Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Moze li ko preporuciti neki VPNa da nije HotSpot Shield jer ne mogu da ga krekujem, azurira se i posle ni jedan crack ne vazi.
 
Член од
28 јануари 2016
Мислења
65
Поени од реакции
72
Vo OTT Player nema opcija za prevod a?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
28
Поени од реакции
64
Ja koristim vpn open i nije los[DOUBLEPOST=1493810170][/DOUBLEPOST]Sorry,nisam objasnio mislio sam na vpn
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
446
Поени од реакции
884
Ima li neko viška jednu ART listu???
Znam da je glupo ovako tražiti,ali da probam nije na odmet.
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
325
Поени од реакции
219
Ima li neko viška jednu ART listu???
Znam da je glupo ovako tražiti,ali da probam nije na odmet.
na ovom forumu neces dobiti ART listu ,monopol na nju upravo imaju prodavaci te liste koji su tu na ovom bas forumu i dobices svaku drugu al bas svaku ali ART i cikakuretovu neces.
ali to je njihovo pravo,makar od njih dobivamo more drugih listi situacija win win.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
794
Поени од реакции
510
na ovom forumu neces dobiti ART listu ,monopol na nju upravo imaju prodavaci te liste koji su tu na ovom bas forumu i dobices svaku drugu al bas svaku ali ART i cikakuretovu neces.
ali to je njihovo pravo,makar od njih dobivamo more drugih listi situacija win win.
Ne e tocno toa se ima art lista i toa od tuka......
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
na ovom forumu neces dobiti ART listu ,monopol na nju upravo imaju prodavaci te liste koji su tu na ovom bas forumu i dobices svaku drugu al bas svaku ali ART i cikakuretovu neces.
ali to je njihovo pravo,makar od njih dobivamo more drugih listi situacija win win.
Не разумем овај дио, од кога добијате море других листи.
Што се тиче АРТ није лош али има бар 10 бољих листи, све у свему-ништа нарочито.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom