Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
ka da dodelish nekome listu , kada on ne gleda ili je salje drugome ili ko zna sta radi $ .Moja lista od @international radi vec duzeg vremena a u megju vremena , nadjes jos nesto .Ima toliko skenera,traziii a ne samo dajjj.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Gargamel83 je u pravu, članovi koji imaju liste koje rade ipak bi trebali sukcesivno da daju (podele) članovima ako imaju viška, ovako sami sebi uništavamo, ovoliki broj lista koje je F.E A R podelio (njemu svaka čast na velikodušnosti) ali zar mu nije žao da se sve te liste pogase u sledećih 7 dana.
Ja recimo imam listu od Internacional i White_Spirit koje već 10-dana rade bez problema, ali ih ne širim dalje. To ekskluzivno pravo ostaje samo za Internacional i White_Spirit.
Moj apel je da ne uništavamo sami sebe !!!!!!!
Pozdrav za sve članove !!!!!
Nema kako da taj apel bude iskoristen u dobru svurhu ako se to desi treba svaka tema kao ova na drugi forumi da se zatvori -a to nema nikad da se desi.Lujdi u sustina sa zlobni zavislivi i malo glupi tako da ce objaljat liste i bilo sta to nema kako da sprecis.Ta lista ot internazional koj si dobil trenutno i drugi dobijat pa samo da pocine malo da secka odmah ce ja stavat u internetu da te malo zezat a ne za to sto sa dobri i ti zelat pomoci da ti bi gledal nesta.
 
M

malesevac

Гостин
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
Pred nekoe vreme nekoj barase vpn koj sto raboti eve dokaz
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
A imas li ti svoju devojku ili se hvalises tudjima? :D

A sto se tice FEAR ovih lista, ja sam odmah posle rekao da ce to sve da stane i kada sam video kome i koliko sve deli te liste svoje sam odmah obrisao, samo poskidao servere i po jednu listu da vidim sta sve ima na kom serveru. A isto preporucujem i drugima. Sve je to namerno uradjeno da bi se ugasilo. Bio sam zahvalan kada sam dobio fajl da ne bude da samo kritikujem ali kao sto sam tada rekao, i sada kazem, nista nam to nece vredeti.

A ovde su ljudi jakoo lenji, sve "daj mi listu, moze li lista" a niko nece da ukljuci skener da nadje sam sebi, zar ima toliko nesposobnih na ovom forumu? Imam osecaj da ni ulicu ne znaju da predju sami.

A sto je najgore, posle kad dodje i ponudi 5.000 lista ovi svi ce da se jave "daj meni, moze li meni" ne shvatajuci da ih lik samo koristi da pogasi to. Ali neka, pametni imaju uvek nesto da gledaju a da ne zaivise od drugi. Pa, hocete li da budete pametni ili da moljakate po forumu i ponizavate se zarad glupe liste? Mislite da je iko rodjen naucen ?

I da, znam sta ce neko da pomisli, kako se raspitujem oko skenera i da ne znam nista da nadjem a ovde solim pamet. Ima istine, ne razumem se u ove Salezli skenere i slicne jer imam svoje skenere koji mi rade posao i vise nego solidno, ali uvek treba dati sansu necemu drugom, nauciti nesto drugo. I tako sam nasao preko 900 ART lista, mogu da dokazujem, nikakav problem, ali nisam takav. I sve rade. @international moze da potvrdi jer samo njemu dam, kao i on meni. Za sebe imam dovoljno a ruku na srce, nikad nista i ne gledam sem kad je neki dobar sport, ali znate kako ono, jbg volim da imam i zato se bakcem ovim i ne dotice me uopste kada nesto ugase pojedinci jer kao sto sam rkao, pametni uvek imaju nesto. A ne, ne smatram sebe pametnim, da kazem da sam i malo glup, nikakav problem, ali najbitnije je da ne zavisim ni od koga. Do kad cete vi (ne bukvalno svi) da zavisite od FEAR-a, Internationala, Sote, White-a, Dsukija i ostalih? Zar nemate zelju da uzmete stvar u svoje ruke i da nadjete sebi listu da ne trazite od nekoga i cekate da vam se smiluje i da vam da neki svoj krs sto ni sam nikad ne gleda?
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Kako najlaks eubaciti UserAgent u listu, ima li neka skripta za to da ne mora rucno da se ubacuje?

A oni koji su pisali na PP dobice odgovor samo sad ne stizem sve da zavrsim sta imam.[DOUBLEPOST=1493981659][/DOUBLEPOST]
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

Sto se mene tice moze slobodno. :) Svakako i tih Gradina, Arta, Dva brata i ostalih, medju tih 5000 nece vrededi ni pisljiva boba za par dana.
 
Член од
16 февруари 2013
Мислења
169
Поени од реакции
285
Kako najlaks eubaciti UserAgent u listu, ima li neka skripta za to da ne mora rucno da se ubacuje?

A oni koji su pisali na PP dobice odgovor samo sad ne stizem sve da zavrsim sta imam.[DOUBLEPOST=1493981659][/DOUBLEPOST]
Sto se mene tice moze slobodno. :) Svakako i tih Gradina, Arta, Dva brata i ostalih, medju tih 5000 nece vrededi ni pisljiva boba za par dana.
Negdje ima ovaj alat: ePlaylist-user agent
neznam tačno, možda na ovom forumu ili proguglaj
Ili vidi mail.
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

Podrzavam iako ne spadam u tu grupu ,na zalost mora tako jer smo losi ljudi
 
B

Baki70

Гостин
Kako najlaks eubaciti UserAgent u listu, ima li neka skripta za to da ne mora rucno da se ubacuje?

A oni koji su pisali na PP dobice odgovor samo sad ne stizem sve da zavrsim sta imam.[DOUBLEPOST=1493981659][/DOUBLEPOST]
Sto se mene tice moze slobodno. :) Svakako i tih Gradina, Arta, Dva brata i ostalih, medju tih 5000 nece vrededi ni pisljiva boba za par dana.
Imam ja,ali za uzvrat neku dobru listu
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
pa nista onda ,ovih 5000 u kojim ima dosta gradina, art, ws, dvabrata itd. ,cu sutra slati samo ljudima kojim ja vjerujem ,nema vise svima i ne pisem vise javno kome sam poslao ,odabrat cu neke od ovih 120 koji su registrovani prije 2016 i imaju preko 300 postova ,tako je najbolje i najsigurnije za sve koji hoce stvarno da gledaju

A što bi im slao svima po 5000, pošalji po 100 pa ćeš shvatiti gde curi. Jedna prava lista je dovoljna, bolja od 5000 recikliranih.
Na taj način možeš i ovim skoro registrovanima pomoći a da ne uništiš sve.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom