Од што имате фобија?

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Бегам од секакви летачки и скокачки инсекти(дури и муви), повеќе пати во кафиќ или на плажа имам изреагирано како дебил, трчано како да ме мава мечка а не... :kesa: ама тоа е. Поради ова не можам на раат да се сончам на плажа, цело време замислувам како нешто лета околу мене :pos:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Бегам од секакви летачки и скокачки инсекти(дури и муви), повеќе пати во кафиќ или на плажа имам изреагирано како дебил, трчано како да ме мава мечка а не... :kesa: ама тоа е. Поради ова не можам на раат да се сончам на плажа, цело време замислувам како нешто лета околу мене :pos:
И јас вака реагирам како ретардос :) Трчам,буткам маси,еднаш и вратот си го шинав од брза реакција,мислиш слон те напаѓа :icon_lol:
Вака така испаднав параноична личност на темава,време е за психијатар :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.135
Поени од реакции
16.012
Темнина, вампири, духови и сите тие ствари на прво место.
Змии на второ :nesvest::nesvest:
Висина на трето :nesvest:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Темнина, вампири, духови и сите тие ствари на прво место.
Змии на второ :nesvest::nesvest:
Висина на трето :nesvest:
зарем мислиш дека овие глупости стварно постојат :)

П.С леандра заборави да каже дека има фобија од Цитро! :helou:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Најново, шетање низ центар.
 
С

сашенко

Гостин
Лани гледав емисија за едно девојче што имаше фобија од кисели краставички :pos:
Страшлив свет хаха, има луѓе се плашат од многу работи.Искрено само од змија се плашам вистински и имам фобија другото не би можел да го наречам фобија.Е неможам да се бавам со боречки вештини зашто стварно несакам некој на мене да испробува финти и потези некакви тоа ме ужаснува и омже и тоа да фобија зашто другар на шала ке ме фати така и неможам и се тргам одма како нож на врат да ми ставил...тепање нема проблем мада не сум ни по тоа многу ама така да испробува некој нешто на мене незнам дали е страв ама чудно чуство и неможам да издржам
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.135
Поени од реакции
16.012
зарем мислиш дека овие глупости стварно постојат :)

П.С леандра заборави да каже дека има фобија од Цитро! :helou:
:pos2::pos2::pos2:
Не постојат, али јбг ...... психа :):)
 
Член од
20 март 2009
Мислења
68
Поени од реакции
5
па фобија немам баш, ама нина ми се плаши од сите можни животни...и тоа зборам оној невиден страв со плачење и све што иде со него. Ја сум сведочел само нејзино сретнување со морско прасе и куче...не беше пријатна глетка ни во едниот ни во другиот случај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom