Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
i više Vam neću pisati,jer pravi forum,je da se drži teme....znači mi smo podforum
Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)
a,najmanje se držimo toga....ili,daj listu...ili,klanjanje....
toliko Vas ima koji pratite ovo...budite parlamentarni,ne stvarajte klanove....ne zaboravite,svi zajedno,mnogo znamo...zato...dobro se dobrim vraća.....
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Još nam fali TISSOT i da je full ekipa na okupu... LP za njega ako nas prati iz sjene
Sa Tissotom se cujem svaki dan skoro na skype on je sam izbrisao nalog veli da oce da se odmori od svega covjek uziva nije sve u
listama ionako imate stvarno dobrih listi sto vam je FER podijelio
ne vidim da se sad traze liste kad njegove super rade.Plus svaki si moze odande izvuci i sam naci pokoju listu za sebe jer ima dosta materijala samo treba volje i vremena.Dok Burman bi se htio vratit koliko mi rekao i da rekao da pozdravim clana PLOVKA evo ako vidis imas poz...od Burmana
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Sa Tissotom se cujem svaki dan skoro na skype on je sam izbrisao nalog veli da oce da se odmori od svega covjek uziva nije sve u
listama ionako imate stvarno dobrih listi sto vam je FER podijelio
ne vidim da se sad traze liste kad njegove super rade.Plus svaki si moze odande izvuci i sam naci pokoju listu za sebe jer ima dosta materijala samo treba volje i vremena.Dok Burman bi se htio vratit koliko mi rekao i da rekao da pozdravim clana PLOVKA evo ako vidis imas poz...od Burmana
ovo je prva vijest o tissotu...neka covjek uziva u odmoru...
a burman ima ban jos 2 ili 3 dana...mislim da bi onda trebao biti ovdje....
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
Sa Tissotom se cujem svaki dan skoro na skype on je sam izbrisao nalog veli da oce da se odmori od svega covjek uziva nije sve u
listama ionako imate stvarno dobrih listi sto vam je FER podijelio
ne vidim da se sad traze liste kad njegove super rade.Plus svaki si moze odande izvuci i sam naci pokoju listu za sebe jer ima dosta materijala samo treba volje i vremena.Dok Burman bi se htio vratit koliko mi rekao i da rekao da pozdravim clana PLOVKA evo ako vidis imas poz...od Burmana
zasto me ignoriras molim te odgovori na pm
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
ovo je kao društveni forum,dobar dan ,danas sam pojeo grah,a ti,ma ćevape....ni jedna riječ o listama,ni jedna riječ o onom za što je taj podforum otvoren,ljudi se javljaju na pm,nezna što je combo lista,ili misli,da skener ,samo uključi i skenira,što zamisli.....e,to treba pokazati,onima koji ne znaju...zato ja čuvam blog od Bože,jer vam je mnoge stvari objasnio....e,sada bi svi htjeli ući u panele.....ne ide to samo tako...evo ja više ne znam,neka se netko dalje uključi koji zna.....
 
Член од
16 февруари 2013
Мислења
169
Поени од реакции
285
Dok Burman bi se htio vratit koliko mi rekao i da rekao da pozdravim clana PLOVKA evo ako vidis imas poz...od Burmana
Zbog Vas nekoliko pravih prijatelja ovog foruma i zbog duhovitog Burmana vezan sam za ovaj forum i na njeg rado dolazim. Pozdravi Burmana, a tebi iskrena dobrodošlica.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
ovo je kao društveni forum,dobar dan ,danas sam pojeo grah,a ti,ma ćevape....ni jedna riječ o listama,ni jedna riječ o onom za što je taj podforum otvoren,ljudi se javljaju na pm,nezna što je combo lista,ili misli,da skener ,samo uključi i skenira,što zamisli.....e,to treba pokazati,onima koji ne znaju...zato ja čuvam blog od Bože,jer vam je mnoge stvari objasnio....e,sada bi svi htjeli ući u panele.....ne ide to samo tako...evo ja više ne znam,neka se netko dalje uključi koji zna.....
Moguce da sa tobom nesto nije uredu zadnjih par postova pricas sam sa sobom, oladi malo vidis da ti niko neodgovara a ti uporan:pos::pos::pos::pos:
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
ovo je kao društveni forum,dobar dan ,danas sam pojeo grah,a ti,ma ćevape....ni jedna riječ o listama,ni jedna riječ o onom za što je taj podforum otvoren,ljudi se javljaju na pm,nezna što je combo lista,ili misli,da skener ,samo uključi i skenira,što zamisli.....e,to treba pokazati,onima koji ne znaju...zato ja čuvam blog od Bože,jer vam je mnoge stvari objasnio....e,sada bi svi htjeli ući u panele.....ne ide to samo tako...evo ja više ne znam,neka se netko dalje uključi koji zna.....
ma znamo i mi ponesto zok2009 da se po koja lista pronac nismo i mi non stop u pom razredu poz zok


Unbenannt.PNGslka.PNG
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Stom go odblokira Nikola dsuki neka go odblokira i burman I tisot taka bi bilo fer.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom