Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Hopcup. Nisam više htio pisat ovdje ali me jednostavno svojim komentarom natjeras na to. Ti se cudis da tvoje kolege nemaju sta gledati od toliko objavljenih listi. A ja se čudim tvom komentaru , jer razlog zašto nemaju sta gledati su upravo te objavljene liste . Razumiješ ako netko objavi i 50 listi dovoljno je da se dvojica foruma da zakace za istu i lista je ugašena. I tako redom . Ako želite gledati onda se to radi na ovakvom forumu na pm. Da ne spominjem da je puno prodavača listi ovdje koji će namjerno uništit listu . I vidiš toliko je puta ovdje netko objašnjavao isto što i ja sada i opet isto. Zbog toga se nemoj cudit jer ovdje svaka javno objavljena lista pada u roku od odmah do najduže 48 sata . I naravno da nemaju sta gledati. I još nešto lista nije lista akooras uključiti loop na vlc. Pozdrav i probaj shvatiti što sam napisao. Nisam htio uopće pisati ništa ali nisam si mogao pomoći tvom neznanju ili pravljenju da ne znaš .
 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
24
Поени од реакции
16
Jel tko uzeo kod njih tu listu, kakva je ?
Ja sam uzeo listu od zok2009 i zadovoljan sam.
Nema nikakvih problema, slika je super a kanala i previše :)[DOUBLEPOST=1497822114][/DOUBLEPOST]
Kako doći do dobre iptv liste....jednostavno,samo pročitaš,i razmisliš....
BEST IPTV Team
BEST IPTV – najkvalitetnija IPTV usluga na trzistu sa 1000+ najboljih domacih i stranih kanala, 100+ radio kanala EX YU, 500+ videoteka ..

BEST IPTV Team vam nudi vrhunsku IPTV TELEVIZIJU EXTRA KVALITETE.
IPTV mozete pratiti na svim RESIVER-ima koji imaju podrsku za enigma2 ili m3u liste, SMART TV (LG, Samsung) instalirani SipTV, SsipTV, MOBITEL, TABLET (android), BOX TV, SMAR TV (android) s instaliranim, IPTV pro (MX player pro), PC, LAPTOP (windows) koji ima instaliran (Vlc, Ace player), KODI (IPTV simple client), IPHONE, IPAD s instaliranim GSE player …

U ponudi imamo “Full paket” (1000+ najboljih filmskih, sportskih, dokumentarnih, zabavnih, djecjih tv kanala, kanali za odrasle…,100+ radio kanala EX YU,
500+ videoteka…)
“Full no XXX paket” (970+ najboljih filmskih, sportskih, dokumentarnih, zabavnih, djecjih tv kanala,100+ radio kanala EX YU, 500+ videoteka…)
“Sportski paket” (170+ najboljih sportskih kanala,100+ radio kanala EX YU,
500+ videoteka…)

Redovno dodajemo nove tv kanale.

Test liste (24 sata) možete dobiti svaki dan, u bilo koje doba.

Ne mora biti skupo da bi dobili kvalitetan signal, bez trzanja, blokiranja, PROVJERITE:

Placanje: PayPal, Western union,itd

Kontakt:
hdiptvbest@gmail.com
skype:zok2009 iptv
Hvala i ugodno gledanje Vas BEST IPTV TEAM
Jel tko uzeo kod njih tu listu, kakva je ?
Ja sam uzeo listu od zok2009 i zadovoljan sam.
Nema nikakvih problema, slika je super a kanala i previše :)
 
Последно уредено:
Член од
17 март 2017
Мислења
116
Поени од реакции
71
"status":"Active","exp_date":
"1504228140","

Jel moze neko da mi reci kako da zna za onaj datum ne razumem
Ovo skines i vidis http://macscannerbyrevolution.blogspot.hr/2017/05/playlist-checker.html[DOUBLEPOST=1497824099][/DOUBLEPOST]
Ako kopiras link nebitno odakle i koji ... stavi ga prvo u Notepad pa C/P ovdje na Forum ;)

Pozdrav
Neshvacam[DOUBLEPOST=1497824237][/DOUBLEPOST]Ako neko ima francuske i njemacke kanale na pp bio bih zahvalan
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Богами и мене не ми е јасно зашто во нотепад прво, па копи пасте на форум. Кога тоа е панелот од серверот.Јас обично ископирам од форумите со листи едно 5000листи,и после ги вадам само усер и пасс и ете ти комбо.Инаку Балканмедија вчера работеше на енигма2, конвертирана како Гстреамер или Мултикаст.Денес може мењале нешто па не работи.
 
Последно уредено:
Член од
26 февруари 2017
Мислења
269
Поени од реакции
186

Kajgana Shop

На врв Bottom