе не кур замарај со тие вредности јебем ти и вредности и се, остај да се нервираме и да умираме од мака. Дај Боже да умре оваа Дејвис, значи да тепа Халеп и при поздравувањето да се онесвести и да цркне, и ебам тоа гнидата одвратна америчка. МТО на сред гем зема, гроб ли ти не ебам неписмен.
Не плачи, не беше на сред гејм, го зеде откако го изгуби гејмот. :icon_lol:
 
L

Löwe

Гостин
тотално ги оправда 1.08 кои ги имаше пред почетокот на мечот, ваков валуе бет тешко дека ќе има до крај на сезона
Доста бе па ти, утре 700евра ќе ставиш на ИТФ 10.000 мажи на 853иот на АТП против 1341иот на АТП на 1.25 квота и ќе ни ги правиш цитрони како твојот фаворит имал 5-2 а 5-7 изгубил во трет сет.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.187
Поени од реакции
107.824
Не плачи, не беше на сред гејм, го зеде откако го изгуби гејмот. :icon_lol:
Па не смее у принцип ама и дозволи судијата зашо 32432423423 саати играат. Неспортски и неетички е. Не ми е ни за парите ни за ништо, шеќер ќе качам ако ми изгуби после 3432432 сервиси за меч.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Па не смее у принцип ама и дозволи судијата зашо 32432423423 саати играат. Неспортски и неетички е. Не ми е ни за парите ни за ништо, шеќер ќе качам ако ми изгуби после 3432432 сервиси за меч.
Мислам дека правилото е дека се бараат на непарните паузи, но во случај на посериозна повреда може било кога. За жена губење на нокт е сериозна повреда така да, не плачи. :pos:

Во другите вести, напред Саснович !!!

:oeoeoe:
 
L

Löwe

Гостин
Единствена светла точка е што све ќе се стави контра дејвис следно коло.







Секако дека Walkover ке напраи.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.187
Поени од реакции
107.824
Хахаххаахахха мечов е тежок надреализам, слободно следно коло ставете фамилии имот наследство се што имате буквално против Дејвис, гарантирам со глава дека ќе изгуби.
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
Хахаххаахахха мечов е тежок надреализам, слободно следно коло ставете фамилии имот наследство се што имате буквално против Дејвис, гарантирам со глава дека ќе изгуби.
Да ја синглираме дека ќе изгуби, без раце ќе победи, а не без нокт и после 4 саати игра во претходно коло. :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.187
Поени од реакции
107.824
Да ја синглираме дека ќе изгуби, без раце ќе победи, а не без нокт и после 4 саати игра во претходно коло. :)
Не, него ќе си предаде пред мечот фино лепо и тоа ќе е тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom