Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
druze, nov sam u ove vode :) skinuli su nas Discovery channel, pa konto nesto da potrazim na netu da vidim kako idu stvare :)
Ma neidat dobro i sam vidis za to treba da se pridruzis neki VIP kolektivu koj stalno izbazujet listi za malo ljudi koj sa clanovi ovi VIP,nije bitno da mnogo znas a moze i nisto da neznas vazno je da si tamo drugi ce radat stvari a ti samo ce koristis evo za vise informazija se javi ovi Sota ovi je isti slucaj kao tebe nista nerazume ali se ugural tam u VIP i sad se pravi ovde na vazan ,odi go pitaj na pp kako i ti da se uguras tamo.:pos:
 
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
Exyu_Siol_UDp_New_OK






EXYu_UDP_T2_Static_Port_OK






storm.iptvsolution.net_EXYu_Sport_XXX_VOD







2_x_diamond.cybergroup_Exyu_skyItaly_SkyGermany_UK_SPORT_XXX_New







2_x_nojomtv_UK_SKYGermany_SkyItaly_Romania_Scandinavia_Sport_XXX






2_X_playlist_ip.cs4ip_EXyu_Germany_UK_Italy_Sport_XXX






2_X_playlist_iptvtotal.bestcam_EXyu_UK_Germany_Italy_Sport_XXX






3_x_portal.geniptv_EXyu_UK_Germany_Arabia_Sport_XXX_expire_11_2018






10_X_VPN_ZENMATE_PREMIUM






ArenaSport_EXYu_Flusonic_stable
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ja ti velim da si slikao bitku to cu ti i tocno dokazat rasporedom kanala koji se tocno vide kao na bitki a moze se i vlasnik bitke ocitat ovdje dali je to njegova lista.Nema ni jedna lista isti raspored kanala
jedino ako nije plagiat.Jel si ti ikad nesto istinu rekao ili nekome dao u pravu kad nesto potvrdi.Ako imas jaci argument dokazi da nije bitka a ja ti velim da je i bas me interesira kome si ju poklonio izgleda nikome hahahah





Evo Sota cvrst dokaz.od tebe ljudi jedino mogu dobit sliku tvoga tv ili po koju fotografiju.
I cudno zar vise media future nije najaca lista sad ti bitka hahaha.Ja sam uvijek tvrdio da je bitka jaca od nje.Dokaz je samo videoteka pogledaj jednu ili drugu sve ce ti biti jasno.
Izgleda da tebe istina razjeda.Sretan ti Badnji dan i sutra Bozic Sota

Ti ne znas za salu ;) ... naravno da sam bitku listu poklonio ;)

promaklo ti ???

kao sto cu i ovu da poklonim sa svim i svacim uz EXYU kanale u listi


kome ja dajem liste ne moram da se dokazujem JA biram goste ;) a pod 2 nisu Ime/Ime onako usput ;)

Hvala za cestitku meni je Bozic prosao a tebi i tvojoj porodici zelim Sretan Badnji Dan/vece naravno i Bozic ;)
Uzivaj
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Free IP TV 4000 CH beIN AR_FR_TR_ES_US_TH SPORTS-MOV+-OSN-Nova-OTE-CANALSAT-SKY IT-DE-UK-MEO-YES,...OTHERS[DOUBLEPOST=1515187443][/DOUBLEPOST]
Се ок, само што и со Ace PLayer и VLC каналите авотамтски се менуваат на секој 10 секунди... каде е проблемот ? Како да останам на 1 канал цело време ? Благодарам.
Со loop1 ми останува на истиот канал, но на секои 5 секунди се исклучува и уклучува поново сликата....
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Се ок, само што и со Ace PLayer и VLC каналите авотамтски се менуваат на секој 10 секунди... каде е проблемот ? Како да останам на 1 канал цело време ? Благодарам.
Со loop1 ми останува на истиот канал, но на секои 5 секунди се исклучува и уклучува поново сликата....
To je djubre, ako imas ACE i volis sport (najvise) imas torrent generator, koji Ti pravi svaki dan svezu listu KOJA ne TRZa
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Samo sa pojasnim malo,jer ima veliki broj clanova sto nezna skoro nista o ovim iptv listama.Ako hocete da gledate tv kanale u kucu na tv sa porodicom morate kupiti listu,jer sve ove bitke,zdrave i ovu bracu sto dijele,sve su to ukradjene liste koje je neko kupio,i ta lista je namijenjena samo za jednu konekciju,znaci gledat ces listu bez prekida samo ako je gazda liste ne gleda u istom trenutku.Ja sam godinama placao iptv listu i u isto vrijeme onako iz hobija cackao oko drugih servera,
Ako nekome ne smeta da mu kanali prekida ja cu mu poslati kanal koji god zeli,
Ja licno najvise gledam domacu listu od par hiljada konekcija koju mi je kolega white_spirit dao ima pola godine,neke liste sa vise konekcija sam kasnije i ja pronasao na netu i one rade mjesecima bez greske,vecinom su to turske liste koje u sebi sadrze mnostvo kanala iz cijeloga svijeta.

Aj Ne ZaEbAj
 
Член од
12 февруари 2012
Мислења
227
Поени од реакции
25
Kolko su te liste i ako kupimo liste jel moguce neko drugi da to ukrade i da ooet trza slika? :)

Sent from my E7s using Tapatalk
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
6
Поени од реакции
1
kako doci do pravih vlasnika tih listi da mozes gledat bez problema da ne koci tv?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Samo sa pojasnim malo,jer ima veliki broj clanova sto nezna skoro nista o ovim iptv listama.Ako hocete da gledate tv kanale u kucu na tv sa porodicom morate kupiti listu,jer sve ove bitke,zdrave i ovu bracu sto dijele,sve su to ukradjene liste koje je neko kupio,i ta lista je namijenjena samo za jednu konekciju,znaci gledat ces listu bez prekida samo ako je gazda liste ne gleda u istom trenutku.Ja sam godinama placao iptv listu i u isto vrijeme onako iz hobija cackao oko drugih servera,
Ako nekome ne smeta da mu kanali prekida ja cu mu poslati kanal koji god zeli,
Ja licno najvise gledam domacu listu od par hiljada konekcija koju mi je kolega white_spirit dao ima pola godine,neke liste sa vise konekcija sam kasnije i ja pronasao na netu i one rade mjesecima bez greske,vecinom su to turske liste koje u sebi sadrze mnostvo kanala iz cijeloga svijeta.

Aj Ne ZaEbAj
kako mislis ukradene nekome tko je kupio?
sve te liste su nelegalne i ukradene od vlasnika kuća koje posjeduju kanale.
ako neko kupuje ukradeno, onda sto je cudno da se od njega posudi za gledati.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Kolko su te liste i ako kupimo liste jel moguce neko drugi da to ukrade i da ooet trza slika? :)

Sent from my E7s using Tapatalk
Ne samo da je moguce a i da to se cesto desava i mozes posle da vidis lista u netu ili bilo gde svaki da se ukljucuje u tvoja lista,a i da ne ti urkrade lista ponovo nema da ti radi u pik satima zasto te stremove koj ti pusta vlasnici sa ukradeni iz drugi mesta pa kad se ukljucat vise ljudi pocne mukama za tobom prekidanja i bilo sta,javis se na vlasnik ovo remek delo pa mu kazes za tvoj problem - a on ti kaze da je problem u tvoj internet i tako si placas za to sto koristis vazduh.hehehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom