Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
PRIJATELJU ZA TAKVE STVARI POSTOJI PRIVATNA PORUKA A NE SAMO AJ POSTAVIO SAM I DOLAZI DO ZBRKE NA FORUMU IZMEDJU CLANOVA.MI SMO SVI NASI.NEGO OD MUVE NAPRAVI SE MAGARAC.AKO TE ZANIMA JA SAM VLASNIK RADIO NOVOG GRADA U SVAJCARSKOJ WWW.RADIO-NOVIGRAD.CH I VLASNIK MEDIAHOSTING WWW.MEDIAHOSTING025.COM.NEREKLAMIRAM SVOJ RADIO I MEDIA HOSTING SAMO DA TI KAZEM KO SAM
Мијењај тастатуру
или подмажи ту типку :D
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
djordjino74 i dux4,vjerujem da su vam liste vrhunske jer su od intera.Mogli bi i meni nešto dati da gledam,jer mi je ART riknuo.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Evo 3 za koje svi znate
brothers, zdravahrana, gradina koje imaju Pink LOL i Pink HAHA ... o nekim drugim listama nebi ... nisu ovdje ni spiminjane ;)

Te programe ne gledam .... ;)

Pozdrav
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
NECEMO VISE O TOME AKO NASTAVIMO SA OVAKVIM PISANJEM DO UJUTRU CE MO BITI NA TRIHILJADE DVESTOTOJ STRANICI.OVDE SMO DA SE DRUZIMO DELIMO ISKUSTVA JEDNO SA DRUGIM I JEDNO DRUGIMA DA POMAZEMO.OD MENE TOLIKO VELIKI POZZZZZ IZ SVAJCARSKE
Trebao bi da znas da kad pises velikim slovima izgleda kao da vices,ili je to namerno iz posta u post.Na taj nacin ne dajes si na vaznosti ako je to bio cilj.
Pozz.
 
Член од
5 март 2017
Мислења
108
Поени од реакции
44
Ima li ko koju listu sa vise konekcija i bez datuma ogranicenja. Nemoguce da niste nasli na tako nesto.
Ove sa mac i user pass na dan-dva su prevazidjene
 

Kajgana Shop

На врв Bottom