Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
na ovom drugom linku kopiraš u xspf i izabereš m3u i klikneš convert i dobiješ listu i copy i paste u txt file.promijeniš txt u m3u
lista.txt u lista.m3u[DOUBLEPOST=1492980169][/DOUBLEPOST]
Jeli mogu u fork player stavit vise nego jednu listu?
Nekako nemogu instalirat na Samsung Smart TV .. ako promjenim DNS nema vise Interneta
ja sad povukao fork player.Samsung F serija.Natrpao mi ajme widgeta.Radi dobro ali previše toga ima
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Jeli mogu u fork player stavit vise nego jednu listu?
Nekako nemogu instalirat na Samsung Smart TV .. ako promjenim DNS nema vise Interneta
Nista se ne muci, po meni je jako bezveze ovaj forkplayer,mozda jeste stabilniji ali je i zato komlikovaniji od svih ostalih,imam svaki iptv player instaliran na lg i najvise koristim ssiptv;lako se modifikuje i dodaje logo na tv kanale[DOUBLEPOST=1492980335][/DOUBLEPOST]
na ovom drugom linku kopiraš u xspf i izabereš m3u i klikneš convert i dobiješ listu i copy i paste u txt file.promijeniš txt u m3u
lista.txt u lista.m3u[DOUBLEPOST=1492980169][/DOUBLEPOST]
ja sad povukao fork player.Samsung F serija.Natrpao mi ajme widgeta.Radi dobro ali previše toga ima
Widgete sa startnog ekrana mozes da uklonis u podjesavanjma,takodje mozes i jezik promijenit npr engleski
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
947
Поени од реакции
1.703
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Fork Player

Napravite sebi (develop) acc .. bilo je ovdje rijeci o tom svemu..... stavite liste na USB i peglaj ;)

To izgleda onda ovako


Sto se tice lista u bilo kojem formatu nisam imao nikad problem nebitno koja je lista u pitanju

Za OttPlayer vazi isto nikad problema liste rade savrseno ;)

Pozdrav
 
Член од
5 јуни 2016
Мислења
70
Поени од реакции
90
Za samsung tv moja preporuka, a sve sam probao je nStreamLmod . forkplayer tacno da ima lepsi interface ali je jako spor nstream ruzan ko pacov ali radi ko sat liste na USB, USB u tv i to je to evo cetvrta godina nikakav problem nisam imao ...
Druze iptv71 nesto te ovde nisam dobro razumeo . Nabrojao si 3 playera a nije mi jasno koji ti ovde koristis
Mislim da sam bio jasan ali iz "postovanja" prema liku Izeta Fazlinovica i druga Tite;) ponovicu :
najbolja po meni je nStreamLmod Ziveli !:)
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
947
Поени од реакции
1.703
Fork Player

Napravite sebi (develop) acc .. bilo je ovdje rijeci o tom svemu..... stavite liste na USB i peglaj ;)

To izgleda onda ovako


Sto se tice lista u bilo kojem formatu nisam imao nikad problem nebitno koja je lista u pitanju

Za OttPlayer vazi isto nikad problema liste rade savrseno ;)

Pozdrav
i ja sam tako uradio die perfekt
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Marko Cepenkov registrujse na ottplayer ubaci listi i uzivaj,mozes da ubacis listi koliko hoces stabilan je i super radi.
го имам
нема попросто,од SSIPTV
а Форк плеер нуди многу можности
а го користам многу,
и на тв и на бокс,гледам руски серии[DOUBLEPOST=1492980756][/DOUBLEPOST]
poz drugar ovoj zip e za da se instalira na tv ili za kopjuter
овај зип е распакува и се мести на усб,а усб ето во тв
 
Член од
13 ноември 2009
Мислења
315
Поени од реакции
160
Fala White_Spirit za listata,covek od zbor,a ne kako nekoi sto im e tesko da odgovoratna pm.A i toj kralot sto davase listi,javno gi objavuvase na eden drug forum,barem tie mene sto mi gi prati,gi najdov tamu.Fala i na Dsuki i Bili,drugo ti je sve....
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
947
Поени од реакции
1.703
го имам
нема попросто,од SSIPTV
а Форк плеер нуди многу можности
а го користам многу,
и на тв и на бокс,гледам руски серии[DOUBLEPOST=1492980756][/DOUBLEPOST]
овај зип е распакува и се мести на усб,а усб ето во тв
aha ok jas go instalirav so ip adresa a na adroid box ne sum probal uste dali moze
kako so kaza Sota otvaras develop acc i cepas
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
u ott playeru(onom na domeni es) ne rade liste ako imaju agent opciju.Samsung ima dva ott playera kao widgeteProvjereno
Inače widgeti od C do F serije preko Ip adrese,a od J serije preko USB-a.
Za moj F seriju:
menu...smart hub...samsung account...upišeš develop..prijava
onda u smart hub..više programa...opcije...ip.(ukucaš Ip widgeta)..syncronizacija...on povuče widget i gotovo
 
Член од
14 август 2016
Мислења
107
Поени од реакции
30
Ajde ako neko ima dobru volju da posalje tu narodnu listu na PM sa 5000 konekcija, jedna konekcija manje vise mislim da nije vazna.
Pozdrav
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
slušaj ja takvu datoteku otvorim vlc p i onda desni klik na listu " spremi popis izvođenja u datoteku"
i onda ti izađe onaj prozor gdje te pita gdje da spremiš i ispod naziv datoteke i onda koji format. tu stavim m3u i to je to.
da,ali mora codiranje biti na UTF-8
 

Kajgana Shop

На врв Bottom