Фото Натпревар #103 ТЕМА: Едно со природата ГЛАСАЊЕ

Кој најдобро ја ужива природата?


  • Вкупно гласачи
    27
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Зашо модераторот ни откажа љубов, ама ние не се даваме, гласањето продолжува вака

Сите фотки расфрлани на три страни ги имате тука

Размислете убаво, земете длабоко воздух гласајте и чекајте ја следната тема :)

Со среќа

(едит)

@Anco


@AceCaleb


@pain_killer


@Acohipmk


@bijons


@Saladin


@Петра П.


@gjoko-mkd


@Klin


@коцка
 
Последно уредено од модератор:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Зашо модераторот ни откажа љубов, ама ние не се даваме, гласањето продолжува вака

Сите фотки расфрлани на три страни ги имате тука

Размислете убаво, земете длабоко воздух гласајте и чекајте ја следната тема :)

Со среќа
А да линкнеш асално?
103 натпревари поминале, и основни правила да се немаат поставено/следено.
Па тука у прв пост треба да се наредат веднаш сите слики со никот над/под нив.
Божеее.
Да отворам друга тема, па да листам страни, па чекај на овој беше ваквак на оној таква... смешки.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Не бива без хејтот на Anon :)
Патем, гласав за Saladin. Се претопил човекот во планината :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
А да линкнеш асално?
103 натпревари поминале, и основни правила да се немаат поставено/следено.
Па тука у прв пост треба да се наредат веднаш сите слики со никот над/под нив.
Божеее.
Да отворам друга тема, па да листам страни, па чекај на овој беше ваквак на оној таква... смешки.
Анон ти благодарам што ме подучи, ама ако видиш како лет до сега ги правел темите (а јас ја немам таа дозвола при отварање теми) ќе повикаше може некој на помош или ако си некој фраер од тие модетаторите смени ја и среди ја темава жити се
Ако не, отвори другата тена, врти по сите страни, гласај и чекај ја следната тема. Во случај да те мези било што од наведеново, јас работам од 8-21 и кога ќе имам време ќе ги ставам сликите за да ги видиш, ама може и сабота да е
Топ си иначе кисче



П.С. @Нuкола помагај жити се жива ќе ме изедат :cuc:

[DOUBLEPOST=1510677957][/DOUBLEPOST]
,, se znait,,,glaso oit kaj koleshka mi od chair @bijons
Жити се:P
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.765
Поени од реакции
29.033
Анон ти благодарам што ме подучи, ама ако видиш како лет до сега ги правел темите (а јас ја немам таа дозвола при отварање теми) ќе повикаше може некој на помош или ако си некој фраер од тие модетаторите смени ја и среди ја темава жити се
Ако не, отвори другата тена, врти по сите страни, гласај и чекај ја следната тема. Во случај да те мези било што од наведеново, јас работам од 8-21 и кога ќе имам време ќе ги ставам сликите за да ги видиш, ама може и сабота да е
Топ си иначе кисче



П.С. @Нuкола помагај жити се жива ќе ме изедат :cuc:

[DOUBLEPOST=1510677957][/DOUBLEPOST]
Жити се:P
,,,daaaa a ti Nikolaaaa,,,, od vtoro/3,,,:P:ROFLMAO:,,,
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Анон ти благодарам што ме подучи, ама ако видиш како лет до сега ги правел темите (а јас ја немам таа дозвола при отварање теми) ќе повикаше може некој на помош или ако си некој фраер од тие модетаторите смени ја и среди ја темава жити се
Ако не, отвори другата тена, врти по сите страни, гласај и чекај ја следната тема. Во случај да те мези било што од наведеново, јас работам од 8-21 и кога ќе имам време ќе ги ставам сликите за да ги видиш, ама може и сабота да е
Топ си иначе кисче



П.С. @Нuкола помагај жити се жива ќе ме изедат :cuc:

[DOUBLEPOST=1510677957][/DOUBLEPOST]
Жити се:P
:backa:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Тежок избор. На Саладин и Петра дефинитивно најдобри пејзажи. Али највеќе "едно" со природата гледам во сликата со бициклистот т.е. сликата на Acohipmk, таму иде мојот глас.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Анон ти благодарам што ме подучи, ама ако видиш како лет до сега ги правел темите (а јас ја немам таа дозвола при отварање теми) ќе повикаше може некој на помош или ако си некој фраер од тие модетаторите смени ја и среди ја темава жити се
Ако не, отвори другата тена, врти по сите страни, гласај и чекај ја следната тема. Во случај да те мези било што од наведеново, јас работам од 8-21 и кога ќе имам време ќе ги ставам сликите за да ги видиш, ама може и сабота да е
Топ си иначе кисче
Сe извинувам што бурно реагирав.
Отпосле прочитав дека пред да ја отвориш темата си барала помош.
НО, ти си членка од 2005 година.
2005 година.
12 години.
И толку беше проблем да ги земеш сликите и да ги ставиш во еден пост?
Или како што правел @Let 3 гледам ставал некои галерии и сега стап, не се ни отвораат тие галерии. Така да подобро е да се земат сликите да се аплоудираат на http://www.imgur.com или сличен хост и да се стават во еден пост. Или ако веќе се таму аплоудирани само линковите се потребни. Сега гледам дека веќе тоа е направено, ваљда @Нuкола

од 8-21 :S :S :eek: :confused: o_O :sick:


Јеби га, тоа е, hustling, деца овоно дур се наранат, мора да се работи 13 саати дневно за 250 евра... тежок живот... и во слободно време одиш малку на форум и ти се става некој како мене кој уште го ранат мама и тато, јаде гомна на форум и игра игри 24/7...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.047
Поени од реакции
13.539
Сe извинувам што бурно реагирав.
Отпосле прочитав дека пред да ја отвориш темата си барала помош.
НО, ти си членка од 2005 година.
2005 година.
12 години.
И толку беше проблем да ги земеш сликите и да ги ставиш во еден пост?
Или како што правел @Let 3 гледам ставал некои галерии и сега стап, не се ни отвораат тие галерии. Така да подобро е да се земат сликите да се аплоудираат на http://www.imgur.com или сличен хост и да се стават во еден пост. Или ако веќе се таму аплоудирани само линковите се потребни. Сега гледам дека веќе тоа е направено, ваљда @Нuкола

од 8-21 :S :S :eek: :confused: o_O :sick:


Јеби га, тоа е, hustling, деца овоно дур се наранат, мора да се работи 13 саати дневно за 250 евра... тежок живот... и во слободно време одиш малку на форум и ти се става некој како мене кој уште го ранат мама и тато, јаде гомна на форум и игра игри 24/7...
не, ама имав лош ден јбг
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мојот глас оди кај @Acohipmk. Некако неговата слика најмногу ме асоцира на тоа ,,едно со природата".
 

Kajgana Shop

На врв Bottom